SPOŁECZNOŚĆ NIEZALEŻNYCH PRODUCENTÓW OPROGRAMOWANIA (ISV)

DO DRUKAREK TM-INTELLIGENT

Firma Epson, wiodący dostawca rozwiązań w dziedzinie drukarek POS, rewolucjonizuje rynek dzięki termicznym drukarkom paragonów z technologią TM-intelligent, które zaprojektowano z myślą o środowiskach sprzedaży detalicznej i hotelarstwa, używających rozwiązań POS na tabletach.

Urządzenia te usprawniają pracę, oszczędzają miejsce i zmniejszają koszty dzięki możliwości drukowania bez sterowników. Aby używać opcji internetowych oraz funkcji urządzeń z technologią TM-Intelligent, sprzedawcy muszą mieć odpowiednie aplikacje — dlatego powstała społeczność ISV (Independent Software Vendor) firmy Epson.

Epson
Zaufana marka
Mobility
WIĘKSZA MOBILNOŚĆ
Flexibility
ELASTYCZNOŚĆ
Retail
OPRACOWANA NA POTRZEBY HANDLU DETALICZNEGO
Bridge to the future
POŁĄCZENIE Z PRZYSZŁOŚCIĄ

CZY CHCESZ PROMOWAĆ SWOJE APLIKACJE?

Aby stać się częścią społeczności, Twoja aplikacja musi zostać zatwierdzona przez Epson. Zarejestruj swoje dane, aby wysłać zgłoszenie.

ZAREJESTRUJ SWOJĄ APLIKACJĘ TERAZ

JAKIE SĄ ZALETY SPOŁECZNOŚCI ISV FIRMY EPSON?

Dowiedz się, jak możesz skorzystać na rejestracji w społeczności ISV firmy Epson

Korzyści

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ W PUNKCIE SPRZEDAŻY

NOWE PERSPEKTYWY W BIZNESIE

Zdajemy sobie sprawę, że sklepy na głównych ulicach handlowych borykają się dwoma problemami: coraz mniejszą konsumpcją i wzrostem popularności sprzedaży internetowej. Aby dostosować się do tej sytuacji, sprzedawcy szukają nowych sposobów na przyciągnięcie klientów i skłonienie ich do większych zakupów.

Badania wykazały, że 75% sklepów w ciągu najbliższych 5 lat zamierza wdrożyć chmurowe systemy POS w celu przyciągnięcia nowych klientów¹. Dzięki nim można na przykład usprawnić elastyczność obecnych systemów.

Wprowadzenie nowych technologii do środowisk sprzedaży detalicznej pozwoliło ISV poprawić komfort klientów w sklepach. Sprzedawcy mogą teraz łatwiej wpływać na wybory klientów odwiedzających sklep. Pozwalają przeprowadzać transakcje, dostarczają spersonalizowanych informacji za pomocą urządzeń przenośnych, a także można używać ich do zdalnego wydruku rachunków. Dzięki temu możliwe jest zbudowanie bliższej relacji z klientem i sprzedaż produktów pokrewnych, a także skrócenie czasu oczekiwania w kolejce. Internetowe system POS kosztują też znacznie mniej niż tradycyjne rozwiązania i łatwiej je modernizować. To zalety, które pozwalają zachować przewagę nad konkurencją.

  • Mobility Mobilność — Tablety i inne urządzenia przenośne pozwalają obsługiwać klientów nie tylko na stanowisku sprzedaży, co sprawia, że są oni bardziej zadowoleni.
  • Designed for the cloud Elastyczność - Drukuj paragony bezpośrednio z urządzeń inteligentnych za pomocą naszych drukarek bez dodatkowych sterowników.
  • Energy Efficient Oszczędność energii - Nie będzie już potrzebny terminal w punkcie sprzedaży, więc można zaoszczędzić na rachunkach za prąd.
  • Cost-effective Ekonomiczne - Wielofunkcyjność obniża koszty sprzętu, serwisowania i konserwacji.

ZOBACZ OFERTĘ INTELIGENTNYCH URZĄDZEŃ Z SERII TM FIRMY EPSON

Firma Epson, wiodący dostawca rozwiązań w dziedzinie drukarek POS, rewolucjonizuje rynek dzięki bogatej ofercie aplikacji, które korzystają z możliwości, jakie dają produkty z technologią TM-intelligent. Urządzenia te usprawniają działania, oszczędzają miejsce i redukują koszty dzięki drukowaniu bez sterowników − bez względu na to, czy mamy do czynienia z rozwiązaniem sieciowym, stacjonarnym czy aplikacją. Kliknij, aby zobaczyć całą gamę inteligentnych produktów.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

VIEW EPSON’S RANGE OF TM-INTELLIGENT DEVICES

KONFERENCJA EPSON DLA DEWELOPERÓW: EWOLUCJA SEKTORA HANDLOWEGO

Pierwsza w historii konferencja Epson dla deweloperów odbyła się w Antwerpii w dniach 30 września – 1 października. Przybyło 140 niezależnych producentów oprogramowania i sprzedawców, by podzielić się doświadczeniami i promować nowe koncepcje we współpracy z wiodącym producentem nowatorskich urządzeń.

CZYTAJ DALEJ

Epson Developer Conference: evolving the retail sector

KONTAKT

Aby uzyskać więcej informacji na temat społeczności ISV, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wybrać

Interesują mnie następujące produkty
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje)::