W odpowiedzi na wzrost zamówień po targach drupa Epson zwiększa produkcję

W odpowiedzi na wzrost zamówień po targach drupa Epson zwiększa produkcję

21 czerwca 2016 – Epson odnotował znaczący wzrost zamówień na drukarki składane przez firmy, które odwiedziły stoisko producenta podczas drupa 2016. “Tą edycję targów zaliczamy do wyjątkowo udanych” - stwierdził Tomasz Kuciński Senior Account Manager – LFP z firmy Epson “Przygotowaliśmy na nie największą w historii ekspozycję zawierającą pełen przegląd drukarek atramentowych dla firm poligraficznych, druk na tkaninach oraz produkcji etykiet. Nasze stoisko tętniło życiem, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem gości z całego świata, cieszymy się że przełożyło się to na wysoką liczbę zawartych kontraktów.”

Zainteresowanie jakim cieszyła się nowa seria drukarek do zastosowań w reklamie wizualnej SureColor SC-S było tak duże, że w celu zaspokojenia popytu firma zmuszona była zwiększyć ich produkcję. Targowa premiera 44-calowej drukarki wielkoformatowej SureColor SC-P10000 okazała się ogromnym sukcesem skutkującym natychmiastową sprzedażą dziesięciu urządzeń. Jedno z nich trafiło do francuskiej firmy Picto, gdzie pracować będzie w zestawie z trzema wcześniej zakupionymi 64-calowymi SC-P20000.

Wystawiona na drupa cyfrowa prasa SurePress L-6034VW wywołała duże zainteresowanie oraz zamówienia z całej Europy. Jedno z urządzeń trafi do Print-ID w Niemczech, inne zostało po raz pierwszy zakupione przez firmę z UK - Superfast Labels. Także drukarka SurePress L-4033AW potwierdziła swą popularność, skutkującą wieloma zamówieniami z całego świata, w tym z USA i Dubaju.

W strefie dedykowanej dla małej poligrafii, Epson prezentował  rozwiązania desktopowe pozwalające firmom oferować pakiet usług projektowania i druku spersonalizowanych produktów z wykorzystaniem różnych podłoży. Tłumy zwiedzających przyciągały prezentacje praktycznego wykorzystania drukarki etykiet ColorWorks C7500 w połączeniu z SC-F2000 drukującą bezpośrednio na odzieży prezentujące potencjał nowych rozwiązań biznesowych osiągalnych bez konieczności kompromisów w zakresie jakości przy dostępnej cenie urządzeń.

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie innowacyjności, którego rozwiązania wykraczają poza oczekiwania klientów, niezależnie od tego, czy są to produkty do użytku w domu, biurze, handlu czy przemyśle. W szerokiej ofercie firmy znajdują się zarówno drukarki atramentowe, systemy drukowania i projektory 3LCD, jak i roboty przemysłowe, inteligentne okulary i systemy czujników. Są one kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 67 000 pracowników w 90 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2013 osiągnął sprzedaż równą 1517 milionom euro.

www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050

http://eco.epson.com