EB-L12000Q

Nieograniczone możliwości

Generuj wspaniałe projekcje oraz zajmujące pokazy

EB-L12000Q
Laser Light Source Badge, 3LCD Badge

Wydajny i kompaktowy

Projektor EB-L12000Q emituje wyjątkowo jasny strumień światła przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej wagi i kompaktowych wymiarów. Jest łatwy w montażu zarówno w ramach nowej instalacji, jak i modernizacji istniejącej.

Panel 3LCD o rozdzielczości natywnej 4K

Panel 4K zapewnia wspaniałą jakość obrazu Ultra HD. Matryca o wielkości piksela 6 µm zaprojektowana została przez firmę Epson i wytwarzana jest w zgodzie z najwyższymi standardami.

EB-L12000Q Front Dimensions

620 mm

280 mm

EB-L12000Q Back Dimensions

720 mm

Waga: 48 kg

Kompaktowe wymiary dzięki systemowi chłodzenia cieczą

Nowo opracowany system chłodzenia cieczą utrzymuje optymalną temperaturę najważniejszych elementów optycznych. Nieorganiczne panele LCD, nieorganiczne koło fosforowe oraz laser są utrzymywane w optymalnej temperaturze bez względu na sposób instalacji projektora. Efektywny system chłodzenia pozwala na zmniejszenie wymiarów urządzenia.

Niezawodność

Wyjątkową trwałość projektora EB-L120000Q zapewnia trójwarstwowa szczelna konstrukcja, a także nieorganiczne i trwałe koło fosforowe oraz panele LCD.

Trójwarstwowa, pyłoodporna konstrukcja

Projektor EB-L12000Q wyposażony jest w trójwarstwową ochronę, zapewniającą doskonałą trwałość i pyłoodporność. Szczelnie izolowane źródło światła oraz elementy układu optycznego, a także nowo zaprojektowany układ chłodzenia cieczą, zmniejszają dostęp powietrza z zewnątrz do układu optycznego o 86%¹ w porównaniu z modelami konwencjonalnymi².

Solidna obudowa

Zastosowanie konstrukcji opartej o ramę oraz płytę poprawia wytrzymałość obudowy. Dzięki konstrukcji specjalnie zaprojektowanej przez firmę Epson udało się osiągnąć niewielkie wymiary oraz małą wagę projektora, co ułatwia instalację.

Wymienne filtry elektrostatyczne o wysokiej trwałości

Filtry elektrostatyczne zapewniają 20 000 h niemal bezobsługowej pracy, znacznie ograniczając ilość zanieczyszczeń, mogących wpłynąć na działanie elementów optycznych.

Projekcja w dowolnej orientacji

Projektor EB-L12000Q można obrócić o 360 stopni w dowolnym kierunku (poziomo, pionowo lub wokół własnej osi) bez utraty jasności obrazu.

Uszczelniony układ optyczny

Najważniejsze komponenty optyczne, w tym nieorganiczny panel, nieorganiczne koło fosforowe i moduł lasera, są szczelnie zamknięte, co zapobiega zanieczyszczeniu pyłem lub dymem.

Bezobsługowe źródło światła

Laserowe źródło światła może działać bezobsługowo nawet przez 20 000 godzin³. Dzięki wysokiej niezawodności laserowego źródła światła ryzyko, że urządzenie zawiedzie w trakcie pracy jest minimalne.

Elastyczność

Konstrukcja projektora EB-L12000Q zapewnia wyjątkową elastyczność instalacji. Szeroka gama obiektywów, w tym model o ultrakrótkim rzucie, umożliwia montaż w niemalże dowolnej lokalizacji.

lens 1 lens 2 lens 3 lens 4 lens 5 lens 6 lens 7
lens 1 lens 2 lens 3 lens 4 lens 5 lens 6 lens 7

Szeroki wybór obiektywów

Projektor EB-L12000Q jest kompatybilny z obiektywami pasującymi do aktualnej serii Epson L1700. Szeroka gama dostępnych obiektywów daje możliwość instalacji projektora w dowolnej lokalizacji. Pamięć optyki w projektorze pozwala zapisać do 10 ustawień pozycji obiektywu oraz focusa/ogniskowej.

Zero Offset

Ultrakrótki rzut z zerowym offsetem

Ten obiektyw jest doskonały dla zastosowań, gdzie odległość ekran-projektor jest bardzo ograniczona. Niski współczynnik rzutu na poziomie 0,35 i zakrzywiony system optyczny o zerowym offsecie umożliwiają projekcję na ekranach o przekątnej 100 cali z odległości zaledwie 41 cm. W połączeniu z lens shiftem⁴ powyższe funkcje zwiększają zakres zastosowań oraz upraszczają obsługę.

Większy zakres lens shiftu

Model EB-L12000Q oferuje wyjątkowo szeroki zakres lens shiftu. Jest to możliwe dzięki przeprojektowaniu układu obiektyw-projektor. Usprawniony silnik krokowy umożliwia ponadto precyzyjną regulację.

Szeroki zakres złączy

Rolę portu LAN pełni solidne, wyposażone w blokadę złącze etherCON, zapewniające pewne połączenie nawet po wielokrotnym wkładaniu i wyjmowaniu wtyczki.

Slot na karty rozszerzeń

Gniazdo rozszerzeń umożliwia korzystanie z różnych niestandardowych urządzeń w zależności od potrzeb i zastosowań. Dodatkowo pozwala na zastosowanie nowych złączy oraz ich modyfikacji w przyszłości.
ELPIF01: HDMI/DVI, ELPIF03: DisplayPort.

Projektor EB-L12000Q ukazuje poziom najlepszej wiedzy i technologii firmy Epson. Jest kombinacją nowych rozwiązań – jasności 12 000 lumenów, rozdzielczości natywnej 4K, nowego systemu chłodzenia cieczą oraz obiektywów z zerowym offsetem.

Skontaktuj się już dziś

Aby uzyskać więcej informacji na temat modelu EB-L12000Q, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy się z Tobą skontaktuje.

CZY MASZ JESZCZE JAKIEŚ INNE WYMAGANIA?
Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane

1  Zmierzono za pomocą testu przyspieszenia z użyciem pyłu o gęstości 0,04–0,20 mg/m3. Okres może się zmienić w zależności od sposobu użytkowania i warunków pracy.

2  W porównaniu z modelem EB-L25000U. Wyniki mogą być różne w zależności od warunków użytkowania.

3  Brak konieczności konserwacji laserowego źródła światła do 20 000 godzin. Szacowany okres, po którym jasność spada o 50% w porównaniu z jasnością nominalną. Zmierzono za pomocą testu przyspieszenia z użyciem pyłu o gęstości 0,04–0,20 mg/m3. Okres może się zmienić w zależności od sposobu użytkowania i warunków pracy. Wymiana innych części poza źródłem świata może być wymagana szybciej.

4  Dotyczy modelu EB-L12000Q (-5%/+8% w pionie, ±5% w poziomie)