Photokina 2008 - nowe technologie firmy Epson w druku domowym

Na targach Photokina 2008 Epson zaprezentuje nowe kierunki rozwoju druku domowego z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.


Dzięki partnerstwu z firmą blanc canvas® Limited, Epson umożliwia klientom bardziej kreatywny druk w domu lub w studio, oferując możliwość drukowania na płótnie, metalowych arkuszach, a nawet tapetach. Pokazy na żywo na targach Photokina udowodnią, że fotograficzne wydruki o wysokiej jakości można uzyskać na nawet najtrudniejszych nośnikach i wykorzystać do ozdobienia domu, a także materiałów piśmienniczych, takich jak papier listowy, koperty oraz kartki okolicznościowe.

Kristin Saus-Opuszynski, starszy menedżer ds. produktów w dziale Pro Photo w Epson Europe, powiedziała: „Drukarki fotograficzne Epsona pozwalają użytkownikom uwolnić pełen potencjał obrazów. Teraz mogą oni nawet drukować na metalu albo ozdabiać ściany domu stosownie do nastroju lub okazji. Zabawa i kreatywność to kluczowe aspekty naszej nowej oferty druku domowego, a targi Photokina to doskonałe miejsce, aby pokazać, jak te unikatowe funkcje utorują drogę do twórczej innowacji w domu i w studio”.

Na stoisku Epsona na targach Photokina znajduje się wydzielony obszar, w którym zarówno początkujący, jak i doświadczeni entuzjaści przetwarzania obrazu mogą obejrzeć pokazy na żywo, uzyskać rady i zapoznać się z nowymi pomysłami. Jeśli zatem chcesz wydrukować własną tapetę, udokumentować historię rodziny albo tworzysz albumy z wycinkami, Epson pokazuje szeroką gamę drukarek, papierów i atramentów, dzięki którym Twoje idee mogą stać się rzeczywistością.
Stoisko Epsona na targach Photokina znajduje się w hallu 2.2.