Epson dostarcza zaawansowane produkty i usługi opracowane z uwzględnieniem wymagań klientów z sektora opieki zdrowotnej. Oferujemy rozwiązania, takie jak drukarki etykiet, urządzenia do produkcji płyt, drukarki atramentowe, skanery oraz projektory DICOM.

ROZWIĄZANIA DLA SŁUŻBY ZDROWIA

Wydajność i precyzja odgrywają istotną rolę w pracy personelu medycznego, dlatego pomagamy placówkom służby zdrowia w zarządzaniu obiegiem informacji i drukowaniem.

Nasza technologia pozwala skupić się na tym, co najistotniejsze.

Hiromi Taba, Prezes Epson Europe

Precyzyjne informacje - zawsze na czas. Pomagamy usprawniać działanie placówek medycznych na każdym etapie - od rejestracji pacjentów i oznaczania leków po drukowanie, archiwizację i wyświetlanie danych. Oferujemy technologie, które są intuicyjne i pozwalają ograniczyć koszty.

Niezawodność ma ogromne znaczenie

W zatłoczonych gabinetach lekarskich i szpitalach sprawne drukowanie recept i przetwarzanie informacji o pacjentach jest niezwykle ważne. Dlatego oferujemy szeroką gamę niezawodnych i wydajnych urządzeń dla środowisk, które wymagają druku wysokonakładowego i nie mogą sobie pozwolić na przestoje. Drukarki firmy Epson są także ekonomiczne.

 • Czyste i tanie wydruki

  Już nie trzeba brudzić się podczas wymiany atramentu. Drukarki atramentowe Epson obniżają kosztu drukowania strony nawet o 50% 1.

 • Wszystkie leki pod kontrolą

  Oznaczenia lekarstw muszą być łatwe do odczytania. Wyrazistość i kolor to nasza dewiza.

 • Jasna komunikacja

  Niezawodne wytwarzanie dokumentów i zarządzanie drukowaniem umożliwia ograniczanie wydatków i oszczędza materiały eksploatacyjne.

 • Wyraźne prezentacje

  Nasze projektory oferują tryb symulacji DICOM i ostre obrazy, co wspomaga proces szkolenia pracowników i przekazywanie informacji.

 • Dbaj o środowisko

  Pomyśl o przyrodzie. Korzystając z naszych drukarek, ograniczysz zużycie energii nawet o 80%2.

 • Łatwa obsługa danych

  Dystrybucja i przechowywanie informacji o pacjentach wymaga łatwego i sprawnego wytwarzania płyt.

 • Dbaj o obieg dokumentów

  Obieg dokumentów ma kluczowe znaczenie w kontekście obsługi pacjentów. Nasze skanery znacznie ułatwiają zarządzanie dokumentami.

 • 1) W porównaniu z 10 czołowymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku; koszt wydruku jednej strony obliczony na podstawie oficjalnych cenników producentów (jeśli były dostępne) i opublikowanych danych o wydajności z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch na czerwiec 2013 roku.


 • 2) W porównaniu z 10 wiodącymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku według danych IDC; zużycie prądu na podstawie danych opublikowanych przez producentów dla trybu drukowanie/średnia na czerwiec 2013 roku.