Wielofunkcyjne urządzenie atramentowe dla bezprzewodowego domu

Nowe urządzenie Epson Stylus SX420W oferuje użytkownikom domowym wydajny druk, skanowanie i kopiowanie.

Wielofunkcyjne urządzenie atramentowe dla bezprzewodowego domu


Epson wprowadza do sprzedaży nowe, bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone dla użytkowników domowych, którzy cenią sobie funkcjonalność, wygodę użytkowania i nowoczesne wzornictwo . Łatwe w użyciu urządzenie Epson Stylus SX420W oferuje szybki druk oraz funkcje skanowania i kopiowania.

Urządzenie Epson Stylus SX420W zostało wyposażone w ekran LCD, który ułatwia przeglądanie i drukowanie zdjęć o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego. Użytkownicy mogą również kopiować i drukować bez użycia komputera, a nawet przeglądać i drukować zdjęcia z kart pamięci. Dołączone oprogramowanie umożliwia usuwanie efektu czerwonych oczu i regulację kontrastu. Dołączono też oprogramowanie ABBYY FineReader™ OCR do wygodnej edycji zeskanowanego tekstu.

Urządzenie SX420W używa atramentu Epson DURABrite Ultra do drukowania wyraźnych dokumentów oraz zdjęć, które nie ustępują jakością odbitkom z zakładu fotograficznego i są odporne na wodę oraz blaknięcie. Użytkownicy mają do wyboru atramenty dostosowane do różnych potrzeb i oszczędzają pieniądze, ponieważ muszą wymieniać tylko zużyte kolory. Energooszczędność urządzenia została potwierdzona certyfikatem ENERGY STAR®.

Julian Maddock, menedżer ds. bezprzewodowych drukarek domowych w firmie Epson, powiedział: „Serię SX420W zaprojektowano z myślą o użytkownikach domowych, którzy potrzebują wygodnej łączności bezprzewodowej oraz szerokiej gamy funkcji dla całej rodziny. Urządzenie to oferuje coś dla każdego, od mamy, która chce drukować zdjęcia wysokiej jakości do dzieci, które muszą skanować i edytować tekst do zadania domowego”.

Kluczowe cechy:
- Oszczędność pieniędzy dzięki oddzielnym wkładom z atramentem — wystarczy wymienić zużyty kolor
- Atrament DURABrite™ Ultra — trwałe wydruki odporne na wodę, blaknięcie i pisanie markerem
- Druk dokumentów o jakości biznesowej z szybkością 35 (w trybie monochromatycznym) lub 15 (w kolorze) stron na minutę
- Szybkie przeglądanie i drukowanie zdjęć z wykorzystaniem ekranu LCD
- Kopiowanie i drukowanie bez komputera, przeglądanie i drukowanie zdjęć z kart pamięci
- Łatwe usuwanie efektu czerwonych oczu oraz regulowanie koloru i kontrastu za pomocą dołączonego oprogramowania
- Wygodna edycja zeskanowanego tekstu dzięki oprogramowaniu ABBYY FineReader™ OCR software
- Niższe rachunki i mniejszy wpływ na środowisko za sprawą dużej energooszczędności potwierdzonej certyfikatem ENERGY STAR®