Najnowsza drukarka atramentowa Epson oferuje łączność bezprzewodową i laserową jakość druku

Idealna dla biura, nowa biznesowa drukarka atramentowa Epson Stylus Office B40W oferuje jakość druku dorównującą drukarkom laserowym. Urządzenie wyposażone w ulepszoną głowicę drukującą Epson Micro Piezo™ doskonale uzupełnia scentralizowany system druku w dużych środowiskach biurowych. Ponadto sprawdza się także jako podstawowa drukarka w domu lub w małym biurze.

Najnowsza drukarka atramentowa Epson oferuje łączność bezprzewodową i laserową jakość druku


Epson Stylus Office B40W oferuje dużą szybkość druku kolorowego w eleganckiej obudowie, jest więc idealną drukarką do ekskluzywnych powierzchni biurowych. Nie wymaga rozgrzewania, drukuje z szybkością do 38 stron na minutę, a przy tym zużywa bardzo mało energii. Tym samym stanowi atrakcyjną alternatywę dla drukarek laserowych. Epson Stylus Office B40W sprawdza się znakomicie również w małym biurze, ponieważ wbudowana karta bezprzewodowa i złącze ethernetowe ułatwiają współdzielenie drukarki przez wielu użytkowników.

Wydajne, oddzielne wkłady z atramentem zapewniają koszt druku strony porównywalny z drukarką laserową , co stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ wymiany wymaga tylko zużyty kolor. Dokumenty drukowane przez Epson Stylus Office B40W są trwałe i odporne na zamazania, wilgoć oraz rysowanie markerem. Wydruki są klarowne i profesjonalne, a szybkoschnący atrament DURABrite™ Ultra nie przecieka na drugą stronę arkusza. Czarny tekst wygląda tak ostro, że jakością porównywalny jest wydrukiem laserowym. Atrament Epson DURABrite™ Ultra umożliwia drukowanie na różnorodnych nośnikach, od kopert i etykiet do papieru z recyklingu, a nawet błyszczącego papieru fotograficznego, więc urządzenie nadaje się doskonale do drukowania materiałów marketingowych, raportów, faktur, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i zdjęć.

Gemma Kilburn, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedziała; „Epson wprowadza nową linię drukarek atramentowych zaprojektowanych z myślą o potrzebach użytkowników biurowych. W przeszłości druk biurowy był domeną technologii laserowych, ale najnowsza generacja energooszczędnych i ekonomicznych drukarek atramentowych Epsona sprawi, że wielu użytkowników przemyśli swój biurowy system druku”.

Kluczowe cechy i funkcje:
·Duża szybkość druku — do 38 stron na minutę
·Zintegrowana łączność Wi-Fi i Ethernet
·Oddzielne wkłady z atramentem — oszczędzają pieniądze, wystarczy wymienić zużyty kolor
·Bardzo niski pobór mocy – znacznie niższy niż w przypadku drukarki laserowej
·Optymalizowana rozdzielczość 5760 na odpowiednich nośnikach dzięki unikatowej technologii Epson Micro Piezo™
·Urządzenie zgodne z normą ENERGY STAR®
·Cena Epson Stylus Office B40W: 449 zł brutto