Partnerzy firmy Epson gwarantują najwyższą jakość produkowanej grafiki

3M Commercial Graphics i Avery Dennison Graphics Division gwarantują swoim klientom wysoką jakość produktów wykonanych za pomocą drukarki Epson Stylus Pro GS6000.

Partnerzy firmy Epson gwarantują najwyższą jakość produkowanej grafiki


Firma Epson, specjalista w dziedzinie cyfrowego przetwarzania obrazu, poinformowała, że 3M Commercial Graphics i Avery Dennison Graphics Division gwarantują najwyższą jakość, wytrzymałość i trwałość produktów wykonanych przy użyciu drukarki Epson Stylus Pro GS6000 i atramentów UltraChrome™ GS.

"Gwarancja Jakości 3M stanowi dowód zaufania firmy w niezmiennie wysoką jakość produktów Epsona. Obejmuje folie winylowe 3M i kompatybilne laminaty 3M, gwarantując pięcioletnią trwałość wykonanych z nich grafik w warunkach zewnętrznych. Dzięki foliom graficznym zaprojektowanym i wytwarzanymi tak, aby niezawodnie współpracowały
z głowicami drukującymi, drukarka GS6000 w połączeniu z atramentami Epson UltraChrome GS zapewnia klientom 3M doskonałe jakościowo i trwałe wydruki.

„Wypróbowana, przetestowana i wysoko ceniona na amerykańskim rynku graficznym, Gwarancja Jakości 3M zapewni teraz europejskim producentom grafik reklamowych pewność, że dostarczają swoim klientom niezawodne i trwałe wydruki — powiedział Rainer Schlösser, dyrektor ds. rozwoju rynku europejskiego w 3M Commercial Graphics Division. — Zaprojektowaliśmy nasze nośniki tak, aby niezawodnie współpracowały
z piezoelektrycznymi platformami druku i poddaliśmy je rygorystycznym testom diagnostycznym, aby potwierdzić ich zgodność ze ścisłymi specyfikacjami produktowymi 3M”.

Podobnie Avery Dennison gwarantuje jakość swojej serii nośników MPI w przypadku zadrukowania ich z wykorzystaniem drukarki Epson Stylus Pro GS6000. Avery MPI
to szereg specjalistycznych nośników do produkcji grafiki samochodowej oraz stacjonarnych znaków. Avery udziela trzyletniej gwarancji Avery Supreme Cover
na wydruki wykonane na nośnikach MPI za pomocą drukarki Epson Stylus Pro GS6000
i atramentów UltraChrome GS.

Frans Craandijk, dyrektor ds. materiałów eksploatacyjnych do drukarek wielkoformatowych w Epson Europe, powiedział: „To, że 3M i Avery Dennison gwarantują trwałość wydruków wykonanych za pomocą drukarki Epson Stylus Pro GS6000 i atramentów UltraChrome GS, stanowi dowód zaufania, jakim klienci i partnerzy darzą nasze produkty. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że GS6000 daje firmom 3M i Avery Dennison pewność, która umożliwia im zagwarantowanie optymalnej jakości wydruków wykonanych na ich nośnikach”.

Stylus Pro GS6000 nadaje się idealnie do drukowania grafiki wystawowej, oznakowania oraz reprodukcji zdjęć lub dzieł sztuki i jest wyposażona w opracowany przez firmę Epson 8-kolorowy zestaw atramentów rozpuszczalnikowych, który zapewnia doskonałą wierność barw i dużą trwałość wydruków zarówno we wnętrzach, jak i pod otwartym niebem. Wydruki schną szybciej, wyglądają lepiej i są trwalsze zarówno na nośnikach powlekanych, jak i niepowlekanych, takich jak winyl.