Pomocne materiały

Poniżej znajdziesz szeroką gamę zasobów, takich jak artykuły, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz o trendach rynkowych.

Filtruj zasoby

  Nadchodzące wydarzenia

  • Fotograficzne perły Polski pod patronatem Epson

   Fotograficzne perły Polski pod patronatem Epson
   13.05.2017 - 23.09.2017
   Góry Sowie, Pałac w Kozłówce, Zamość, Płock, Jastarnia

   Najpiękniejsze miejsca Polski wyłonione w internetowym głosowaniu będą miejscem otwartych fotospacerów dla miłośników fotografii. Epson zapewni doskonałe wydruki najlepszych zdjęć, które powstaną w ich rezultacie. 

   W piątek, 24 marca zakończyło się głosowanie w konkursie „Fotograficzne Perły Polski 2017”. Góry Sowie, Jastarnia, Pałac w Kozłówce, Płock i Zamość – oto tegoroczne Fotograficzne Perły Polski, w których już niebawem odbędą się Fotospacery.

   W ciągu 20 dni trwania konkursu internauci zagłosowali w sumie ponad 3800 razy, co oznacza, że średnio oddano powyżej 76 głosów na każde z miejsc. Znaczek „Lubię to” przy rekordziście głosowania, czyli Górach Sowich, kliknęło ponad 1000 internautów, mimo to warto podkreślić wyrównany poziom głosowania, który objawiał się w dość częstej zmianie liderów. Rywalizacja zmobilizowała lokalne społeczności, w tym szczególnie grupy powiązane z fotografią i turystyką. Jeszcze na tydzień przed zakończeniem głosowania około 30 miejsc mogło zdobyć poparcie, które wyniosłoby je do finałowej piątki! Walka była tak zacięta, że ostateczny skład Fotograficznych Pereł ustalił się na kilka godzin przed końcem głosowania.

   Epson jako partner przedsięwzięcia zapewnia wsparcie w postaci bieżących wydruków prac na drukarkach fotograficznych serii ITS. Najlepsze z najlepszych fotografii zostaną przeniesione na papier z użyciem profesjonalnych drukarek pigmentowych SureColor.

   Zapisy na poszczególne edycje imprezy będą prowadzone poprzez stronę http://fotospacery.pl, a informacje pojawią się również na fanpage’u Fotospacery.pl 

  • Epson Partnerem Technologicznym na Good Game 2017

   Epson Partnerem Technologicznym na Good Game 2017
   01.06.2017 - 04.06.2017
   Nadarzyn – PTAK WARSAW EXPO

   II edycja Good Game – Największe w Polsce targi gier. Raj dla graczy i dobre miejsce do robienia interesów przez autorów, wydawców i dystrybutorów. Nowości wydawnicze, spotkania z niezależnymi twórcami gier i aplikacji, strefa turniejowa - w tym zawody rangi międzynarodowej.
   Podczas trzech dni trwania Good Game na Graczy czekają niezliczone atrakcje:

   • Turnieje e-sportowe : Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone, FIFA, DOTA2, Heroes of the Storm, Mortal Kombat X, Tekken, Street Fighter
   • Strefa wystawiennicza gier wideo oraz najnowszych technologii sprzętu gamingowego
   • Strefa Indie Game, gdzie będziecie mogli zobaczyć i zagrać w najnowsze produkcje twórców niezależnych.

   * Strefa Retro, gdzie rodzice mogą pochwalić się dzieciom w co oni kiedyś się zagrywali za młodu i jak wyglądała ich przygoda z grami.
   * Sławni streamerzy/Youtuberzy z którymi będziecie mogli się spotkać, zrobić selfie, przybić piątkę a nawet wziąć udział w showmatchach w takie gry jak League of Legends, Counter Strike Global Offensive czy inne tytuły.

   Nas też tam nie zabraknie, wkrótce więcej szczegółów!

   Good Game

   Facebook

  • SIGN Istanbul 2017

   SIGN Istanbul 2017
   04.10.2017 - 08.10.2017
   Tüyap, Istanbul

   SIGN Istanbul showcases a full range of products, services and applications for the sector such as digital printing technologies, textile printing, advertising application equipment, small size printing and documentation technologies, transfer materials, printing dyes, LED and LED displays, product display stands, screen printing and promotional materials. In addition it will continue to play host to the 3D Printshow Istanbul, a specialist section that attracted intense interest last year.

   Visit: http://www.signistanbul.com/

  • GITEX 2017

   GITEX 2017
   08.10.2017 - 12.10.2017
   Dubai World Trade Centre, Dubai, United Arab Emirates

   W tym roku powraca Tydzień Technologii GITEX, jedno z największych wydarzeń handlowych w Dubaju. To szansa dla globalnych marek na wejście na rynek bliskowschodni, gotowy na przyjęcie inwestycji i jeden z najszybciej rozwijających się rynków informacyjno-komunikacyjnych. W odbywającej się już od 32 lat imprezie bierze udział ponad 1000 wystawców z całego świata. My tez tam będzimy! www.gitex.com

  • droidcon London 2017

   droidcon London 2017
   26.10.2017 - 27.10.2017
   Business Design Centre, London

   droidcon returns to London in October 2017, and it will be hosted at the Business Design Centre once again. Want to meet the international Android community, listen to expert speakers, find out about all the latest Android advances and see fantastic new technologies? Then come and join droidcon London, the largest Android developer conference in Europe!

   droidcon

  • InPrint 2017

   InPrint 2017
   14.11.2017 - 16.11.2017
   Munich Trade Fair Centre, Germany

   InPrint to targi technologii druku przemysłowego, które są jedynym wydarzeniem, dedykowanym wyłącznie temu wschodzącemu i bardzo obiecującemu sektorowi przemysłu poligraficznego. To kluczowe targi dla najnowocześniejszego druku funkcjonalnego i dekoracyjnego w produkcji przemysłowej, włączając w to technologie specjalistyczne, cyfrowe, atramentowe oraz technologie ekranów dotykowych i 3D.

   Visit: InPrint 2017

  Masz pytanie?