Pomocne materiały

Poniżej znajdziesz szeroką gamę zasobów, takich jak artykuły, infografiki i broszury z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz o trendach rynkowych.

Filtruj zasoby

Nadchodzące wydarzenia

 • Fotograficzne perły Polski pod patronatem Epson

  Fotograficzne perły Polski pod patronatem Epson

  icon-misc-calendar 13th May 2017 - 23rd September 2017
  icon-misc-mappin Góry Sowie, Pałac w Kozłówce, Zamość, Płock, Jastarnia

  Najpiękniejsze miejsca Polski wyłonione w internetowym głosowaniu będą miejscem otwartych fotospacerów dla miłośników fotografii. Epson zapewni doskonałe wydruki najlepszych zdjęć, które powstaną w ich rezultacie. 

  W piątek, 24 marca zakończyło się głosowanie w konkursie „Fotograficzne Perły Polski 2017”. Góry Sowie, Jastarnia, Pałac w Kozłówce, Płock i Zamość – oto tegoroczne Fotograficzne Perły Polski, w których już niebawem odbędą się Fotospacery.

  W ciągu 20 dni trwania konkursu internauci zagłosowali w sumie ponad 3800 razy, co oznacza, że średnio oddano powyżej 76 głosów na każde z miejsc. Znaczek „Lubię to” przy rekordziście głosowania, czyli Górach Sowich, kliknęło ponad 1000 internautów, mimo to warto podkreślić wyrównany poziom głosowania, który objawiał się w dość częstej zmianie liderów. Rywalizacja zmobilizowała lokalne społeczności, w tym szczególnie grupy powiązane z fotografią i turystyką. Jeszcze na tydzień przed zakończeniem głosowania około 30 miejsc mogło zdobyć poparcie, które wyniosłoby je do finałowej piątki! Walka była tak zacięta, że ostateczny skład Fotograficznych Pereł ustalił się na kilka godzin przed końcem głosowania.

  Epson jako partner przedsięwzięcia zapewnia wsparcie w postaci bieżących wydruków prac na drukarkach fotograficznych serii ITS. Najlepsze z najlepszych fotografii zostaną przeniesione na papier z użyciem profesjonalnych drukarek pigmentowych SureColor.

  Zapisy na poszczególne edycje imprezy będą prowadzone poprzez stronę http://fotospacery.pl, a informacje pojawią się również na fanpage’u Fotospacery.pl 

 • LabelExpo Europe 2017

  LabelExpo Europe 2017

  icon-misc-calendar 25th September 2017 - 28th September 2017
  icon-misc-mappin Bruksela

  Kolejna edycja targów Labelexpo Europe w Brukseli jak zwykle da możliwość spotkania najważniejszych producentów i dystrybutorów z sektora etykietowego. Podczas imprezy goście będą mieli szansę uczestniczyć w pokazach nowych technologii, nowych maszyn i materiałów etykietowych oraz opakowaniowych. Targi to także doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych. Można będzie zapoznać się  z ofertą najlepszych firm z tej branży: producentów maszyn drukujących, papieru i folii, dostawców rozwiązań do druku cyfrowego i flekso, urządzeń do finishingu, producentów etykiet i opakowań.Epson zaprezentuje cały szereg produktów od Color Works i LabelWorks  do SureColor SC-S i serii SurePress na stoisku o powierzchni 418 m2

  Dowiedz się więcej:  www.labelexpo-europe.com

 • SIGN Istanbul 2017

  SIGN Istanbul 2017

  icon-misc-calendar 04th October 2017 - 08th October 2017
  icon-misc-mappin Tüyap, Istanbul

  Targi SIGN Instabul prezentują pełną gamę produktów, usług i aplikacji z takich dziedzin jak technologie druku cyfrowego i tekstylnego, ekwipunek do aplikacji reklamowych, technologie dokumentacji i druku małoformatowego, podłoża drukowe i barwniki drukarskie, diody i wyświetlacze LED, stoiska wystawiennicze, technologie druku sitowego i materiały promocyjne. Ponadto targi ponownie będą gościć specjalną sekcję 3D Printshow Istanbul, która w ubiegłym roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających.

