ROZWIĄZANIA KONFERENCYJNE EPSON

Play

NADAJ SPOTKANIOM WIĘCEJ DYNAMIZMU

Efektywna komunikacja w biznesie niezmiennie uzależniona jest od aktywnego udziału i zaangażowania uczestników, niezależnie od ich lokalizacji, wybranego sposobu interakcji i rodzaju urządzenia, z którego korzystają.

Przystępne cenowo rozwiązania konferencyjne firmy Epson pozwalają teraz spotykać się zdalnie, zapisywać ważne informacje za pomocą jednego dotknięcia i udostępniać wirtualne notatki za pośrednictwem urządzeń mobilnych i poczty e‑mail oraz wysyłać je bezpośrednio do drukarki.

TWÓRZ, WSPÓŁPRACUJ I UDOSTĘPNIAJ

Zamieniaj prezentacje w dyskusje i wprowadzaj pomysły w życie, zwiększając wydajność i produktywność.

TWÓRZ

Rób notatki i umieszczaj je na ekranie za pomocą dotyku lub interaktywnego pióra.

WSPÓŁPRACUJ

Bezprzewodowo podłączaj urządzenia i prezentuj treści z wielu źródeł równocześnie za pomocą funkcji dzielonego ekranu.

UDOSTĘPNIAJ

Drukuj, wysyłaj e-mailem i zapisuj notatki ze spotkań oraz korzystaj z łatwego dostępu do plików lokalnych i współdzielonych.

TRZY KROKI DO WYDAJNOŚCI

Intuicyjne i łatwe w obsłudze rozwiązania konferencyjne firmy Epson są zgodne z szeregiem urządzeń i aplikacji spełniających standardy ujednoliconych systemów komunikacyjnych, dlatego do instalacji i wszechstronnego wykorzystania projektorów nie jest niezbędne kompleksowe szkolenie.

EKONOMICZNA WSPÓŁPRACA

Dzięki regulacji uzyskujesz obraz o rozmiarze do 100" i możesz zorganizować konferencję w dowolnym pomieszczeniu. Interaktywne projektory firmy Epson są łatwe w instalacji, a cały zestaw kosztuje znacznie mniej niż inne dostępne rozwiązania.

WYJDŹ NAPRZECIW PRACOWNIKOM MOBILNYM

Dzięki rozwiązaniom konferencyjnym firmy Epson stworzysz w swojej firmie nowoczesne centrum konferencyjne, które umożliwi pracownikom zdalnym aktywne uczestniczenie w spotkaniach. Zespoły mogą współpracować, udostępniać treści, robić notatki lub rozmawiać w czasie rzeczywistym i praktycznie w dowolnym miejscu.

OFERTA PRODUKTÓW

Seria EB-1400

Projektory EB-1400 firmy Epson umożliwiają współpracę niezależnie od lokalizacji. Są doskonałą alternatywą dla tradycyjnej białej tablicy, flipchartów i kosztownych interaktywnych płaskich monitorów.

POMIŃ