Podświetlany film – nowość od Epsona

Firma Epson wprowadziła do sprzedaży podświetlany film -rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych i komercyjnych drukarzy, produkujących materiały do celów reklamowych i wystawowych.

Podświetlany film – nowość od Epsona


21 lipca 2008 - Firma Epson wprowadziła do sprzedaży podświetlany film - rozwiązanie przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalnych i komercyjnych drukarzy, produkujących materiały do celów reklamowych i wystawowych.

Podświetlany film Epsona ma grubość 170 µm i jest dostępny w formacie do 60” z matowym wykończeniem. Materiał ten pozwala na drukowanie klarownych, ostrych obrazów, oferując najszerszą gamę kolorów i gęstość barwną. Krótki czas schnięcia atramentów Epson UltraChrome™ przyspiesza produkcję, a trwały substrat jest odporny na niekorzystne warunki pogodowe.

Podświetlany film Epsona równomiernie rozprowadza padające z tyłu światło i gwarantuje, że ekspozycja lub reklama będzie klarowna oraz jaskrawa.


Kluczowe cechy:
- Krótki czas schnięcia
- Neutralny punkt bieli
- Doskonałe właściwości rozpraszania światła
- Znakomita gama kolorów i gęstość barwna
- Ostre obrazy bez przeciekania atramentu na drugą stronę
- Profile ICC do pobrania z witryny pomocy technicznej Epsona: Epson - strona główna pomocy technicznej

Atrament Epson UltraChrome K3 z kolorem Vivid Magenta
Atrament Epson UltraChrome™ K3 Vivid Magenta obejmuje bardzo szeroką gamę kolorów. Nawet złożone kolory, takie jak czerwień rodaminowa albo refleksyjne błękity, nie stanowią problemu dla tego systemu druku. Jasne atramenty w połączeniu z nową technologią rastrowania firmy Epson oferują bardzo płynną gradację, nawet podczas drukowania akwareli lub pasteli. Trzy atramenty czarne zapobiegają przeskokom tonów, zapewniając płynne przejścia barwne. Specjalna matowa czerń i kompozycja atramentów kolorowych umożliwiają uzyskanie wiernych barw nawet na nośnikach matowych. Więcej informacji o atramentach Epson UltraChome K3 można znaleźć w artykule Epson Ultrachrome K3 InksWięcej informacji udzielają:

Epson Deutschland GmbH ComPress SA
Oddział w Polsce
Olaf Krynicki Kamil Kozłowski
tel. (22) 375 75 16 tel. (22) 515 02 15
fax. (22) 375 75 01 fax (22) 515 02 04
e-mail: olaf.krynicki@epson.de e-mail: kkozlowski@compress.com.pl
Internet: www.epson.pl

Informacje o firmie Epson
Epson to światowy lider w dziedzinie produktów obrazowania graficznego, w tym drukarek, projektorów 3LCD oraz małych i średnich ekranów LCD. Dzięki swej innowacyjności i kreatywności, firma Epson wykracza poza wizje i oczekiwania klientów na całym świecie, oferując produkty znane z doskonałej jakości, funkcjonalności, kompaktowości i wydajnego zużycia energii. Epson to sieć 88 925 pracowników w 109 placówkach na całym świecie. Firma szczyci się ciągłym wkładem w światową ochronę środowiska i wpieraniem lokalnych społeczności. Pod przywództwem japońskiej Seiko Epson Corp., grupa ta osiągnęła sprzedaż na poziomie 1 347 biliona jenów w roku fiskalnym 2007. Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2007 osiągnął sprzedaż równą 1 854 milionom euro.