Najszybszy skaner biznesowy na rynku1

Oferuje wszechstronną obsługę nośników, łączność Super Speed USB 3.0 i wygodny podajnik dokumentów o pojemności 20 stron

Najszybszy skaner biznesowy na rynku1

21 listopada 2016 r. — Epson  wprowadzadwa nowe, najszybsze na rynku, przenośne skanery biznesowe[1]. Skanery WorkForce DS-310 i DS-360W ułatwiają i przyspieszają zdalne zarządzanie dokumentami. To najlżejsze i najmniejsze urządzenia w swojej klasie — bez problemu mieszczą się w torbie czy szufladzie, umożliwiając pracownikom łatwą i szybką digitalizację papierowych dokumentów zarówno w biurze, jak i poza nim. Model DS-360W ma dodatkowo wbudowaną baterię i moduł łączności bezprzewodowej, co pozwala na prawdziwie mobilną obsługę bez potrzeby podłączania kabli.

„To najszybsze skanery biznesowe na rynku1 oferujące wydajność na poziomie 25 ppm1 zarówno w trybie jednostronnym jak i dwustronnym oraz 300 dpi w trybie kolorowym i monochromatycznym. Praca z użyciem tych urządzeń jest intuicyjna i wygodna, a dzięki łączności Super Speed USB 3.0 i podajnikowi dokumentów o pojemności 20 stron, są one jeszcze bardziej efektywne. Wbudowana bateria, łączność bezprzewodowa i możliwość ładowania przez USB także w trakcie podróży, pozwala skanować dokumenty praktycznie wszędzie”. – mówi Szymon Kaczorowski Business Account Manager z Epson.

Wszechstronna obsługa nośników

Oba modele pozwalają skanować wiele rodzajów nośników, w tym kopert, kartonów i papieru o gramaturze od 52 do 230 g/m2. Są idealnym rozwiązaniem, gdy trzeba zdigitalizować i zapisać dokumenty papierowe, np. wizytówki czy podpisane formularze.

Bezprzewodowe funkcje łączności modelu DS-360W

Łączność bezprzewodowa umożliwia łatwe przesyłanie skanów do telefonów i tabletów. Bateria i możliwość ładowania urządzenia w drodze sprawiają, że jest świetnym rozwiązaniem dla pracowników zdalnych. Darmowe oprogramowanie Document Capture Pro, które można pobrać ze strony firmy Epson, umożliwia bezproblemowe zintegrowanie urządzenia z obiegiem dokumentów za pomocą najchętniej używanych systemów zarządzania dokumentami systemu Windows. Dzięki oprogramowaniu Document Capture skaner Pro DS-360W oferuje wiele funkcji typu „skanowanie do", w tym skanowanie do chmury IT, skanowanie do wiadomości e-mail, skanowanie do środowiska Microsoft SharePoint, a także wiele innych funkcji obrazowania, takich jak rozpoznawanie kodów kreskowych i obsługa strefowego optycznego rozpoznawania znaków OCR-A/B.

Urządzenia WorkForce DS-360W i DS-310 znajdą się w sprzedaży od stycznia 2017.

Funkcje

 • Przenośny, podręczny skaner biznesowy do szybkiego i skutecznego zarządzania dokumentami w biurze i poza nim.
 • Najszybszy skaner w swojej klasie1 — prędkość skanowania 25 ppm, w trybie jedno- i dwustronnym, rozdzielczość 300 dpi w kolorze
 • Obsługa papieru o gramaturze od 52 do 230 gsm
 • Wsparcie dla skanowania różnorodnych nośników, m.in. kopert, wizytówek, rachunków itp.
 • Specjalna funkcja skanowania kart, np. dowodów osobistych, prawa jazdy, kart członkowskich itp.
 • Urządzenie zgodne z USB 3.0
 • Wbudowana bateria (tylko w modelu DS-360W)
 • Łączność Wi-Fi zapewniająca jeszcze większą mobilność (tylko w modelu DS-360W)
 • Przyśpieszenie operacji dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów o pojemności 20 stron
 • Kompatybilność z systemami Windows i Mac
 • Zapisywanie dokumentów między innymi w postaci plików PDF z możliwością wyszukiwania, Excel i Word
 • Oprogramowanie Epson Scan 2.0 i Document Capture Pro

 

 


Uwagi dla redaktora

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno drukarki i urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klienta związane zdrukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia blisko 72 000 pracowników w 93 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe B.V. z siedzibą główną w Amsterdamie to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2014 osiągnął sprzedaż równą 1551 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja środowiskowa 2050  

http://eco.epson.com

 

[1] W porównaniu do osobistych skanerów przenośnych zdefiniowanych przez Infosource dla regionu EMEA i w oparciu o dane techniczne podane na stronach producentów urządzeń konkurencyjnych z czerwca 2016 r.