Obecność na Festiwalu Druku 2016 sukcesem firmy Epson

Drukarki SC-P20000 i SC-S40610 zdobywcami złotego medalu na tegorocznej edycji Festiwalu Druku dowodem na zwiększenie potrzeb rynku marketingowego… i doskonałe ich zaspokajanie przez markę Epson.

Obecność na Festiwalu Druku 2016 sukcesem firmy Epson

18 września 2016 Za nami kolejna – ósma - edycja Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej Festiwal Druku. W gronie ponad 250 wystawców nie zabrakło marki Epson, która miała okazję zaprezentować zwiedzającym swoją ofertę urządzeń do profesjonalnych zastosowań druku wielkoformatowego. Znane i sprawdzone od lat portfolio urządzeń do wielkoformatowej produkcji wysokiej jakości oznakowań, ekspozycji i materiałów reklamowych na stoisku firmy reprezentowały modele SureColor SC-S40610, SC-T7200 MFP, SC-P10000, SureLab D700, SC-P800, C3400, C7500, a także drukarka do druku bezpośrednio na odzieży (DTG) - SureColor SC-F2000 oraz sublimacyjna SC-F6200.

Jednak bezkonkurencyjnym przebojem stoiska, przykuwającym uwagę tłumów zwiedzających, był prezentowany premierowo w Polsce najnowszy przedstawiciel rodziny SureColor LFP - model SC-P20000. Potwierdzeniem klasy urządzenia była także decyzja komisji festiwalowej, która nagrodziła je najwyższym wyróżnieniem dla prezentowanego na imprezie sprzętu - Złotym Medalem Festiwalu Marketingu. Z kolei również nagrodzona ekosolwentowa SC-S40610 jest świetną propozycją dla producentów różnorodnych materiałów reklamowych, oznakowani dekoracji i ekspozycji na różnych materiałach. Atutem docenionym przez komisję jest  m.in. rozwiązanie automatycznej kontroli naprężenia (AD-ATC), działające w połączeniu z zaawansowanym systemem podawania nośników oraz rolkami dociskowymi o szerokiej średnicy, co skutkuje bezkonkurencyjną dokładnością rezultatów druku. Istotne znaczenia ma także fakt, że drukarki LFP od Epson są maksymalnie przyjazne w obsłudze, co przekłada się nie tylko na komfort pracy, ale również usprawnienie i przyśpieszenie procesu produkcji.

Oba wyróżnione modele stanowią kolejny etap konsekwentnego rozwijania przez Epson technologii cyfrowego druku atramentowego, w oparciu o autorskie rozwiązanie głowicy Micro Piezo. Zarówno nagrodzone drukarki, jak i inne prezentowane modele, oferują dzięki temu połączenie najwyższej jakości produkcji i jej szybkość, gwarantując znacznie większą niezawodność w porównaniu do druku termicznego. Co bardzo ważne, wydruki uzyskane w ten sposób cechują się wysoką odpornością na upływ czasu i promieniowanie UV, przez lata ciesząc oko realistycznymi, nasyconymi kolorami.

„Podobnie jak w latach poprzednich, nasza obecność na Festiwalu Druku miała podwójny wymiar. Po pierwsze mieliśmy okazję z dumą zaprezentować to, co Epson ma najlepszego dla branży reklamowej i poligraficznej – dla wielu osób jest to jedyna okazja w ciągu roku by naocznie, w jednym miejscu zapoznać się z wieloma produktami, których zalet nie sposób przekazać w nawet najlepszym folderze. Po drugie, to także okazja dla nas, aby poprzez dziesiątki spotkań i rozmów trzymać rękę na pulsie rynku, poznać jego potrzeby, tak by móc wychodzić im naprzeciw, a nawet wyprzedzać życzenia Klientów - oferując odpowiednio urządzenia i całościowe rozwiązania produkcyjne” – podsumował Tomasz Kuciński Senior Account Manager – LFP z Firmy Epson

Firma Epson serdecznie dziękuje wszystkim gościom, którzy odwiedzili stoisko firmy na Targach Reklamy i Poligrafii Reklamowej Festiwal Druku i już dziś zaprasza na kolejną edycję za rok.


Informacje o firmie Epson

Firma Epson jest globalnym liderem w dziedzinie technologii, która łączy ludzi, rzeczy i informacje. Tworzone przez nią produkty są wydajne, kompaktowe i precyzyjne. W szerokiej ofercie firmy Epson znajdują się zarówno atramentowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, jak i projektory 3LCD, inteligentne okulary, systemy czujników i roboty przemysłowe. Celem firmy jest wspieranie innowacyjności i wykraczanie poza oczekiwania klientów związane z drukiem, komunikacją wizualną, urządzeniami przenośnymi i robotyką.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 67 000 pracowników w 90 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w rozwój społeczności, w których funkcjonujemy, oraz ciągłych starań o minimalizację wpływu na środowisko.

www.global.epson.com

Informacje o firmie Epson Europe

Epson Europe B.V., z siedzibą główną w Amsterdamie, zapewnia obsługę rynków europejskich, bliskowschodnich, rosyjskich i afrykańskich. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2015 osiągnął sprzedaż równą 1577 mln euro. http://www.epson.pl

Wizja ekologiczna 2050  

http://eco.epson.com/