Nowy skaner Epson V300 Photo - zaawansowana technologia skanowania i niski pobór mocy

Firma Epson zaprezentowała nowy skaner Perfection V300 Photo. Urządzenie zaprojektowane z myślą o fotoamatorach oferuje wysoką jakość skanowania zdjęć oraz błon fotograficznych. Jednocześnie cechuje się niskim poborem mocy.

Nowy skaner Epson V300 Photo - zaawansowana technologia skanowania i niski pobór mocy


V300 Photo nadaje się idealnie do skanowania dokumentów, zdjęć, błon i książek. Urządzenie ma rozdzielczość 4800 dpi i zawiera wbudowany moduł do skanowania negatywów i slajdów 35 mm z wykorzystaniem dołączonej ramki. V300 Photo może skanować w układzie poziomym lub pionowym i oferuje funkcję Epson Easy Photo Fix, która przywraca wyblakłe kolory, koryguje przeciwświatło oraz usuwa kurz i przebarwienia ze skanowanych zdjęć. Dzięki temu V300 sprawdza się doskonale w wielu zastosowaniach, od druku lub archiwizacji do skanowania dzieł sztuki.

Nowoczesna matryca CCD (Charged Coupled Device) przyczynia się do niewielkich rozmiarów urządzenia, a zaawansowana technologia skanowania pozwala bezpośrednio przekształcać strony w dające się przeszukiwać dokumenty PDF. Ponadto skaner V300 Photo jest wyposażony w technologię ReadyScan LED, dzięki czemu urządzenie jest energooszczędne i praktycznie nie wymaga nagrzewania. Podobnie jak pozostałe urządzenia z linii Epson Perfection, skaner V300 Photo jest zgodny z normą ENERGY STAR®.

Epson V300 Photo — kluczowe cechy i funkcje:
·Wysoka jakość skanowania dzięki rozdzielczości optycznej 4800 dpi
·Wbudowany moduł do skanowania negatywów i slajdów
·Technologia ReadyScan LED zapewniająca niski pobór mocy i możliwość natychmiastowego skanowania
·Odnawianie cennych zdjęć i klisz za pomocą funkcji Epson Easy Photo Fix™
·Skanowanie do wielostronicowych, dających się przeszukiwać dokumentów PDF
·Skanowanie w układzie pionowym lub poziomym
·Zgodność z normą ENERGY STAR®
·Cena Epson V300 Photo: 399 zł brutto