Poznaj ułatwiające pracę w działach prawnych i księgowych produkty Epson, takie jak skanery, projektory, drukarki, drukarki etykiet i zarządzane usługi druku.

ROZWIĄZANIA DLA DZIAŁÓW PRAWNYCH

W działach prawnych i księgowych najbardziej liczą się czas i efektywność. Firma Epson oferuje rozwiązania, dzięki którym zarządzanie dokumentami i wyświetlanie informacji przestaje być problemem.

Nagrodą za precyzyjne planowanie są wyraziste wydruki.

Odpowiednia obsługa prawna i księgowa to podstawa funkcjonowania firmy. Działy te zapewniają efektywne i profesjonalne prowadzenie działalności biznesowej. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie zgodności z przepisami, dlatego opracowaliśmy odpowiednie narzędzia.

Księgowość ma niezwykle znaczenie

Od zagadnień etycznych po przepisy — księgowość wymaga przejrzystości i dokładnego ewidencjonowania. Rozumiemy presję czasu i wymagania w zakresie terminowego ewidencjonowania, dlatego stworzyliśmy precyzyjne skanery i oprogramowanie Document Capture usprawniające pracę z dokumentami. Zapewniają one płynny przepływ pracy i efektywną integrację dokumentów.

 • Szanuj czas

  Nasze rozwiązania pozwalają oszczędzić czas — niezawodne drukarki Epson eliminują przestoje i nie wymagają wielu zabiegów.

 • Ogranicz koszty drukowania

  Zmniejsz wydatki na flotę drukarek. Drukarki atramentowe Epson umożliwiają ograniczenie kosztu wydruku strony nawet o 50%1.

 • Kontroluj wydatki

  Nasze usługi druku umożliwiają precyzyjne monitorowanie kosztów i upraszczają proces zamawiania materiałów eksploatacyjnych.

 • Wyraźne prezentacje

  Jasne, wyraźne obrazy o wysokiej rozdzielczości pozwolą wyeksponować każdy szczegół Twoich dokumentów elektronicznych.

 • Dobra organizacja dokumentów

  Nasze drukarki etykiet idealnie sprawdzają się w środowiskach wymagających szybkiego i intuicyjnego zarządzania dokumentami.

 • Uproszczenie procedur

  Skanery firmy Epson ułatwiają przekształcanie dokumentacji papierowej. Ponadto można je zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami.

 • Łatwe udostępnianie plików

  Dzięki naszym urządzeniom do produkcji płyt cyfrowe tworzenie dokumentów wymaganych przez przepisy prawa nie przysparza trudności.

 • 1) W porównaniu z 10 czołowymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku; koszt wydruku jednej strony obliczony na podstawie oficjalnych cenników producentów (jeśli były dostępne) i opublikowanych danych o wydajności z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch na czerwiec 2013 roku.