Nowa drukarka SurePress L-6534VW firmy Epson osiąga szybkość drukowania do 50 metrów na minutę

Użytkownicy mogą spodziewać się po nowej drukarce znakomitej jakości druku oraz dokładnie odwzorowanych kolorów

Nowa drukarka SurePress L-6534VW firmy Epson osiąga szybkość drukowania do 50 metrów na minutę

Nowa prasa cyfrowa do etykiet SurePress L-6534VW drukuje z szybkością do 50 metrów na minutę, jednocześnie zapewniając wyższą wydajność przy zwiększonej niezawodności i użyteczności.

Nowe, przystępne cenowo atramenty UV SurePress są zgodne z wymogami europejskiego rozporządzenia ramowego (WE) nr 1935/2004 dotyczącego materiałów mających kontakt z żywnością (FCM).

Prasa do etykiet wyposażona została w głowice drukujące PrecisionCore®, które umiejscowione zostały wokół głównego bębna drukującego, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu i precyzyjne odwzorowanie kolorów. Dzięki opatentowanej przez Epson technologii weryfikacji dysz (NVT) oraz automatycznej konserwacji głowicy prace serwisowe ograniczone są do minimum.

SurePress L-6534VW wykorzystuje atramenty CMYK o niskim stopniu migracji, w tym biały atrament o wysokim współczynniku krycia. Innowacyjna cyfrowa technologia nakładania lakieru pozwala tworzyć etykiety o najwyższej jakości.

Precyzyjny system podawania minimalizuje zużycie podłoża i zapewnia powtarzalne odwzorowanie na wstępnie zadrukowanej rolce. Dzięki procesowi koronowania podłoża, siatce czyszczącej oraz jonizatorowi prasa zapewnia wszechstronność w procesie drukowania.

„Nowy model oferuje szybsze drukowanie różnych materiałów w kolorze i obsługuje szeroką gamę podłoży etykietowych do rozmaitych zastosowań. Co więcej, dzięki zgodności atramentów z przepisami europejskiego rozporządzenia ramowego (WE, nr 1935/2004) dotyczącego materiałów mających kontakt z żywnością, nabywcy nowego modelu mogą mieć pewność, że kupują wiodące rozwiązanie w branży” – powiedział Marc Tinkler, dyrektor ds. marketingu produktów komercyjnych i przemysłowych w Epson Europe.

Premierowy pokaz modelu SurePress L-6534VW odbędzie się podczas targów LabelExpo w Brukseli w dniach 24–27 września 2019 r. Aby zgłosić zainteresowanie produktem, należy skontaktować się z lokalnym biurem firmy Epson.