Laur „Wybór Redakcji PC World” dla Epson BX625FWD

Wielofunkcyjne urządzenia biurowe Epson Stylus Office BX625FWD uzyskało najlepszy wynik i tytuł „Wybór Redakcji PC World” w teście porównawczym wielofunkcyjnych, atramentowych urządzeń biurowych opublikowanym w listopadowym numerze miesięcznika PC World.

Laur „Wybór Redakcji PC World” dla Epson BX625FWD

W uzasadnieniu napisano m.in.: „Epson Stylus Office BX625FWD wyróżnia się zarówno dobrymi wynikami samych testów jak i bardzo niskimi kosztami druku”.

W listopadowym numerze miesięcznika PC World opublikowano test atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych do zastosowań biurowych. Epson Stylus Office BX625FWD uzyskał najlepszy wynik i tytuł „Wybór Redakcji PC World”.

W zatytułowanym - „Zamiast laserówki” - tekście podsumowującym testujący napisali m.in. :
„… Epson Stylus Office BX625FWD wyróżnia się zarówno dobrymi wynikami samych testów jak i bardzo niskimi kosztami druku … 384 dysze Mikro Piezo pokazują jak wielkie znaczenie konstruktorzy przykładają do szybkości druku monochromatycznego. Duża liczba dysz nie tylko pomaga szybciej drukować, ale w połączeniu z możliwością regulowania ilości atramentu w każdej kropli pozwala zmniejszyć jej objętość tam, gdzie jakość tego wymaga … jednym słowem stwarza okazje także do faktycznej poprawy jakości … mimo, że BX625FWD przeznaczona jest do zadań biurowych, to nieźle radzi sobie nawet z fotografiami … na tle marnej konkurencji skaner 2400dpi prezentuje się rewelacyjnie … to rzadkość mieć jednocześnie wystarczającą dynamikę do trudnych zdjęć i automatyczny podajnik dokumentów, a do tego zadowalającą szybkość…”