Dostarczamy produkty i usługi doskonale dostosowane do wymagań sektora publicznego — od matrycowych drukarek igłowych, drukarek atramentowych i skanerów po zarządzane usługi drukowania i projektory.

ROZWIĄZANIA DLA SEKTORA PUBLICZNEGO

Administracja publiczna to środowisko wymagające zachowania zgodności z przepisami. Pomożemy Ci spełnić wszelkie wymogi w ramach dostępnego budżetu.

Niezawodna technologia, która przede wszystkim jest tania.

Wraz z ograniczaniem wydatków w sektorze publicznym priorytetem staje się zwiększanie wydajności przez stosowanie solidnych i niedrogich technologii. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę tanich, a przy tym niezawodnych produktów pozwalających oszczędzać czas i ułatwiających pracę.

Oszczędność pieniędzy

Przy skromnym budżecie kontrola nad kosztami drukowania ma znaczenie krytyczne, ponieważ biura bez dokumentów dawno odeszły w zapomnienie. Nasze drukarki biznesowe pozwalają ograniczyć koszt wydruku strony nawet o 50%1, co ma ogromne znaczenie, zwłaszcza w kontekście rocznych wydatków na flotę drukarek oraz łącznej liczby drukowanych stron.

 • Dbaj o środowisko

  Wpływ na środowisko naturalne ma znaczenie, dlatego zużycie energii w naszych drukarkach atramentowych jest mniejsze nawet o 80%2.

 • Zarządzanie dokumentami

  Nasze skanery można włączyć do systemu zarządzania dokumentami, ponieważ dokumenty papierowe muszą być w obiegu w formie cyfrowej.

 • Kontroluj wydatki

  Nasze usługi druku umożliwiają precyzyjne monitorowanie kosztów i upraszczają proces zamawiania materiałów eksploatacyjnych.

 • Śmiałe prezentacje

  Dzięki jasnym obrazom i żywym kolorom Twoje prezentacje i przemówienia łatwiej zapadną w pamięć słuchającym.

 • Bezpieczne drukowanie

  Bezpieczeństwo jest zawsze ważne, oferujemy więc wszystkie związane z tym funkcje.

 • Spełniamy wymagania druku

  Nasze drukarki obsługują różne formy wieloczęściowe, koperty i papier ciągły.

 • Mądrze gospodaruj czasem

  Czas jest cenny. Ogranicz czas zużywany na konserwację drukarki i wymianę tuszu — korzystaj z drukarek atramentowych firmy Epson.

 • 1) W porównaniu z 10 czołowymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku; koszt wydruku jednej strony obliczony na podstawie oficjalnych cenników producentów (jeśli były dostępne) i opublikowanych danych o wydajności z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch na czerwiec 2013 roku.


 • 2) W porównaniu z 10 wiodącymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku według danych IDC; zużycie prądu na podstawie danych opublikowanych przez producentów dla trybu drukowanie/średnia na czerwiec 2013 roku.