Niezawodne i profesjonalne drukarki laserowe Epson dostępne w specjalnej ofercie

Klienci, którzy do 31 marca 2011 kupią drukarkę laserową AcuLaser C1600 lub urządzenie wielofunkcyjne AcuLaser CX16, otrzymają zwrot pieniędzy w wysokości 240 złotych.

Niezawodne i profesjonalne drukarki laserowe Epson dostępne w specjalnej ofercie


Dla wszystkich, którzy nowy rok postanowili rozpocząć z profesjonalnym i niezawodnym sprzętem, Epson przygotował atrakcyjną promocję cenową. Klienci, którzy do 31 marca br. kupią jeden z dwóch laserowych modeli: AcuLaser C1600 lub AcuLaser CX16, dostaną zwrot pieniędzy w wysokości 240 złotych.

Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych, a warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i odesłanie promocyjnego formularza wraz z dowodem zakupu. Szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie:
https://epson-aculaser.sales-promotions.com/?country_promotion=31&lng=pl

Epson AcuLaser C1600 to kolorowa drukarka laserowa dla domowych biur i małych firm, które szukają niedrogiego, wydajnego rozwiązania. Pierwsza strona jest drukowana w ciągu 13 sekund, szybkość druku wynosi 19 stron na minutę w trybie monochromatycznym i 5 w kolorowym, a maksymalne obciążenie sięga 35 000 stron miesięcznie. Dostęp od przodu ułatwia wymianę papieru i kaset z tonerem, a wielofunkcyjny zasobnik na 200 arkuszy zapewnia elastyczną obsługę nośników.

Wielofunkcyjne urządzenie AcuLaser CX16 jest kompaktowe i łatwe w konfiguracji. Model ten integruje funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Urządzenie zostało wyposażone w szybkie łącze USB 2.0, a dzięki niewielkim rozmiarom pasuje do każdego domowego biura. Czas druku pierwszej strony wynosi 14 sekund w trybie monochromatycznym i 23 sekundy w trybie kolorowym, a maksymalne miesięczne obciążenie sięga 35 000 stron, zapewniając wydajność oraz niezawodność.