SureLab z serii D

DAJ SWOIM KLIENTOM WIĘCEJ

ZOBRAZUJ SOBIE DOSTĘPNE MOŻLIWOŚCI

Dzięki drukarkom Epson SureLab z serii D możliwości ekspansji Twojej firmy wciąż się poszerzają...

Linia SureLab D składa się z trzech modeli, które można przystosowywać do różnych potrzeb produkcyjnych. Modułowa konstrukcja pozwala zbudować zarówno małą konfigurację do pracy biurkowej (za pomocą kiosku w punkcie sprzedaży), jak i uzyskać drukowanie na dużą skalę poprzez minilab.

Rozwiązania można dopasować do konkretnych potrzeb, niezależnie od tego, czy będzie to samoobsługa czy też tradycyjne stanowisko z ladą.

Dzięki swojej modułowości urządzenia SureLab z serii D potrafią drukować na materiałach o różnych powierzchniach, szerokościach i formatach. Przy tak bogatej ofercie kreatywnych usług drukarskich o wysokiej wartości dodanej można zaoferować klientom opcje, które dotąd nie były dostępne.

ROZWIĄZANIA PRODUKTOWE

Self Service

SAMOOBSŁUGA

WIĘCEJ INFORMACJI

SERVICED

OBSŁUGA PRZY LADZIE

WIĘCEJ INFORMACJI

PONIŻEJ ZNAJDZIESZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O DRUKARKACH EPSON SURELAB Z SERII D

Rodzina urządzeń SureLab z serii D obejmuje modele SL-D700 (naszą pierwszą kompaktową sześciokolorową drukarkę fotograficzną), D7 Studio (wysokiej klasy skalowalny i wszechstronny komercyjny microlab fotograficzny/samoobsługowy terminal do wprowadzania zleceń) i SL-D3000 DR/SR, dzięki czemu spełni oczekiwania wszystkich rodzajów użytkowników.

Wszystkie modele w rodzinie wykorzystują sprawdzoną technologię głowic drukujących Epson MicroPiezo, która zapewnia jakość druku godną profesjonalnych drukarek graficznych firmy Epson.

SL-D700

WIĘCEJ INFORMACJI

SL-D7 STUDIO

WIĘCEJ INFORMACJI

SL-D3000 (DR/SR)

WIĘCEJ INFORMACJI

SL-D700

WYSOKA JAKOŚĆ I EKONOMIKA

Kompaktowa, przystępna cenowo i wszechstronna komercyjna atramentowa drukarka fotograficzna.

SL-D7 STUDIO

WSZYSTKO W JEDNYM

Skalowalny atramentowy microlab oferujący bogaty wybór formatów i nośników dopasowanych do potrzeb Twoich klientów.

SL-D3000 (DR/SR)

PRAWDZIWE BIZNESOWE DRUKOWANIE

Minilab do druku fotograficznego w wysokiej jakości.

Maks. długość druku w modelach D3000 i D700
100 cm

Maks. długość druku w modelu SL-D3000
121,92 cm

DUŻY ZAKRES FORMATÓW

Wykorzystując uznane technologie firmy Epson, modele SureLab z linii D mogą drukować na nośnikach o wielkości od 4 x 6 cali aż do formatu A3 i na wielu różnych typach powierzchni, co pozwala oferować klientom bardzo bogaty wachlarz usług o dużej wartości dodanej. Urządzenie obsługuje nośniki fotograficzne błyszczące i połyskliwe o dowolnej wielkości, a także papiery matowe.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU

  • Technologia głowic drukujących MicroPiezo z kroplami o zmiennej wielkości, które są precyzyjnie nanoszone
  • Powtarzalne rezultaty i wysoka spójność między różnymi partiami odbitek
  • Rodzina profesjonalnych atramentów UltraChrome D6/D6-S przeznaczona do nośników o wysokim połysku, gwarantująca bogatą gamę kolorów i długowieczny efekt na dedykowanych nośnikach
SUPERIOR IMAGE QUALITY

WYDAJNOŚĆ

  • Od 360 do 650 odbitek o rozmiarze 10 x 15 cali w jakości standardowej (co wystarcza do zdecydowanej większości zadań drukowania)
  • Rodzina rozwiązań do praktycznie każdych potrzeb
PRODUCTIVITY

WSZECHSTRONNOŚĆ

  • Obsługa różnych nośników/rozmiarów papieru
  • Obsługa różnych nośników/typów papieru
  • Rodzina rozwiązań do praktycznie każdych potrzeb
FLEXIBILITY

SKALOWALNOŚĆ

Każde urządzenie należące do tej rodziny można przystosowywać do swoich konkretnych potrzeb, dodając różne opcje, nawet po zainstalowaniu drukarki.

SCALEABLE

WIĘCEJ INFORMACJI

Solutions

ROZWIĄZANIA

Dzięki firmie Epson i jej rozwiązaniom opartym na drukarkach SureLab z serii D możesz rozwinąć skalę działalności swojej firmy, zwiększając produktywność i funkcjonalność.

WIĘCEJ INFORMACJI

Software

OPROGRAMOWANIE

Wystarczy zintegrować jedną drukarkę z istniejącym środowiskiem roboczym, aby realizować bardzo szeroki zakres zadań — od pracy biurkowej w ramach samoobsługowego terminalu/punktu sprzedaży do profesjonalnego laboratorium fotograficznego. Oprogramowanie SureLab jest tak wszechstronne i modułowe, jak same urządzenia, i tworzy z nimi idealne połączenie.

WIĘCEJ INFORMACJI

CASE STUDIES

STUDIA PRZYPADKÓW

Klienci wykorzystują nasze produkty do różnych zadań. Zobacz, jak technologia firmy Epson sprawdza się w praktyce. Zapoznaj się z historiami naszych klientów, aby sprawdzić, jakie korzyści mogą zapewnić Twojej firmie produkty Epson.

WIĘCEJ INFORMACJI

KONTAKT

Aby dowiedzieć się więcej o drukarkach SureLab z serii D, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole

Interesują mnie następujące produkty
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje):