WIODĄCE ROZWIĄZANIA DO DUPLIKACJI I ARCHIWIZACJI DANYCH

Oferta urządzeń Discproducer

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 

Jeżeli chcesz nagrać indywidualną płytę z nadrukiem, możesz to zrealizować poprzez jedno naciśnięcie przycisku. Ponadto, jeżeli chcesz tworzyć serie płyt, urządzenie Discproducer jest dostępne w zróżnicowanych wersjach umożliwiających produkcję nawet do 100 płyt w jednym cyklu roboczym. Możliwa jest praca w trybie nadrukowywania etykiet oraz w środowisku sieciowym. Dostępny jest również model bezpieczny, przeznaczony do zapisu poufnych danych. Wymienne napędy i pojemniki na zużyty atrament wydłużają trwałość użytkową całego urządzenia, a nowe funkcje w urządzeniach Discproducer drugiej generacji, takie jak odczyt danych i wydruk seryjny umożliwiają użytkowanie w jeszcze wymyślniejszych zastosowaniach.

Obsługa na najwyższym poziomie

Wybierając Epson otrzymujesz obsługę na światowym poziomie godnym miana lidera. Nasz program obsługi CoverPlus zawiera opłacalne opcje serwisowe z uwzględnieniem pomocy w miejscu pracy urządzenia, które rozszerzają standardowe ramy gwarancji w większości państw na całym świecie w wieloletniej perspektywie.

Produkty

Jesteśmy jedynym na świecie producentem, który projektuje i opracowuje produkty zarówno w branży robotyki, jak i poligrafii. Dlatego nasze produkty są uznawane za niezawodne – są one tworzone na podstawie wiedzy i doświadczenia zdobytych w środowiskach zrobotyzowanych. Nasze urządzenie Discproducer stanowi doskonały tego przykład. Dzięki kompaktowej konstrukcji, pyłoodpornej obudowie i minimalnej liczbie ruchomych części zapewnia precyzyjne osiągi i doskonałą niezawodność.

W ciągu 5 minionych lat firma Epson została liderem w wielu segmentach rynku, w których występuje zapotrzebowanie na nośniki optyczne. W ponad 50% spośród wszystkich szpitali w Europie, w których zainstalowano duplikatory CD/DVD do kopiowania oraz archiwizacji płyt z danymi pacjentów, wybrano produkty firmy Epson ze względu na niezawodność i łatwość obsługi nawet w trudnych warunkach.

Zakres produktów

TOTAL DISK MAKER

Wszystkie modele urządzeń Discproducer są dostarczane z oprogramowaniem i narzędziami niezbędnymi do nagrywania płyt i wykonywania nadruków. Oprogramowanie Total Disc Maker jest wyposażone w funkcje edytowania płyt i etykiet oraz duplikowania.

Proces jest realizowany w kilku łatwych krokach:

 • Wybór danych

  Wybierz format nośnika, a następnie przeciągnij, upuść i nagraj.

 • Projektowanie etykiety

  Stwórz własny projekt lub użyj dostępnych szablonów i obrazów. Wyświetlenie podglądu umożliwia sprawdzenie kompozycji i zapisanie pracy w celu późniejszego użycia.

  Inteligentne funkcje upraszczające proces:

  • Numerowanie seryjne
  • Automatyczna data i czas
  • Automatyczne drukowanie drzewa folderów
  • Automatyczne drukowanie miniatur
  • Automatyczne drukowanie rozmiaru danych
  • 20 szablonów umożliwiających szybki start
  • Tekst zakrzywiony
  • Drukowanie kodów kreskowych
  • Wydruk seryjny (wersja 5.0 lub nowsza)
  • Odczyt danych (wersja 5.0 lub nowsza)
 • Konfiguracja produkcji

  Oprogramowanie umożliwia ustawienie parametrów liczby płyt, prędkości nagrywania i nadrukowywania, wyboru podajnika wejściowego i wyjściowego oraz rozdzielczości nadrukowywania. Aby rozpocząć produkcję należy nacisnąć przycisk duplikowania.

 • Monitorowanie produkcji

  Oprogramowanie Total Disc Monitor firmy Epson umożliwia uzyskanie informacji o stanie ważnych funkcji oraz obecnych i oczekujących zadań.

  Istnieje również wersja oprogramowania Total Disc Maker dla systemu Mac OS-X z obsługą urządzeń PP-50, PP-100, PP-100II i PP-100AP.

  Total Disc Bridge:
  oprogramowanie umożliwiające implementację urządzeń Discproducer w innych aplikacjach (do pobrania po zarejestrowaniu na dedykowanym serwerze Epson).

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE I WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

W celu uzyskania najlepszych możliwych rezultatów duplikacji, firma Epson oferuje słynne nośniki JVC/Taiyo Yuden WaterShield wraz z jednym zestawem wkładów atramentowych lub w ramach zestawu 300 nośników.

Są to jedyne na rynku nośniki z potwierdzoną trwałością danych na poziomie ponad 100 lat (płyty CD) oraz 50 lat (płyty DVD), a ponadto charakteryzują się wysokiej jakości połyskiem i wodoodpornością powierzchni z nadrukiem.

W przypadku wymogu archiwizacji dużej ilości danych na płytach Blu-ray disc, zalecane jest stosowanie płyt BD-R Panasonic, charakteryzujących się aktualnie najwyższą uzyskiwaną trwałością danych na poziomie 50 lat.

W wielu branżach wybrano urządzenie Discproducer

Branża medyczna

płyty CD z danymi pacjentów, dokumentacja kardiologiczna, rentgenowska, mammograficzna, tomograficzna i chirurgiczna

Instytucje rządowe

protokoły policyjne, sądowe, finansowe, digitalizacja archiwów papierowych i dokumentacji

Korporacje

prezentacje, filmy, materiały promocyjne, PR i prasowe

Instytucje prawne

digitalizacja i dystrybucja dokumentów prawnych i sądowych

Edukacja

materiały edukacyjne, instrukcje, dane egzaminacyjne i zapisy dźwiękowe

Agencje marketingowe

fotografie i filmy w wysokiej rozdzielczości, reportaże z imprez i animacje

Radio i telewizja/kino:

audycje telewizyjne i radiowe, materiały przed i po obróbce, płyty CD dla publiczności

Producent oprogramowania

oprogramowanie i aktualizacje, dokumentacja, podręczniki i gry

Usługi finansowe

umowy, dokumentacja osobowa i kopie zapasowe

Kopiowanie danych

usługi duplikacji danych klientów prywatnych/korporacyjnych

Inne branże pokrewne

zapis muzyki, zdjęć, filmów, przemówień, obrzędów religijnych, imprez, prezentacji, koncertów, podróży i targów

Studia przypadków

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania