Trzy monochromatyczne drukarki laserowe o wysokiej wydajności

Firma Epson rozszerzyła ofertę dla biznesu o monochromatyczne drukarki laserowe A4: modele z serii AcuLaser M2300D, AcuLaser M2400D oraz wielofunkcyjnej serii AcuLaser MX20DN.

Trzy monochromatyczne drukarki laserowe o wysokiej wydajności


Firma Epson rozszerzyła ofertę dla biznesu o monochromatyczne drukarki laserowe A4: modele z serii AcuLaser M2300D, AcuLaser M2400D oraz wielofunkcyjnej serii AcuLaser MX20DN. Nowe urządzenia, które charakteryzują się zwiększoną funkcjonalnością i wszechstronnością, sprostają wymaganiom każdego środowiska pracy. Wszystkie te drukarki oferują wysokiej jakości wydruki w rozdzielczości 1200 dpi. Zgodność z normą ENERGY STAR i program zwrotu tonerów firmy Epson sprawiają, że drukarki są nie tylko oszczędne, ale również ekologiczne.
Seria AcuLaser M2300D dla małych i średnich firm
Wydajna seria drukarek laserowych łączy dużą szybkość druku z niezawodnością i jest rozwiązaniem, na którym mogą polegać użytkownicy biznesowi. Model M2300D zaprojektowano z myślą o użyciu stacjonarnym, a wersja M2300DN posiada interfejs Ethernet ułatwiający udostępnianie w małych grupach roboczych. Oba modele drukują do 30 stron na minutę, są zgodne z językiem PCL oraz używają tonerów o standardowej pojemności. Dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu w standardzie i podajnikowi papieru, który mieści do 500 arkuszy (z opcjonalną, dodatkową tacą na papier), duże zadania druku nie stanowią już problemu.

Seria AcuLaser M2400D dla większych firm i przedsiębiorstw
Stworzona z myślą o małych i średnich grupach roboczych, seria AcuLaser M2400D drukuje z szybkością do 35 stron na minutę. Urządzenia można dostosować do potrzeb grup roboczych dzięki wydajnym tonerom i możliwości poszerzenia pamięci RAM. Podajnik papieru, którego pojemność można zwiększyć do 800 arkuszy oraz automatyczny druk dwustronny w standardzie dodatkowo zwiększają funkcjonalność. Doskonale integrująca się z większością środowisk komputerowych seria obsługuje Postscript, zawiera port równoległy (model D) oraz interfejs Ethernet (model DN) ułatwiający połączenie z siecią.

Seria AcuLaser MX20DN – zwiększona funkcjonalność dla grup roboczych
Urządzenia wielofunkcyjne z serii AcuLaser MX20DN posiadają wbudowaną łączność sieciową i zostały stworzone z myślą o małych i średnich grupach roboczych. Modele z tej serii tworzą 28 stron na minutę, łącząc dwustronne drukowanie, skanowanie i kopiowanie. W modelu DNF dostępna jest także funkcja faksu, opcjonalna możliwość zwiększenia pamięci RAM oraz dwie dodatkowe tace na papier. Seria posiada także host USB oraz wiele emulacji ułatwiających integrację.

Eugénie Raynaud, menedżer ds. drukarek laserowych w firmie Epson Europe podsumowuje: „Zarówno dla małych i dużych firm, jak i dla pojedynczych użytkowników i grup roboczych - poszerzona oferta monochromatycznych drukarek laserowych firmy Epson sprosta każdej potrzebie. Firmy mogą zwiększyć swoją wydajność dzięki dużej szybkości druku i automatycznemu drukowi dwustronnemu – użytkownik może wybrać jedną z wielu funkcji i dostosować drukarkę do indywidualnych potrzeb”.