  Odwiedź stronę targów: http://www.signistanbul.com/.

   

 • GITEX 2017

  GITEX 2017

  icon-misc-calendar 08th October 2017 - 12th October 2017
  icon-misc-mappin Dubai World Trade Centre, Dubai, United Arab Emirates

  Dubaj World Trade Center, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Gitex Technology Week to targi technologii informacyjnej i komunikacynej (ICT). To najbardziej znane i corocznie wyczekiwane wydarzenie na całym Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji Południowej.

  GITEX rozpoznaje najgorętsze światowe trendy w przemyśle technologicznym i wdraża je w nowe sektory eventowe, czy programy konferencji. Każdego roku czołowe międzynarodowe marki i lokalni liderzy technologiczni podczas targów GITEX przedstawiają światu swoje nowatorskie produkty, gadżety i usługi, co sprawia, że udział w tym wydarzeniu jest obowiązkowym punktem programu dla wszystkich entuzjastów technologii i profesjonalistów z branży.

  Odwiedź stronę targów: www.gitex.com.

 • Epson na 33 Warszawskim Festiwalu Filmowym – kolejny rok udanej współpracy

  Epson na 33 Warszawskim Festiwalu Filmowym – kolejny rok udanej współpracy

  icon-misc-calendar 13th October 2017 - 22nd October 2017
  icon-misc-mappin 0

  Podczas czołowej imprezy filmowej w Polsce w dniach 13-22 października 2017 firma Epson zapewni projektory 3LCD i zaplecze druku biletów

  Sierpień 2017 r. – 13 października po raz 33 startuje Warszawski Festiwal Filmowy. Na imprezie zaprezentowanych zostanie kilkaset filmów z czołówki światowego kina, w tym premiery światowe, europejskie i filmy prezentowane po raz pierwszy w Polsce.

  Podobnie jak w poprzednich latach, Epson jest technologicznym partnerem WFF i na potrzeby festiwalowych projekcji dostarcza projektory 3LCD, pozwalając cieszyć się doskonałą jakością obrazu, zapewnianą m.in. dzięki równemu natężeniu światła kolorowego i białego. Z kolei wszystkie bilety wstępu na festiwalowe seanse filmowe drukowane będą na kolorowych atramentowych drukarkach do etykiet i paragonów Epson ColorWorks C3500.

  „W firmie Epson skupiamy się na zapewnianiu i opracowywaniu najnowszych technologii natomiast nie jest to celem samym w sobie - istotne jest by służyły jako środek zmieniania na lepsze środowiska pracy, życia codziennego i rozrywki. Doskonałym przykładem na to jak wyglądać powinna synergia sztuki i technologii jest nasze konsekwentne, wieloletnie wsparcie podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego.” – mówi Ewa Pytlak Marketing Coordinator Poland & Baltics w Epson. – „Widzów ucieszą wrażenia artystyczne dzięki doskonałym obrazom z projektorów 3LCD, zaś w logistyce festiwalu pracowników WFF wspomogą nasze atramentowe drukarki biletów.”

  Więcej informacji o festiwalu oraz bilety dostępne na stronie: www.wff.pl

 • InPrint 2017

  InPrint 2017

  icon-misc-calendar 14th November 2017 - 16th November 2017
  icon-misc-mappin Munich Trade Fair Centre, Germany

  InPrint to targi technologii druku przemysłowego, które są jedynym wydarzeniem, dedykowanym wyłącznie temu wschodzącemu i bardzo obiecującemu sektorowi przemysłu poligraficznego. To kluczowe targi dla najnowocześniejszego druku funkcjonalnego i dekoracyjnego w produkcji przemysłowej, włączając w to technologie specjalistyczne, cyfrowe, atramentowe oraz technologie ekranów dotykowych i 3D.

  Visit: InPrint 2017