Wielki konkurs z okazji 40 lat innowacji firmy Epson dobiegł końca

Zakończył się konkurs zorganizowany przez firmę Epson z okazji czterdziestej rocznicy wynalezienia pierwszej na świecie elektrycznej mikrodrukarki. W rozpoczętej w kwietniu br. rywalizacji, w której uczestnicy mieli szansę wygrać „wycieczkę życia1”, wzięły udział setki osób z całej Europy.


Barbara Kuhr, dyrektor ds. marketingu strategicznego w Epson Europe, powiedziała: „Wspaniale było zobaczyć, jak artyści, fotografowie, designerzy i entuzjaści obróbki obrazu podejmują wyzwanie przedstawienia 40 lat innowacji na jednym obrazie. Poziom zgłoszonych prac był wysoki, a gama interpretacji bardzo szeroka — nie ulega wątpliwości, że sędziowie będą mieli bardzo trudne zadanie”.

Prace są obecnie oceniane przez jury Epsona złożone z elitarnych twórców obrazu: Isabel Muñoz, Maza Mashru i Henry’ego Landersa. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na wrześniowych targach Photokina w Kolonii w Niemczech. Oprócz nagrody głównej przewidziane są również wyróżnienia dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca, którzy otrzymają produkty Epsona o wartości odpowiednio 1000 i 500 euro, a wszyscy trzej finaliści otrzymają wydruk Digigraphie® swojej pracy.

Galerię zgłoszonych prac można obejrzeć pod adresem www.epson-europe.com/40
Aby uzyskać więcej informacji, należy zajrzeć do witryny www.epson-europe.com/40 albo napisać na adres competition@epson-europe.com