Najnowszy dodatek do projektorów — wizualizer Epson ELP DC-06

Epson wprowadza do sprzedaży unikatowy wizualizer Epson ELP DC-06, który jest pierwszym modelem z nowej serii innowacyjnych akcesoriów zaprojektowanych pod kątem łatwej współpracy z projektorami.

Najnowszy dodatek do projektorów — wizualizer Epson ELP DC-06


Epson, światowy lider rynku projektorów , wprowadza do sprzedaży unikatowy wizualizer Epson ELP DC-06, który jest pierwszym modelem z nowej serii innowacyjnych akcesoriów zaprojektowanych pod kątem łatwej współpracy z projektorami.
Idealny do użytku w klasach i centrach edukacyjnych, DC-06 jest kompaktowy, łatwy w konfiguracji i prosty w użyciu. Wizualizer, który można podłączyć do nowych projektorów Epson EB-85, EB-825 i EB-826W za pomocą pojedynczego kabla USB, umożliwia prezentowanie dokumentów bez komputera i oddzielnego zasilacza.

Vincent VAN RIJ, menedżer ds. marketingu produktów w Epson Europe, powiedział: „Ten nowy dodatek do projektorów potwierdza nacisk, jaki kładziemy na innowacje. Opracowaliśmy łatwy w użyciu, tani i przenośny wizualizer, który przewyższa inne rozwiązania do prezentacji dokumentów. Klienci z sektora edukacyjnego z pewnością docenią liczne przyjazne dla użytkownika cechy i funkcje wizualizera DC-06”.

Wizualizer DC-06 jest niewielki i bardzo lekki, więc można go bez wysiłku przenosić z sali do sali oraz łatwo przechowywać, kiedy nie jest używany. Do współpracy z projektorami EB-85, EB-825 i EB-826W wymaga tylko prostego połączenia jednym kablem USB, ale równie łatwo można go podłączyć do innych projektorów za pośrednictwem komputera, ponieważ nie potrzebuje oddzielnego kabla zasilającego.

ELP DC-06 to elastyczne rozwiązanie do wyświetlania dokumentów, które oferuje szeroką gamę funkcji. Głowica kamery umożliwia obracanie obrazu w pionie i w poziomie, więc użytkownicy mogą łatwo uzyskać obraz tablicy lub obiektów trójwymiarowych, a także płaskich stron. 4-krotny cyfrowy zoom umożliwia łatwe powiększenie obrazu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów firmy Epson, jednym z priorytetów projektowych były kwestie ochrony środowiska. Pobór mocy wynosi zaledwie 2,5 W,
a kiedy DC-06 jest podłączony do komputera kablem USB, nie wymaga zewnętrznego zasilania.

Vincent VAN RIJ dodał: „Wizualizer jest pierwszym modelem z serii innowacyjnych akcesoriów do projektorów i świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie produktów, które ułatwiają pracę i idealnie współpracują z projektorami Epsona”.

Kluczowe cechy i funkcje produktu:

  • 2-megapikselowa rozdzielczość — doskonała jakość obrazu
  • Łatwa instalacja — jeden kabel USB do zasilania i przesyłania obrazu
  • Elastyczność użycia — 4-krotny cyfrowy zoom, obracanie głowicy o 90°, autofokus
  • Produkt ekologiczny i ekonomiczny — niewielki pobór mocy (mniej niż 2,5 W)
  • Unikatowe bezpośrednie połączenie z projektorami firmy Epson bez użycia komputera (zob. specyfikacje projektorów)
  • Ultraprzenośny — waga poniżej 1 kg, składana konstrukcja
  • Szybka instalacja — funkcje natychmiastowego włączania i wyłączania
  • Przycisk zamrażania i funkcja przechwytywania, która umożliwia robienie zdjęć z poziomu komputera
  • Otwór na blokadę Kensington