Nowy projektor Epson EH-DM2: kino na wielkim ekranie w każdym miejscu i o każdej porze

EH-DM2 to najnowszy wielofunkcyjny projektor firmy Epson. Urządzenie zawiera odtwarzacz DVD i system dźwięku surround, oferując całej rodzinie proste w użyciu rozwiązanie kina domowego.

Nowy projektor Epson EH-DM2: kino na wielkim ekranie w każdym miejscu i o każdej porze


Epson, lider światowego rynku projektorów , poinformował dziś, że wprowadza do sprzedaży przenośne urządzenie EH-DM2 — domowe centrum rozrywki w modnej, czarnej obudowie. Nowy projektor połączony z odtwarzaczem DVD (zgodnym z DivX) jest łatwy w obsłudze i zapewnia całej rodzinie niezrównane wrażenia podczas oglądania filmów na panoramicznym ekranie.

Stéphanie Lugbull, menedżer ds. projektorów kina domowego w Epson Europe, powiedziała: „Prosty w użyciu i atrakcyjny, EH-DM2 stanowi spełnienie marzeń dla rodziny i przyjaciół szukających dobrej domowej rozrywki. Dzięki wygodnemu uchwytowi i stylowej walizce właściciel może zabrać ten przenośny projektor, gdziekolwiek zechce: do znajomych, na wakacje, a nawet do ogrodu. Ten wielofunkcyjny produkt, wyposażony w technologię 3LCD firmy Epson, jest idealny dla całej rodziny”.

Dwa zintegrowane głośniki stereo o mocy 8 W uzupełniają wrażenia kina domowego wirtualnym dźwiękiem surround. EH-DM2 oferuje również wysoką jasność 1200 lumenów oraz innowacyjną technologię 3LCD, która zapewnia klarowny, ostry obraz nawet w jasnych pomieszczeniach. Projektor można podłączyć do komputera, aparatu cyfrowego, konsoli do gier oraz pamięci USB, co umożliwia wyświetlanie szerokiej gamy plików multimedialnych. Graczom z pewnością spodoba się możliwość łatwego podłączenia konsoli i zabawy na wielkim ekranie z dźwiękiem surround.

Stéphanie Lugbull dodała: „Bez względu na to, czy oglądamy filmy, telewizję, sport, gry wideo i zdjęcia z wakacji czy też słuchamy muzyki, wielkoekranowe kino domowe jest teraz dostępne o każdej porze i w każdym miejscu. Wystarczy podłączyć wtyczkę, usiąść wygodnie i cieszyć się znakomitym obrazem”.

Projektor obsługuje obraz HD i zawiera zintegrowany odtwarzacz DVD i DivX. Oferuje też szeroką gamę połączeń, takich jak gniazda component i USB zapewniające łatwy dostęp do treści multimedialnej. EH-DM2 oferuje też kilka przydatnych funkcji, takich jak automatyczne wykrywanie współczynnika proporcji i formatu płyty DVD, wysoka jasność nawet przy silnym świetle zewnętrznym, funkcja pokazu slajdów przy akompaniamencie muzyki prosto z klucza USB, a także podświetlany pilot, który zapewnia bezpośredni dostęp do funkcji DVD i projektora. Projektor i lampa są standardowo objęte trzyletnią gwarancją.

Epson EH-DM2 — kluczowe cechy i funkcje:
§Centrum domowej rozrywki umożliwiające oglądanie filmów DVD (lub DivX) na wielkim ekranie
§Wrażenia jak na sali kinowej (zgodność z HD, współczynnik proporcji 16:9, doskonała jakość obrazu i dźwięku)
§Szeroka gama połączeń: PC, USB, płyty, tuner TV, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3
§Kompaktowa i atrakcyjna czarna obudowa
§Najbardziej kompaktowe i przenośne centrum rozrywki z uchwytem oraz modną, miękką walizką (ze specjalną kieszenią na płyty DVD)
§Łatwa instalacja: nie potrzeba żadnych kabli... z wyjątkiem kabla zasilającego!
§Duża jasność (1200 lumenów): dobry obraz w każdych warunkach oświetleniowych
§3 lata gwarancji (również na lampę)
§Sugerowana cena detaliczna z VAT: 1990 zł