Skanowanie w dowolnym miejscu z użyciem najmniejszych i najlżejszych skanerów przenośnych firmy Epson

Dwa nowe skanery przenośne do prostego i wydajnego zarządzania dokumentami poza biurem lub w małych środowiskach pracy

Skanowanie w dowolnym miejscu z użyciem najmniejszych i najlżejszych skanerów przenośnych firmy Epson

Najnowsze skanery przenośne A4 firmy Epson idealnie nadają się do skanowania i przetwarzania danych poza siedzibą firmy lub w niewielkim biurze. Modele DS-70 i DS-80W powstały z myślą o firmach poszukujących rozwiązań mobilnych, które pracownicy mogą zabrać w podróż lub używać w dowolnym miejscu w biurze.

„Nowe urządzenia można podłączyć zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo, co sprawia, że są one idealne dla tych, którzy pracując poza firmą, potrzebują szybkiego skanera. Zaprojektowaliśmy nową serię, zwracając uwagę na to, by były lekkie, ale jednocześnie nie traciły na swojej wszechstronności. Klienci często potrzebują rozwiązania, które umożliwia skanowanie dokumentów o różnej grubości. Nowe modele w naszej ofercie mogą skanować zarówno cienki papier o gramaturze 35 g/m, jak i gruby karton o gramaturze 270 g/m — nośniki, które zazwyczaj wymagają tradycyjnego skanera płaskiego z płytą szklaną” — powiedziała Agnieszka Wnuczak, Business Account Manager w Epson Europe.

Flagowy model DS-80W ma wbudowaną łączność Wi-Fi, akumulator oraz panel LCD, zapewniając pełną mobilność i możliwość skanowania w dowolnym miejscu w prędkości 4 sekundy na stronę. Po pełnym naładowaniu urządzenie może zeskanować 300 stron bez potrzeby podłączenia do źródła zasilania.

Te modele biznesowe są przydatne dla personelu mobilnego, np. przedstawicieli handlowych. Można za ich pomocą zarejestrować dokumenty, takie jak wydatki czy umowy, i sprawnie je przesyłać do aplikacji biznesowych czy oprogramowania do skanowania. Do modeli DS dołączone jest oprogramowanie Document Capture Pro 2 i Epson Scan 2.0. Zapewniona jest także obsługa sterownika TWAIN, dzięki czemu można z łatwością skanować dane, zapisywać je i udostępniać wewnątrz firmy. Zaawansowane funkcje nazywania, rozdzielania i rozsyłania dokumentów sprawiają, że skanowanie staje się proste — i logiczne. Użytkownicy mogą zapisywać i rozsyłać pliki w popularnych formatach, takich jak PDF, jpeg czy tiff.

Modele będą dostępne w sprzedaży od listopada 2018 r.