PRZENOŚNY SKANER BIZNESOWY

Najszybszy przenośny skaner biznesowy na rynku1, obsługujący wiele rodzajów nośników i wyposażony w złącze SuperSpeed USB 3.0 oraz wygodny podajnik dokumentów o pojemności 20 stron.

Zarządzanie dokumentami
w biurze i poza nim

Przenośny skaner biznesowy firmy Epson ułatwia szybkie i skuteczne zarządzanie dokumentami w biurze i poza nim. To najlżejsze i najmniejsze urządzenie w swojej klasie — bez problemu mieści się w torbie czy szufladzie, umożliwiając łatwą i szybką digitalizację papierowych dokumentów w dowolnym czasie i miejscu. Funkcja łączności bezprzewodowej i wbudowana bateria2 zapewniają prawdziwie mobilną obsługę bez potrzeby podłączania dodatkowych kabli.

Szybkie i skuteczne zarządzanie dokumentami w biurze i poza nim Wszechstronność zastosowań Niezawodna szybkość i wydajność

Szybkie i skuteczne zarządzanie dokumentami w biurze i poza nim

Nie zawsze da się przewidzieć konieczność zeskanowania dokumentu poza biurem. Możesz na przykład potrzebować wysłać komuś kopię dowodu tożsamości, pilną pracę lub nowe projekty. Albo po prostu otrzymasz sporo broszur czy wizytówek, których nie będziesz chcieć wszędzie ze sobą nosić. Przenośny skaner biznesowy firmy Epson umożliwi Ci skanowanie i wysyłanie dokumentów w pełnym kolorze, gdziekolwiek się znajdziesz, i nie zajmie zbyt wiele cennego miejsca w Twojej walizce.

Wszechstronność zastosowań

Przenośny skaner biznesowy umożliwia skanowanie papieru o gramaturze od 52 aż do 230 g/m2. Obsługuje różnorodne nośniki, w tym koperty, ulotki i paragony.

Niezawodna szybkość i wydajność

Najszybszy w swojej klasie1 przenośny skaner biznesowy firmy Epson skanuje zarówno w trybie jedno-, jak i dwustronnym, z szybkością 25 stron na minutę. Oferuje rozdzielczość 300 dpi (jakość druku) w czerni i w kolorze. Automatyczny podajnik dokumentów mieści 20 stron, a złącze USB 3.0 zapewnia największą możliwą szybkość skanowania.

Kompaktowy

To jeden z najmniejszych i najlżejszych skanerów w swojej klasie, o kompaktowej, praktycznej konstrukcji. Dzięki temu idealnie mieści się w torbie lub szufladzie i nie zajmuje zbyt wiele cennego miejsca.

Opcje zasilania

Przenośny skaner biznesowy firmy Epson może być zasilany na wiele sposobów, w tym z gniazda zasilania, przez USB oraz z baterii2. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób często podróżujących, potrzebujących urządzenia, które będzie działać wszędzie.

Różnorodne nośniki

Przenośny skaner biznesowy umożliwia skanowanie wielu różnych nośników. Ma także dedykowaną funkcję skanowania plastikowych kart, takich jak prawa jazdy, dowody tożsamości czy karty członkowskie.

Proste skanowanie

 

Idealne rozwiązanie dla organizacji często korzystających z opcji skanowania. Prosty proces skanowania opracowany przez firmę Epson pozwoli zaoszczędzić czas i pracować wydajniej niezależnie od używanego formatu.

 

Łatwe skanowanie dokumentów

Skanowanie do wiadomości e-mail

Skanowanie bezpośrednio do chmury

Skanowanie do lokalnego folderu lub do dysku sieciowego

Skanowanie do aplikacji Microsoft Office

Skanowanie do wersji mobilnej

Łączność bezprzewodowa i skanowanie bezpośrednio do urządzenia mobilnego

Skaner DS-360W ma wbudowany moduł łączności bezprzewodowej, dzięki czemu umożliwia skanowanie bez podłączania kabli i wysyłanie zeskanowanych obrazów bezpośrednio przez Wi-Fi do tabletu, laptopa czy smartfona.

Epson DocumentScan

Zaawansowane rozwiązania do skanowania Epson

Dwuetapowy proces skanowania opracowany przez firmę Epson jest idealny do trudnych zadań wymagających wysokiej produktywności. Pozwala odczytywać i segregować dokumenty w kilka sekund na podstawie parametrów użytkownika. Sterowniki TWAIN, ISIS i WIA oraz inne dodatki umożliwiają płynną integrację z systemami zarządzania dokumentami, systemami przepływu pracy oraz z usługami w chmurze.

Zaawansowane rozwiązania do skanowania Epson

Uwzględnienie kodu kreskowego przy sortowaniu i nazywaniu dokumentów

Integracja z systemem przepływu pracy

Strefowy OCR do odczytywania tytułów

Technologia, która pomaga

Skanery Epson sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom i pozwolą Ci przejść na poziom cyfrowy.

Wysoka jakość

Wyraźne obrazy w wysokiej rozdzielczości

Rozdzielanie dokumentów

Prosta segregacja dokumentów dzięki opcjom automatycznego rozdzielania

Prostowanie skosów

Wyprostuj obraz, żeby łatwiej go było odczytać

Konwersja skanów

Konwertuj skany do postaci cyfrowego tekstu dzięki wbudowanej funkcji OCR, która pozwoli Ci stworzyć przeszukiwalne pliki

Automatyczny obrót

Skróć czas potrzebny na przygotowania dzięki funkcji automatycznego obrotu

Wyostrzony tekst

Zwiększ ostrość skanowanego tekstu, aby był łatwiejszy do odczytania

Wybierz skaner dla siebie

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o Przenośny skaner biznesowy, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Kontrola bezpieczeństwa

Pomoże nam to potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie maszyną wysyłającą spam.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

  1. W porównaniu do osobistych skanerów przenośnych zdefiniowanych przez Infosource dla regionu EMEA i w oparciu o dane sprzedaży do czerwca 2016 r. podane na stronach producentów urządzeń konkurencyjnych.
  2. Funkcja łączności bezprzewodowej i wbudowana bateria są dostępne tylko w modelu DS-360W.