Warunki płatności i dostawy

Możliwości zapłaty
Przelew online:
Po dokonaniu zamówienia zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną stronę internetową Twojego banku. Tam dokonaj płatności, korzystając z odpowiedniego formularza.
Karta kredytowa:
Kwota faktury zostanie pobrana po wysyłce z karty kredytowej (Visa, Mastercard lub American Express).
Przedpłata:
Towar wysyłany jest po zaksięgowaniu kwoty faktury na naszym rachunku bankowym.

Płatności przelewem przed otrzymaniem faktury prosimy dokonywać dopiero na podstawie maila potwierdzającego zamówienie. Mail ten zostanie automatycznie wygenerowany przez system Epson Store tylko w wypadku prawidłowo złożonego zamówienia. Do realizacji przelewu prosimy stosować dane kontaktowe, które zostaną wysłane do klienta w mailu potwierdzającym zamówienie

Epson Deutschland GmbH
HSBC Bank Polska S.a.
IBAN: PL03128000030000003181476031
SWIFT/BIC: HSBCPLPW
Account name: Epson Europe B.V.

Do rejestracji firmy i wystawienia faktury z wymienionym Vatem obowiązuje wypełnienie pola "Numer identyfikacyjny VAT-EU". W tym wypadku chodzi o NIP europejski, który na początku posiada identyfikacyjny skrót państwowy PL.

Wysyłka
Wszystkie zamówienia, które wpłyną do nas przed godziną 13:00, wysłane będą jeszcze tego samego dnia (o ile dostępne, nie w przypadku przedpłaty). Zamówienia, które wpłyną po godzinie 13:00, wysyłane są z reguły następnego dnia roboczego.

Dostawa ekspresowa
Wszystkie materiały eksploatacyjne (tusze, tonery, papier) oraz akcesoria można zamówić także z dostawą ekspresową. Your order is delivered on the next business day. Dotyczy to wszystkich zamówień, które wpłyną do nas od poniedziałku do czwartku do godziny 12. Zamówienia, które wpłyną w piątek do godziny 12, dostarczone zostaną w poniedziałek. Zamówienia złożone podczas weekendu dostarczone zostaną we wtorek.