Wielki format, druk etykiet i… premierowe produkty Epson na Festiwalu Druku 2015

Podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań Epson zaprezentuje premierowe produkty SureColor SC-F9200 oraz SC-P800.

Wrzesień 2015 r. — W dniach 9-10. września w warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 odbędzie się po raz kolejny wielkie spotkanie marketingowców i poligrafików z Polski i Europy - Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań. Podczas imprezy, w gronie niemal 150 wystawców nie mogło zabraknąć firmy Epson, prezentującej szereg autorskich rozwiązań dla wymagających odbiorców.

Na stoisku firmy, oznaczonym F18, zapoznać się będzie można z produktami kierowanymi do branży reklamowej, fotograficznej oraz druku etykiet, takich jak:

  • SureColor SC-F6000 / F7100 – sublimacyjne drukarki transferowe CMYK do wydajnej produkcji wysokiej jakości nadruków na miękkich szyldach, odzieży i gadżetach. SureColor SC-F2000 to drukarka do bezpośredniego drukowania na odzieży (DTG).
  • SureColorSC-S30610 / S50610 / S70610 – wielkoformatowe drukarki o szerokości druku 64”. Głowice MicroPiezo TFT 1440 dpi, wykorzystują zestawy 4, 5, 8 lub 10, ekologicznych atramentów UltraChrome GS2 – w tym biały i metaliczny. Atramentom tym przyznano skandynawską ekoetykietę “Nordic EcoLabel”.
  • SureColorSC-T3200 / T5200 / T7200 to wysokowydajne 4-kolorowe, szybkie i precyzyjne drukarki oraz systemy MFP o szerokości 24, 36 i 44” do druku z roli (jednej lub dwóch). Wykorzystują pigmentowe atramenty UltraChrome® XD.

Przede wszystkim jednak będzie to wyjątkowa okazja do bezpośredniego zapoznania się z premierowymi drukarkami z serii SureColor – wielkoformatowej SC-F9200 oraz fotograficznej SureColor P800. Klienci zorientowani na rynek retail będą mogli podczas imprezy przetestować proces tworzenia etykiet przez doskonałą ColorWorks C7500.

- Druku cyfrowy to cała paleta rozwiązań dla określonych grup odbiorców, którzy tworzą z myślą o zróżnicowanych potrzebach. Dlatego też Epson buduje swoją ofertę, uwzględniając różne nośniki, wymiary i finalne przeznaczenie druku.  – powiedział Tomasz Kuciński, Epson Pro Graphics Account Manager – Udział w Festiwalu Druku to okazja do jej zaprezentowania, ale także bezpośrednich kontaktów z partnerami, pozwalających trzymać rękę na pulsie dynamicznie zmieniającego się rynku poligraficznego.

Odwiedziny na stanowisku Epsona na Festiwalu Druku to także dobra okazja do rozbudowy własnego zaplecza sprzętowego – oprócz szansy na zapoznanie się z produktami, dostępne będą atrakcyjne oferty targowe.

Więcej informacji o imprezie na stronie: http://festiwalmarketingu.pl

Wybrane modele urządzeń prezentowanych na stoisku Epson:

  • SureColor SC-F9200 – drukarka sublimacyjna wspierająca nowy czarny atrament HDK Black Ink. Gwarantuje świetną jakość druku na różnorodnych tkaninach, takich jak ubrania, odzież sportowa, materiały tapicerskie, miękkie szyldy i flagi.
  • SureColor SC-P800 – pigmentowa drukarka fotograficzna umożliwiająca druk w formacie A2, dostępna także z opcjonalnym uchwytem do papieru w roli. W urządzeniu zastosowano technologię Ultrachrome HD – 9-kolorowy zestaw pigmentów, zapewniający szeroką gamę kolorów oraz największą głębię czerni wśród rozwiązań dostępnych na rynku.
  • ColorWorks C7500 wychodzi naprzeciw potrzebom rynku opakowań, umożliwiając tworzenie personalizowanych oznaczeń produktów tworzonych w niskich nakładach. Dzięki zastosowaniu głowicy wierszowej PrecisionCore MicroTFP, C7500 pozwala na produkcję etykiet w świetnej jakości graficznej za rozsądną cenę uzyskaną dzięki eliminacji kosztów druku wstępnego. Funkcjonalność drukowania na żądanie oraz szybkość 300 mm/s w rozdzielczości 600 x 1200 dpi pozwalają błyskawicznie realizować krótkie serie etykiet, np. na potrzeby wydarzeń okolicznościowych czy promocji.

TERMIN:

9-10. września 2015; targi otwarte od godziny 10 do 17.

LOKALIZACJA I ADRES:

Stoisko F18
Centrum Expo XXI, Warszawa,
ul. Prądzyńskiego 12/14
Hala 6a, stoisko 85

Informacje o firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie innowacyjności, którego rozwiązania wykraczają poza oczekiwania klientów, niezależnie od tego, czy są to produkty do użytku w domu, biurze, handlu czy przemyśle. W szerokiej ofercie firmy znajdują się zarówno drukarki atramentowe, systemy drukowania i projektory 3LCD, jak i roboty przemysłowe, inteligentne okulary i systemy czujników. Są one kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne.

Grupa Epson, na czele której stoi japońska firma Seiko Epson Corporation, zatrudnia ponad 73 000 pracowników w 94 spółkach na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego wkładu w ochronę środowiska naturalnego oraz rozwój społeczności, w których funkcjonujemy.

http://global.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 1700 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2013 osiągnął sprzedaż równą 1517 milionom euro.

www.epson.eu

Wizja środowiskowa 2050

http://eco.epson.com