Epson supports professionals including lawyers and accountants with its smart projectors, inkjet printers, business scanners, disc publishers and managed print services.

Wiodące Rozwiązania doDuplikacji i Archiwizacji Danych

Oferta urządzeń Discproducer

Jeżeli chcesz nagrać indywidualną płytę z nadrukiem, możesz to zrealizować poprzez jedno naciśnięcie przycisku. Ponadto, jeżeli chcesz tworzyć serie płyt, urządzenie Discproducer jest dostępne w zróżnicowanych wersjach umożliwiających produkcję nawet do 100 płyt w jednym cyklu roboczym. Możliwa jest praca w trybie nadrukowywania etykiet oraz w środowisku sieciowym. Dostępny jest również model bezpieczny, przeznaczony do zapisu poufnych danych. Wymienne napędy i pojemniki na zużyty atrament wydłużają trwałość użytkową całego urządzenia, a nowe funkcje w urządzeniach Discproducer drugiej generacji, takie jak odczyt danych i wydruk seryjny umożliwiają użytkowanie w jeszcze wymyślniejszych zastosowaniach.

Zwarta, wielofunkcyjna konstrukcja

Nasze urządzenie Discproducer jest jednym z najmniejszych w swojej klasie. Szerokość pyłoodpornej obudowy jest mniejsza niż 40 cm. Jest to jedyny system oferujący prostotę wykonywania całej operacji od przodu. Niewielka gabarytowo, płaska konstrukcja urządzenia umożliwia piętrowe ustawienie dwóch systemów oraz wykorzystanie górnej powierzchni do składowania nośników lub umiejscowienia laptopa.

Opatentowane ramię robota AcuGrip

Mechanizm AcuGrip opracowany specjalnie do naszej serii urządzeń Discproducer sprawia, że ramię robota w niezawodny sposób chwyta tylko jedną pustą płytę CD / DVD / BD – nawet jeśli skleiło się kilka sztuk. Wydłuża to trwałość użytkową produktu i umożliwia zabezpieczenie przed przerwaniem nienadzorowanej produkcji w wyniku problemów natury mechanicznej.

Technologia Micro Piezo

Głowice drukujące Micro Piezo stanowią zasadniczy element każdej drukarki atramentowej firmy Epson. Technologia Micro Piezo umożliwia formowanie jednorodnych, stabilnych kropli atramentu praktycznie bez plamek lub rozmazywania. Dzięki temu urządzenia Discproducer osiągają najwyższą jakość druku w swojej klasie, z wyrazistym tekstem i jaskrawą grafiką o rozdzielczości nawet do 1440 × 1440 dpi. Ponadto, dzięki oddzielnym i pojemnym wkładom atramentowym drukowanie jest wyjątkowo efektywne ekonomicznie.

Obsługa na najwyższym poziomie

Wybierając Epson otrzymujesz obsługę na światowym poziomie godnym miana lidera. Nasz program obsługi CoverPlus zawiera opłacalne opcje serwisowe z uwzględnieniem pomocy w miejscu pracy urządzenia, które rozszerzają standardowe ramy gwarancji w większości państw na całym świecie w wieloletniej perspektywie.

Obsługa na najwyższym poziomie