ZAMKNIJ

MISTRZOWSKIE MARKI

Międzynarodowa współpraca firmy Epson z zespół Mercedes-AMG Petronas Motorsport to przymierze dwóch marek, które niestrudzenie dążą do wprowadzania innowacji, przywództwa na światowym rynku i tworzenia produktów najwyższej jakości.

Play
EPSON and MERCEDES AMG PETRONAS

Zespół Mercedes-AMG Petronas Motorsport, który w 2017 r. po raz kolejny zdobył mistrzostwo świata, liczy na zwycięstwo również w tym sezonie. Tegoroczny powrót na najwyższe podium nie będzie możliwy bez nieustannego wsparcia firmy Epson i wykorzystania jej doświadczenia w produkcji drukarek atramentowych, skanerów, projektorów 3LCD i urządzeń przenośnych, takich jak inteligentne okulary i produkty wyposażone w czujniki zdrowotne/sportowe.
Mercedes-AMG Petronas Motorsport to jeden z najlepszych zespołów Formuły 1™, którego członkami są między innymi trzykrotny mistrz świata Lewis Hamilton nowym członkiem zespołu Valterri Bottas.

PARTNERSTWO I WSPÓŁPRACA

Ta współpraca stanowi przymierze dwóch marek, które łączy nieustanne dążenie do tworzenia innowacji, zdobywania pozycji globalnych liderów technologicznych oraz dostarczanie produktów i usług, które wyznaczają nowe granice, i znajdują uznanie w oczach akcjonariuszy z całego świata. Jest to wykorzystujące synergię połączenie sił dwóch organizacji, które łączy troska o środowisko naturalne.

Formula One racing car

Przykładowo, firma Epson ma na celu do 2050 roku zmniejszyć o 90% emisję dwutlenku węgla związaną z obecną i przyszłą działalnością. Będzie to możliwe dzięki zminimalizowaniu negatywnego wpływu procesów produkcji na środowisko oraz poprzez tworzenie produktów bardziej przyjaznych środowisku w trakcie ich używania. Z kolei liczne innowacje opracowane przez Mercedes-AMG Petronas Motorsport pozwoliły na stworzenie hybrydowego samochodu wyścigowego F1 W05, w którym zużycie paliwa jest o 30% mniejsze niż w przypadku wcześniejszego modelu, a ich zastosowanie w Mercedesie S 500 Plug-In Hybrid i innych samochodach osobowych firmy Mercedes-Benz przyniosło ogromne korzyści użytkownikom z całego świata.
Zawrotne tempo rozwoju właściwe dla światów technologii i motoryzacji z pewnością przełoży się na owocną współpracę pomiędzy firmą Epson i zespołem Mercedes-AMG Petronas Motorsport.

Z BLISKA I OD PODSZEWKI

Kierowca zespół
Mercedes-AMG Petronas Motorsport
i trzykrotny mistrz świata

WIĘCEJ INFORMACJI O ZESPÓŁ MERCEDES-AMG PETRONAS MOTORSPORT

Kalendarz wyścigów w sezonie 2017

Znajdziesz tu daty, godziny i miejsca najważniejszych wydarzeń w tegorocznym sezonie Formuły 1™.

Informacje o zespole MERCEDES AMG PETRONAS

Chcesz poznać bliżej zespół Mercedes-AMG Petronas Motorsport? Tutaj znajdziesz informacje o członkach zespołu, ich historii i planach na przyszłość. Dowiedz się, w jaki sposób możesz pozostać w kontakcie z zespołem.

Gotowi, do startu, start!

Wejdź na oficjalną stronę Formuły 1™, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o uczestniczących zespołach, miejscach i datach wyścigów. Jedno kliknięcie wystarczy, by kupić bilety lub otrzymać najświeższe informacje i wyniki.

    Niniejsza strona internetowa ma charakter nieoficjalny i nie jest w żaden sposób powiązana z grupą przedsiębiorstw Formula One. F1, FORMULA ONE, FORMULA 1, FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP, GRAND PRIX oraz powiązane znaki są znakami towarowymi Formula One Licensing B.V.