Eventy z EB-G7400 - świetne obrazy niezależnie od pogody i miejsca

Moc i jakość światła 3LCD powoduje że imprezy są jeszcze lepsze

Eventy z EB-G7400 - świetne obrazy niezależnie od pogody i miejsca

Wrocławska agencja eventowa September Events podczas realizacji wydarzeń dla strategicznych klientów zdecydowała się na wykorzystanie projektora EPSON EB-G7400 Okazało się to strzałem w dziesiątkę!

Nowoczesna firma, to nowoczesny druk i obieg dokumentów

Organizacja eventów to nie tylko działania w terenie, spotkania z artystami czy próby - za wszystkimi krokami stoi obieg dokumentów, wydruki projektów scenografii, line-upów, a także ofertowanie oraz standardowa komunikacja z Klientami i podwykonawcami. Komunikacja cyfrowa wymaga uzupelniania dokumentami w tradycyjnej formie (niezależnie czy będzie to wydruk grafiki, szkicu kostiumów, rozmieszczenia stolików czy lista to-do) - wymaga tego sprawność działania. Dlatego tak istotny jest wybór narzedzi drukowania.

Szef September Events - na bazie pozytywnych doświadczeń z L355 poprzedniej generacji ITS używanej w domu postawil na EcoTank ITS L6170. Kluczowe okazały się dwa atuty: niewiarygodnie niski koszt druku przy braku ryzyka nagłego wyczerpania atramentów oraz wysoka jakość i odporność tworzonych dokumentów. Skanowanie z ADF pozwalają na sprawną, czesciowo automatyczną archiwizację, co jest dodatkową korzyścią.

Wielkoskalowa projekcja uświetni każdą imprezę

Komunikacja z użyciem obrazu jest bezkonkurencyjna nie tylko w branzy eventowej, natomiast tu jej zastosowanie jest szczególnie istotne - zarówno ze względu na wymóg niezawodnej perfekcyjności w każdych warunkach, jak i konieczność przyciągniecia uwagi widzów w bardzo rozpraszających uwagę warunkach.

Obie potrzeby realizuje projektor Epson EB-G7400 używany przez September Event. Jakość urządzenia, gwarancja i wspracie techniczne dają poczucie bezpieczeństwa także podczas nistandardowych realizacji w terenie, przy silnym świetle zastanym. Z kolei moc światła CLO i kontrast sprawiają, że prezentacje czy filmy sa doskonale widoczne dla nawet dużego audytorium, a ich przekaz jest zrozumiały i - co najważniejsze - atrakcyjny dla widzów.

Krytyczna próba... zakończona zwycięsko

W sierpniu 2017 dla jednego z kluczowych klientów, agencja September Events zorganizowała jubileusz firmowy odbywający się w specjalnie rozstawionej na tę okazję hali namiotowej o powierzchni 500 m2  . Dla wszystkich zgromadzonych gości – śmietanki towarzyskiej świata biznesu, przygotowanych było wiele atrakcji, m.in. turniej golfowy czy też premiera charakterystycznego wrocławskiego krasnala. Jednak największą niespodzianką całego eventu był film jubileuszowy przedstawiający działalność firmy przez wszystkie lata jej działalności.

Niektórych czynników nie da się jednak przewidzieć. Ze względu na nagłą nawałnicę, agenda całego eventu uległa zmianie. Decyzją klienta, wydarzenie zostało przyspieszone o 3 godziny, w wyniku czego event managerowie stanęli przed koniecznością wyświetlenia filmu – kluczowego punktu podczas całego wydarzenia, w bardzo niesprzyjających warunkach. Środek lata z promieniami słonecznymi przebijającymi się przez deszczowe chmury oraz panująca jasność w niemalże transparentnym namiocie to zdecydowanie duże wyzwanie dla projekcji obrazu. Wydawać by się mogło, że w takich warunkach może sobie poradzić jedynie ekran diodowy, jednak najnowszy, flagowy produkt marki EPSON, jakim jest EB-G7400 poradził sobie idealnie! 

Głosem Klienta

W branży eventowej każda realizacja musi zostać dopięta na ostatni guzik – nie mam tutaj miejsca na błędy oraz niedociągnięcia. W swojej pracy korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców oraz niezawodnych urządzeń i rozwiązań.

Dlatego właśnie Epson. Jest to naszym zdaniem lider na rynku projektorów, który nie pozwolił nam dotychczas na zawód. Projekcja podczas wydarzenia odbywającego się w trudnych warunkach pogodowych, codzienne wydruki w biurze – sprzęt marki Epson towarzyszy nam za każdym razem.