Epson dostarcza produkty i usługi precyzyjnie dopasowane do specyfiki sektora edukacyjnego. Oferujemy szereg rozwiązań — od drukarek i skanerów po projektory.

ROZWIĄZANIA DLA EDUKACJI

Wszystkie placówki edukacyjne mają takie same wymagania: oczekują niedrogich i łatwych w użyciu technologii, które zwiększą efektywność nauki.

Inteligentna technologia umożliwia ciekawsze prowadzenie zajęć.

Hiromi Taba, Prezes Epson Europe

Od instytucji edukacyjnych oczekuje się zapewnienia znakomitych wyników na egzaminach. Wiemy, jak trudno znaleźć odpowiedni sprzęt do uatrakcyjniania zajęć w sytuacji ograniczonego budżetu. Szkolnictwo na każdym szczeblu potrzebuje intuicyjnej i niezawodnej technologii.

Niedrogie, kolorowe materiały

Czasy szarych, zamazanych odbitek ksero dawno się skończyły. Teraz możesz szybko i tanio drukować atrakcyjne notatki i zadania domowe w pełnym kolorze. Zastosowanie naszych drukarek atramentowych pozwala szkołom ograniczyć koszty wydruku strony nawet o 50%1, a uczniowie otrzymują atrakcyjne materiały o wysokiej jakości.

 • Zwiększ zaangażowanie uczniów

  Projektory o ultrakrótkim rzucie eliminują odblaski i cienie, dzięki czemu unikniesz rozpraszania uwagi uczniów podczas lekcji.

 • Zapełnij salę po brzegi

  Dzięki naszym projektorom zrobisz wrażenie na uczniach i ułatwisz im przyswajanie materiału.

 • Aby lekcje były interaktywne

  Korzystaj z bezpośredniego nanoszenia notatek na wyświetlanym obrazie i zmień tradycyjne nauczanie we wspólne uczenie się.

 • Ogranicz zużycie energii

  Zmniejsz pobór mocy i wpływ sprzętu na środowisko — nasze drukarki atramentowe zużywają do 80%2 mniej energii.

 • Udostępniaj obiekty 3D

  Korzystając z wizualizerów, możesz pokazywać eksperymenty i obiekty jednocześnie wszystkim uczniom w klasie.

 • Mądrze gospodaruj czasem

  Czas jest cenny. Ogranicz czas zużywany na konserwację drukarki i wymianę tuszu — korzystaj z drukarek atramentowych firmy Epson.

 • Uprość przetwarzanie danych

  Pozbądź się problemu z przechowywaniem i udostępnianiem ogromnych ilości informacji, korzystając z urządzeń do nagrywania płyt.

 • 1) W porównaniu z 10 czołowymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku; koszt wydruku jednej strony obliczony na podstawie oficjalnych cenników producentów (jeśli były dostępne) i opublikowanych danych o wydajności z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch na czerwiec 2013 roku.


 • 2) W porównaniu z 10 wiodącymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku według danych IDC; zużycie prądu na podstawie danych opublikowanych przez producentów dla trybu drukowanie/średnia na czerwiec 2013 roku.