Nowy papier fotograficzny Value Glossy Photo Paper firmy Epson gwarantuje doskonałą jakość zdjęć na co dzień

Niedrogie i przyjazne drukowanie zdjęć w domu

Nowy papier fotograficzny Value Glossy Photo Paper firmy Epson gwarantuje doskonałą jakość zdjęć na co dzień

1 września — Nowy papier fotograficzny Glossy Photo Paper firmy Epson doskonale sprawdza się w codziennym użytku. Fotka z wakacji na lodówkę, zdjęcia do projektu w szkole czy wycinki na tablicę inspiracji (mood board) — ten ekonomiczny papier fotograficzny gwarantuje doskonałą jakość zdjęć w codziennym użytku.

Nowy papier fotograficzny doskonale współpracuje z atramentami Epson, co pozwala osiągnąć najlepszą możliwą jakość zdjęć. Ze wszystkich zalet tego niedrogiego rozwiązania mogą również korzystać użytkownicy drukarek atramentowych dowolnej marki wyposażonych w tylny podajnik.

Firma Epson ma w ofercie wiele rodzajów papieru fotograficznego tak, by każdy użytkownik mógł znaleźć produkt dla siebie w odpowiedniej cenie. Nowy trzygwiazdkowy papier fotograficzny Value Glossy Photo Paper o gramaturze 183 g/m2 świetnie sprawdzi się w podstawowych zastosowaniach. Osobom, które chcą drukować zdjęcia w jakości profesjonalnej lub archiwalnej, oferujemy czterogwiazdkowy fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper o gramaturze 200 g/m2 z warstwą żywicy, pięciogwiazdkowy błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper o gramaturze 255 g/m2 lub fotograficzny papier ultrabłyszczący Ultra Glossy Photo Paper o gramaturze 300 g/m2 należący do kategorii 5+ gwiazdek.

Papier Value Glossy Photo Paper jest dostępny w rozmiarach A4 i 10 x 15 cm oraz w opakowaniach po 20, 50 i 100 arkuszy, tak aby każdy użytkownik mógł wybrać ilość odpowiednią do swoich potrzeb,. Pakowany jest w zamykaną torebkę, co pozwala łatwo chronić go przed wilgocią i światłem. 

 „Kochamy fotografię i chcemy, by wszyscy swobodnie drukować zdjęcia. Koszt wydruku bywa jednak pewnym ograniczeniem, dlatego opracowaliśmy papier fotograficzny Value Glossy Photo Paper. Dzięki niemu można niedrogo drukować zdjęcia świetnej jakości, co czyni go idealnym do codziennego użytku”. Komentuje Grzegorz Mencfel, Business Account Manager w Epson Europe.

Papier Value Glossy Photo Paper będzie dostępny od października 2016 r. w cenach odpowiednio: op. 10x15, 20 szt. - 29 zł, op.10x15, 50 szt.- 39 zł, op. 10x15, 100 szt. - 49 zł, op. A4, 50 szt. - 69 zł, op. A4, 20 szt. 39 zł.

Uwagi dla redaktora

Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 67 000 pracowników w 90 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

www.global.epson.com

Informacje o firmie Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, bliskowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2015 osiągnął sprzedaż równą 1577 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja ekologiczna 2050  

http://eco.epson.com/