Nowa linia biznesowych projektorów firmy Epson oferuje pełną mobilność i wysoką jakość

Projektory mobilne EB-S8, EB-X8 i EB-W8 zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania i doskonałym współczynniku cena-wartość.

Nowa linia biznesowych projektorów firmy Epson oferuje pełną mobilność i wysoką jakość


Epson, światowy lider rynku projektorów , oferuje klientom biznesowym nowy poziom mobilności, wprowadzając do sprzedaży innowacyjne i niedrogie projektory klasy podstawowej. Urządzenia EB-S8, EB-X8 i EB-W8 są lekkie, kompaktowe i łatwe w użyciu. Dzięki wysokiej jasności i rozbudowanym opcjom przyłączy nowa linia projektorów za niewielką cenę oferuje elastyczność, jakiej wymagają małe i/ lub średnie firmy.

Raphael PAYRE, menedżer ds. produktów w Epson Europe powiedział: „Nowe projektory zaprojektowano z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych. Są idealne dla pracowników, którzy podróżują albo dysponują ograniczoną ilością miejsca. Kompaktowa konstrukcja oraz liczne funkcje sprawiają, że projektory są bardzo łatwe i wygodne w użyciu. Unikatowa i innowacyjna technologia projekcji firmy Epson gwarantuje bardzo wysoką jakość prezentacji, a szeroka gama połączeń zapewnia dużą elastyczność
i wszechstronność”.

Projektory EB-S8/X8/W8 są aż o 30 procent mniejsze i o 15 procent lżejsze w porównaniu z serią EB-S6/X6/W6, a wygodna torba ułatwia transport. Projektory zostały całkowicie przeprojektowane i są nie tylko bardziej stylowe, ale również ergonomiczne, z wygodnym
i intuicyjnym panelem sterowania, który jeszcze bardziej ułatwia obsługę. Udało się także zwiększyć jasność, która w nowych modelach wynosi 2500 lumenów. Z myślą o jeszcze wyższej jakości obrazu i większym komforcie użytkowania, projektory EB-X8 i EB-W8 zostały wyposażone w port HDMI, który jest rzadkością w tego typu rozwiązaniach biznesowych.

Seria EB-S8/X8/W8 zapewnia znakomitą jakość projekcji w każdym miejscu, dzięki wysokiej jasności 2500 lumenów i współczynnikowi kontrastu 2000:1. Co więcej, projektory wykorzystują technologię Epson 3LCD, wyświetlając niezwykle jasny, dokładny i naturalny obraz. Pionowa korekcja zniekształceń trapezowych automatycznie reguluje obraz, a krótka odległość projekcji umożliwia prowadzenie prezentacji na dużym ekranie, nawet
w najmniejszych pomieszczeniach.

Projektory doskonale spełniają potrzeby każdej małej firmy — instalacja jest niewiarygodnie szybka i łatwa, a urządzenia oferują szeroką gamę połączeń i funkcji. Zastosowane w projektorach lampy E-TORL oraz odpowiednia konfiguracja pozwalają na natychmiastowe włączanie i wyłączanie bez użycia przycisków, np. poprzez bezpośrednie wyjęcie przewodu zasilającego bez szkody dla urządzenia. Projektory są gotowe do pracy natychmiast po włączeniu, a po zakończonej pracy nie potrzebują dodatkowego czasu na schłodzenie.

Modele EB-X8 i EB-W8 zawierają czytnik USB do projekcji obrazów JPEG oraz wejście HDMI do wyświetlania cyfrowych zdjęć i filmów wysokiej jakości.

Projektory EB-S8/X8/W8 poza atrakcyjną ceną, są również tanie w użytkowaniu. Energooszczędna lampa E-TORL minimalizuje pobór mocy, a w trybie ECO pozwala nawet na 5000 godzin projekcji. Epson dąży do tego, aby wszystkie jego produkty były przyjazne dla środowiska, a opakowania nadawały się do recyklingu.

Epson EB-S8 — kluczowe cechy i funkcje:

  • Natężenie światła barwnego (Colour Light Output, CLO ) wynoszące 2500 lumenów zapewnia żywe prezentacje
  • Przycisk natychmiastowego wyciszenia dźwięku oraz wyłączenia obrazu , torba
  • Waga - zaledwie 2,3 kg


Epson EB-X8 — kluczowe cechy i funkcje:

  • Przenośny projektor o wadze 2,3 kg z wejściem USB do bezpośredniego wyświetlania obrazów bez komputera PC lub Mac
  • Wejście HDMI do obsługi cyfrowego dźwięku i obrazu wysokiej jakości


Epson EB-W8 — kluczowe cechy i funkcje:

  • Przenośny projektor o wadze 2,3 kg z wejściem USB do bezpośredniego wyświetlania obrazów bez komputera PC lub Mac
  • Panoramiczna rozdzielczość: WXGA (1280x800) do wyświetlania obrazu z najnowszych laptopów i netbooków