Print & Save

Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki usłudze Print & Save firmy Epson

 • OSZCZĘDZAJ
  DO 37 %

Print & Save

Usługa Print & Save firmy Epson to profesjonalny, zarządzany pakiet usług drukowania, dzięki któremu firmy mogą znacząco obniżyć koszty druku w porównaniu z kupowaniem osobno materiałów eksploatacyjnych i pakietów serwisowych.

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić

DRUKOWANIE ZDJĘĆ/ODBITEK PRóBNYCH

Zestawy materiałów już od

18 LITRÓW NA ROK

 • OSZCZĘDZAJDO33 %

 • OSZCZĘDZAJ DO26 %

DRUK BEZPOŚREDNIO NA ODZIEŻY

Zestawy materiałów już od

70 LITRÓW NA ROK

 • OSZCZĘDZAJ DO25 %

MATERIAŁY KORPORACYJNE

Zestawy materiałów już od

8 LITRÓW NA ROK

 • OSZCZĘDZAJ DO25 %

ZDJĘCIA/ODBITKI WZORCOWE

Zestawy materiałów już od

8 LITRÓW NA ROK

*Wliczone opłaty za materiały eksploatacyjne i czynności serwisowe (drukarka sprzedawana oddzielnie).

Najważniejsze korzyści

Ograniczenie kosztów

Oszczędności od 15% do 40%2Zmniejsz ponoszone przez firmę wydatki na druk dzięki pojedynczemu, prostemu zarządzanemu pakietowi usług drukowania, który gwarantuje niski całkowity koszt posiadania i eliminuje gromadzenie nadmiaru materiałów eksploatacyjnych.

Kontrola wydatków

Stała miesięczna opłata obejmująca wszystkie usługi pozwala uniknąć niemiłych niespodzianek Stała miesięczna opłata za zarządzany pakiet usług drukowania obejmuje dostawy materiałów eksploatacyjnych, trzyletnią gwarancję z naprawą na miejscu i zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi. Zapasy są przechowywane w centrach logistycznych firmy Epson i dostarczane bezpłatnie. Drukarki można zakupić lub wynająć w ramach pakietu.

Wygoda

Zamawiaj materiały eksploatacyjne jednym kliknięciemProsty w obsłudze, dedykowany portal internetowy pozwala monitorować wykorzystywanie drukarek i zamawiać materiały eksploatacyjne niezależnie od tego, czy w firmie jest jeden użytkownik, czy też wielu w kilku różnych miejscach dostaw. Dzięki temu zarządzanie drukiem jest wyjątkowo łatwe.

Brak problemów

Pełna, trzyletnia gwarancja obejmująca usługi serwisowe w siedzibie klientaCiesz się spokojem dzięki kompleksowej gwarancji, dzięki której Twoja firma otrzyma wsparcie, gdy tylko będzie go potrzebować.

Rozwiązania

Epson Print & Save — Profesjonalne usługi drukowania i zaopatrzenia w jednym pakiecie

Trzyletni kontrakt ze stałą miesięczną opłatą

Bardziej ekonomiczne w porównaniu do kupna osobno materiałów eksploatacyjnych i pakietów serwisowych

Ilość materiałów eksploatacyjnych ustalona z góry na cały okres obowiązywania umowy na podstawie średniego miesięcznego zużycia

Prywatny, prosty w obsłudze portal internetowy pozwalający łatwo zamawiać zapasy i monitorować miesięczne wykorzystywanie drukarek

Pełna gwarancja z naprawą na miejscu

Możliwość wynajęcia lub zakupu drukarek bądź dodania usługi do istniejącej floty urządzeń firmy Epson1

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z miejscowym sprzedawcą produktów Epson.

Produkty

Drukarki SureColor™ firmy Epson łączą najlepszą jakość druku z wysoką niezawodnością. W połączeniu z pakietem Print & Save będą świetnym wsparciem dla Twojej firmy.

SureColor

Drukuj najwyższej jakości profesjonalne materiały na wielu różnych nośnikach dzięki wielkoformatowym urządzeniom z serii SureColor, które świetnie nadają się do zastosowań POS, reklamowych, tekstylnych, fotograficznych i proofingowych. Produkty te są wysoce wydajne i oszczędne, a najnowsze, innowacyjne rozwiązania pozwalają osiągać niesamowite rezultaty, dzięki którym firma będzie wyróżniać się na rynku. Idealnie nadają się do stosowania w punktach sprzedaży i ekspozycji w galeriach, łącząc prostotę obsługi, łatwość integracji i bardzo niski całkowity koszt posiadania.

WIĘCEJ INFORMACJI

WorkForce Pro

Szybka
Ekonomiczna 50%
Ekologiczna 80%

Wysoka wydajność drukowania oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, że nasze urządzenia są chętnie wybierane przez profesjonalistów. Ponieważ te drukarki atramentowe nie muszą się nagrzewać, z mniejszymi zadaniami radzą sobie szybciej niż konkurencyjne drukarki laserowe3. Są również znacznie tańsze w eksploatacji: koszt wydrukowania strony jest o 50% niższy4, a mniejszy pobór mocy pozwala ograniczyć zużycie prądu nawet o 80%5. Ponadto wszystkie modele są zgodne z funkcją Epson Connect6, która pozwala użytkownikom drukować ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń inteligentnych z dowolnego miejsca w biurze — a nawet z drugiego końca świata!

WIĘCEJ INFORMACJI

AcuLaser

Nasze drukarki to niezwykle wydajne urządzenia stworzone z myślą o małych i średnich firmach, a także korporacjach mających wiele placówek. Niezależnie od tego, czy wybiorą jednofunkcyjną drukarkę, czy wysoce wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne „4 w 1”, firmy mogą liczyć na niezawodność i większą wydajność. Wszystkie urządzenia można łatwo dostosować do potrzeb danego biura, a koszty ich użytkowania nie będą znacznym obciążeniem dla budżetu.

WIĘCEJ INFORMACJI
 1. Dotyczy modeli mających mniej niż dwa lata. Ceny zarządzanych usług drukowania Print & Save firmy Epson mogą różnić się od cen usług kupowanych razem z nowymi drukarkami.
 2. Oszczędności i cennik w przypadku osobnego zakupu materiałów eksploatacyjnych i gwarancji.
 3. Porównanie z 10 najpopularniejszymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi w krajach EMEA w pierwszym kwartale 2011 roku według danych IDC. Porównanie szybkości druku w oparciu o średnią FSOT Kolor/Czarno-biały druk jednostronny/dwustronny zgodnie z procedurą testową ISO/IEC 24734. Szczegółowe informacje i dodatkowe dane na stronie
 4. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.epson.pl/inkjetsaving
 5. Porównanie w stosunku do 10 wiodących kolorowych drukarek laserowych i urządzeń wielofunkcyjnych A4 sprzedawanych we Francji, w Niemczech, we Włoszech, w Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii w pierwszym kwartale 2011 r. według danych IDC; pobór mocy na podstawie danych opublikowanych przez producentów dla trybu drukowanie/średnia na lipiec 2011 r.
 6. Wymaga bezprzewodowego połączenia z Internetem. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect.