Pomocne materiały

Poniżej znajdziesz szeroką gamę zasobów, takich jak artykuły, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz o trendach rynkowych.

Filtruj zasoby

  Nadchodzące wydarzenia

  • Fotograficzne perły Polski pod patronatem Epson

   Fotograficzne perły Polski pod patronatem Epson
   13.05.2017 - 23.09.2017
   Góry Sowie, Pałac w Kozłówce, Zamość, Płock, Jastarnia

   Najpiękniejsze miejsca Polski wyłonione w internetowym głosowaniu będą miejscem otwartych fotospacerów dla miłośników fotografii. Epson zapewni doskonałe wydruki najlepszych zdjęć, które powstaną w ich rezultacie. 

   W piątek, 24 marca zakończyło się głosowanie w konkursie „Fotograficzne Perły Polski 2017”. Góry Sowie, Jastarnia, Pałac w Kozłówce, Płock i Zamość – oto tegoroczne Fotograficzne Perły Polski, w których już niebawem odbędą się Fotospacery.

   W ciągu 20 dni trwania konkursu internauci zagłosowali w sumie ponad 3800 razy, co oznacza, że średnio oddano powyżej 76 głosów na każde z miejsc. Znaczek „Lubię to” przy rekordziście głosowania, czyli Górach Sowich, kliknęło ponad 1000 internautów, mimo to warto podkreślić wyrównany poziom głosowania, który objawiał się w dość częstej zmianie liderów. Rywalizacja zmobilizowała lokalne społeczności, w tym szczególnie grupy powiązane z fotografią i turystyką. Jeszcze na tydzień przed zakończeniem głosowania około 30 miejsc mogło zdobyć poparcie, które wyniosłoby je do finałowej piątki! Walka była tak zacięta, że ostateczny skład Fotograficznych Pereł ustalił się na kilka godzin przed końcem głosowania.

   Epson jako partner przedsięwzięcia zapewnia wsparcie w postaci bieżących wydruków prac na drukarkach fotograficznych serii ITS. Najlepsze z najlepszych fotografii zostaną przeniesione na papier z użyciem profesjonalnych drukarek pigmentowych SureColor.

   Zapisy na poszczególne edycje imprezy będą prowadzone poprzez stronę http://fotospacery.pl, a informacje pojawią się również na fanpage’u Fotospacery.pl 

  • Epson zaprasza na wakacyjne kino pod gwiazdami

   Epson zaprasza na wakacyjne kino pod gwiazdami
   24.06.2017 - 26.08.2017
   Plaża Gdynia Orłowo (wejście nr 17), Dach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, ul. W. Bogusławskiego 1, Gdańsk

   Spędzanie tegorocznego lata w Trójmieście i okolicach jest okazją do udziału w seansach filmowych „pod chmurką”, w ramach jednego z dwóch cykli kinowych organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalne Hamulec Bezpieczeństwa.

   Od 4 lipca począwszy, na scenie letniej plaży Gdynia Orłowo (wejście nr 17) będzie miejscem pokazów najciekawszych filmów kina światowego ubiegłych lat. Obrazy takie jak np. „Nienasyceni”, „Ja. Daniel Blake” czy „Moonlight” i inne, które wyświetlane będą o 21:30 pod gwiazdami gdyńskiego nieba, były wielokrotnie nagradzane na festiwalach w Cannes, San Sebastian czy Wenecji. Z kolei w sobotę, 24 czerwca, na dachu Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego zostanie zaprezentowany nakręcony w Detroit film „Tylko Kochankowie Przeżyją”. Będzie to pierwsza projekcja z prezentowanego co tydzień cyklu „Kino na Szekspirowskim”, obejmującego filmy inspirowane metropoliami i ich atmosferą.

   Tym, co łączy obie inicjatywy, jest patronat Epson w partnerstwie z firmą Eurotrend. Partnerzy zapewniają przedsięwzięciu najwyższej klasy zaplecze technologicznego w postaci projektora instalacyjnego technologii 3LCD – Epson EB-Z8050W. Olbrzymia moc projektora (rzędu 7 tys. lumenów zarówno dla światła barwnego i białego), w połączeniu z rozdzielczością WUXGA gwarantuje realizm wyświetlanych kadrów i uzyskanie jakości znanej z sal kinowych w plenerze.

   Więcej informacji
  • IFA 2017

   IFA 2017
   01.09.2017 - 06.09.2017
   Messe Berlin

   Na targach IFA w Berlinie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje oferujące kompleksowy przegląd rynku międzynarodowego i jest głównym miejscem spotkań największych sprzedawców detalicznych, nabywców i ekspertów z branży IT, mediów, przyciągających uwagę zwiedzających z ponad 100 krajów.

   IFA 2017 odbędzie się w Berlinie w dniach 1-6 września.

   Zapraszamy na stoisko firmy Epson w siedzibie IFA, Hall 21b, stoisko 103 gdzie zaprezentujemy  specjalnie przygotowane przestrzenie do zaprezentowania najnowszych projektorów do kina domowego oraz oferty drukarek.

   Dowiedz sie więcej: IFA 2017

  • LabelExpo Europe 2017

   LabelExpo Europe 2017
   25.09.2017 - 28.09.2017
   Bruksela

   Kolejna edycja targów Labelexpo Europe w Brukseli jak zwykle da możliwość spotkania najważniejszych producentów i dystrybutorów z sektora etykietowego. Podczas imprezy goście będą mieli szansę uczestniczyć w pokazach nowych technologii, nowych maszyn i materiałów etykietowych oraz opakowaniowych. Targi to także doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych. Można będzie zapoznać się  z ofertą najlepszych firm z tej branży: producentów maszyn drukujących, papieru i folii, dostawców rozwiązań do druku cyfrowego i flekso, urządzeń do finishingu, producentów etykiet i opakowań.Epson zaprezentuje cały szereg produktów od Color Works i LabelWorks  do SureColor SC-S i serii SurePress na stoisku o powierzchni 418 m2

   Dowiedz się więcej:  www.labelexpo-europe.com

  • SIGN Istanbul 2017

   SIGN Istanbul 2017
   04.10.2017 - 08.10.2017
   Tüyap, Istanbul

   SIGN Istanbul showcases a full range of products, services and applications for the sector such as digital printing technologies, textile printing, advertising application equipment, small size printing and documentation technologies, transfer materials, printing dyes, LED and LED displays, product display stands, screen printing and promotional materials. In addition it will continue to play host to the 3D Printshow Istanbul, a specialist section that attracted intense interest last year.

   Visit: http://www.signistanbul.com/

  • GITEX 2017

   GITEX 2017
   08.10.2017 - 12.10.2017
   Dubai World Trade Centre, Dubai, United Arab Emirates

   W tym roku powraca Tydzień Technologii GITEX, jedno z największych wydarzeń handlowych w Dubaju. To szansa dla globalnych marek na wejście na rynek bliskowschodni, gotowy na przyjęcie inwestycji i jeden z najszybciej rozwijających się rynków informacyjno-komunikacyjnych. W odbywającej się już od 32 lat imprezie bierze udział ponad 1000 wystawców z całego świata. My tez tam będzimy! www.gitex.com

  • droidcon London 2017

   droidcon London 2017
   26.10.2017 - 27.10.2017
   Business Design Centre, London

   droidcon returns to London in October 2017, and it will be hosted at the Business Design Centre once again. Want to meet the international Android community, listen to expert speakers, find out about all the latest Android advances and see fantastic new technologies? Then come and join droidcon London, the largest Android developer conference in Europe!

   droidcon

  • InPrint 2017

   InPrint 2017
   14.11.2017 - 16.11.2017
   Munich Trade Fair Centre, Germany

   InPrint to targi technologii druku przemysłowego, które są jedynym wydarzeniem, dedykowanym wyłącznie temu wschodzącemu i bardzo obiecującemu sektorowi przemysłu poligraficznego. To kluczowe targi dla najnowocześniejszego druku funkcjonalnego i dekoracyjnego w produkcji przemysłowej, włączając w to technologie specjalistyczne, cyfrowe, atramentowe oraz technologie ekranów dotykowych i 3D.

   Visit: InPrint 2017

  Masz pytanie?