BUSINESS IMAGING SOLUTIONS

Dowiedz się, jak rozwiązania oferowane przez Epson i firmy partnerskie pozwalają maksymalnie wykorzystać potencjał drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych (MFP) oraz skanerów dokumentowych, by spełnić wymagania zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm, a także w jaki sposób mogą być zaadaptowane do zaspokajania potrzeb rynków wertykalnych.

SKONTAKTUJ SIĘ

Szeroka oferta rozwiązań dla wszystkich typów firm

Urządzenia firmy Epson są zgodne z usługami oprogramowania i rozwiązaniami, które pomagają poprawić przepływ dokumentów w organizacji, lepiej kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oraz umożliwić bezproblemową integrację urządzeń w zmieniających się środowiskach.

ZARZĄDZANIE FLOTĄ

DRUKARKI MOBILNE

SKANERY PRZENOŚNE

PRZECHWYTYWANIE DOKUMENTÓW

ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI I PRZEPŁYWEM PRACY

ZARZĄDZANIE WYSYŁANIEM DOKUMENTÓW

ZGODNOŚĆ SYSTEMOWA

Pokaż wszystkie rozwiązania

Zobacz pełną ofertę rozwiązań oprogramowania i zgodności systemowej poniżej, w tym dostarczanych przez partnerów Epson.

POKAŻ ROZWIĄZANIA
 

Zarządzanie flotą

Zarządzaj centralnie flotą drukarek i skanerów, aby automatycznie przesyłać dane urządzeń i floty, a tym samym oszczędzać czas i pieniądze oraz utrzymywać wydajność i terminowość na wysokim poziomie.

 

Drukarki mobilne

Dzisiejsze przedsiębiorstwa korzystają z różnych aplikacji biznesowych, aby zapewnić użytkownikom efektywne metody pracy. Zobacz dostępne aplikacje wymienione poniżej, które pomagają pracownikom utrzymać produktywność poprzez bezproblemowe drukowanie mobilne z ich smartfonów i tabletów.

 
 

Skanery przenośne

Usługi skanowania mobilnego i do chmury umożliwiają bezprzewodowe skanowanie dokumentów za pomocą smartfonów i tabletów – gdy jesteś w domu, w biurze albo w drodze.

 

Przechwytywanie dokumentów

Zamień informacje fizyczne w łatwą w obsłudze postać cyfrową, zapewniającą większe bezpieczeństwo danych Twojej firmy. Zobacz rozwiązania przechwytywania dokumentów, które płynnie integrują się z urządzeniami firmy Epson.

 
 

Zarządzanie dokumentami i przepływem pracy

Kontroluj swoje dokumenty. Analizuj, organizuj i dystrybuuj zeskanowane dokumenty w firmie, upraszczając zarówno ustrukturyzowane jak i nieustrukturyzowane procesy biznesowe oraz zapewniając, że dane będą udostępnione właściwym osobom w organizacji.

 

Zarządzanie wysyłaniem dokumentów

Chroń swoje urządzenia przed nieupoważnionym użyciem za pomocą czytników kart uwierzytelnienia użytkownika, loginów, haseł czy kodów PIN oraz kontroluj koszty drukowania dzięki możliwości drukowania w trybie „pull”, które zmniejsza zużycie papieru na nieodebrane wydruki. Rozwiązania z zakresu zarządzania wysyłaniem dokumentów mają na celu zwiększyć produktywność pracowników i jednocześnie stworzyć bezpieczne środowisko drukowania, skanowania i kopiowania, w którym zasoby firmy są chronione.

 
 

Zgodność systemowa

Produkty firmy Epson oferują możliwości systemowe i integracyjne z różnymi platformami i aplikacjami. Dzięki temu mogą spełniać wymagania różnych firm — od małych i średnich przedsiębiorstw po duże.

 

Oprogramowanie

Wybierz oprogramowanie

KATEGORIA

RODZAJ

ZGODNA PLATFORMA

RYNKI WERTYKALNE

Pokazuje z produktów
Pokazuje z produktów
Pokaż wszystko

Skontaktuj się już dziś

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Kontrola bezpieczeństwa

Pomoże nam to potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie maszyną wysyłającą spam.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.