SureLab z serii D

DAJ SWOIM KLIENTOM WIĘCEJ

WSZYSTKO W JEDNYM

Gdy klienci szukają w sklepie różnych kreatywnych produktów drukarskich, chcą mieć możliwość łatwej i szybkiej samoobsługi, natomiast pracownicy sklepu oczekują produktu, który będzie łatwy w utrzymaniu. Nasz samoobsługowy terminal doskonale spełnia oba założenia.

PRZEGLĄD PRODUKTÓW

SL-D7 STUDIO

Samoobsługowy terminal pokazujący całą różnorodność dostępnych spersonalizowanych produktów drukarskich. Najważniejsze cechy: 22-calowy panoramiczny ekran wielodotykowy z błyszczącą powierzchnią zapewniający najlepsze wyświetlanie zdjęć, intuicyjny interfejs użytkownika ze sterowaniem gestami, interfejs do pobierania obrazów z Facebooka, błyskawiczne generowanie odbitek fotograficznych, możliwość tworzenia kart z życzeniami, kolaży, stron kalendarzy, dokumentów harmonijkowych, plakatów i nadruków na płótnie, podgląd na żywo w 3D oraz przesyłanie obrazów ze skanerów za pomocą różnych nośników danych.

SL-D7 STUDIO

ŚRODOWISKO PRACY W KIOSKU

KIOSK WORKFLOW

Użytkownik końcowy

Przesyłanie i drukowanie zdjęć ze smartfona, cyfrowego aparatu lub Facebooka

Obsługa przez pracowników

Łatwe sprawdzanie i wymiana materiałów eksploatacyjnych

WIĘCEJ INFORMACJI

Software

OPROGRAMOWANIE

Wystarczy zintegrować jedną drukarkę z istniejącym środowiskiem roboczym, aby realizować bardzo szeroki zakres zadań — od pracy biurkowej w ramach samoobsługowego terminalu/punktu sprzedaży do profesjonalnego laboratorium fotograficznego. Oprogramowanie SureLab jest tak wszechstronne i modułowe, jak same urządzenia, i tworzy z nimi idealne połączenie.

WIĘCEJ INFORMACJI

MEDIA AND INK

NOŚNIKI I ATRAMENT

Dowiedz się więcej o naszych atramentach i nośnikach. Ich najważniejsze cechy: dostosowane do dużych prędkości druku; szybkoschnące; bardzo precyzyjne na nośnikach błyszczących, połyskliwych i matowych; zachowują podobny efekt we wszystkich formatach i na wszystkich rodzajach powierzchni; zapewniają powtarzalność odbitek; gwarantują wysoką jakość druku; dostępne są różne szerokości rolek odpowiadające różnym potrzebom produkcyjnym.

WIĘCEJ INFORMACJI

CASE STUDIES

STUDIA PRZYPADKÓW

Klienci wykorzystują nasze produkty do różnych zadań. Zobacz, jak technologia firmy Epson sprawdza się w praktyce. Zapoznaj się z historiami naszych klientów, aby sprawdzić, jakie korzyści mogą zapewnić Twojej firmie produkty Epson.

WIĘCEJ INFORMACJI