SureLab z serii D

DAJ SWOIM KLIENTOM WIĘCEJ

ELASTYCZNE I DOSKONAŁE JAKOŚCIOWO DRUKOWANIE W KAŻDYM ZASTOSOWANIU

Drukarki z rodziny SureLab stanowią rozwiązanie do wszystkich potrzeb w dziedzinie druku o wysokiej jakości. Mogą drukować na nośnikach o szerokości do 30 cm, co spełni oczekiwania najróżniejszych środowisk: fotografów okolicznościowych, sklepów fotograficznych, punktów kopiowania cyfrowego i wewnątrzzakładowych punktów drukarskich.

SL-D700 ZE STEROWNIKAMI

Do drukarki Epson SL-D700 są dołączane sterowniki pod systemy Mac i PC, które umożliwiają drukowanie niemal z każdej aplikacji. Jakość druku jest w nim ustawiona na drukowanie zdjęć. SL-D700 nadaje się doskonale do zastosowań, gdzie jest potrzebne ustawienie na biurku, mobilność i profesjonale szybkości drukowania.

SL-D700 with Driver

SL-D3000 ZE STEROWNIKAMI

Drukarki Epson SL-D3000 DR i SL-D3000SR zawierają sterowniki do komputerów umożliwiające drukowanie praktycznie z każdej aplikacji. Mają również wbudowane opcje zarządzania kolorami z poziomu drukarki i aplikacji (za pośrednictwem profili ICC). Jakość druku jest ustawiona na druk masowy i najwyższą jakość. Model SL-D3000 doskonale łączy wysoką jakość z dużymi prędkościami drukowania. Wersja dwurolkowa (DR) dodatkowo ułatwia obsługę i zwiększa wydajność.

SL-D3000 with driver

SYSTEM DRUKARKI SURELAB OPARTY NA OPROGRAMOWANIU ORDERCONTROLLER

Aplikacja SureLab OrderController umożliwia zarządzanie zleceniami z lady lub powiązanych kiosków. Współpracuje z drukarkami SL-D3000 z sortownikiem lub bez oraz z drukarkami SL-D700. Wielkość całego systemu można dopasować do konkretnych potrzeb, ponieważ aplikacja potrafi zarządzać wieloma drukarkami równocześnie.

SureLab OrderController based System

ŚRODOWISKO PRACY W MICROLABIE

Internet

Terminal do wprowadzania danych w kiosku

Lada w sklepie

MICROLAB WORKFLOW

Drukowanie

Zaplecze

Przyjmowanie i obsługa zleceń, łatwe retuszowanie i drukowanie

WIĘCEJ INFORMACJI

Software

OPROGRAMOWANIE

Wystarczy zintegrować jedną drukarkę z istniejącym środowiskiem roboczym, aby realizować bardzo szeroki zakres zadań — od pracy biurkowej w ramach samoobsługowego terminalu/punktu sprzedaży do profesjonalnego laboratorium fotograficznego. Oprogramowanie SureLab jest tak wszechstronne i modułowe, jak same urządzenia, i tworzy z nimi idealne połączenie.

WIĘCEJ INFORMACJI

MEDIA AND INK

NOŚNIKI I ATRAMENT

Dowiedz się więcej o naszych atramentach i nośnikach. Ich najważniejsze cechy: dostosowane do dużych prędkości druku; szybkoschnące; bardzo precyzyjne na nośnikach błyszczących, połyskliwych i matowych; zachowują podobny efekt we wszystkich formatach i na wszystkich rodzajach powierzchni; zapewniają powtarzalność odbitek; gwarantują wysoką jakość druku; dostępne są różne szerokości rolek odpowiadające różnym potrzebom produkcyjnym.

WIĘCEJ INFORMACJI

CASE STUDIES

STUDIA PRZYPADKÓW

Klienci wykorzystują nasze produkty do różnych zadań. Zobacz, jak technologia firmy Epson sprawdza się w praktyce. Zapoznaj się z historiami naszych klientów, aby sprawdzić, jakie korzyści mogą zapewnić Twojej firmie produkty Epson.

WIĘCEJ INFORMACJI