MATRYCOWE DRUKARKI IGŁOWE

Dzięki Epson Twoja firma może osiągnąć więcej

Firma Epson jest największym światowym producentem drukarek dla banków i urzędów pocztowych, który oferuje produkty zawierające najnowocześniejsze rozwiązania względem wysokiej szybkości, niskich kosztów, niezawodności oraz trwałości druku w obrębie wszystkich rodzajów materiałów piśmiennych. Doskonale nadają się na zaplecza, do przetwarzania czeków oraz materiałów wielowarstwowych, w przypadku których nie istnieje alternatywa dla druku igłowego.

Nowe technologie, takie jak wysokonakładowe drukarki atramentowe serii GP, zapewniają teraz jeszcze wyższą jakość przy niezwykle niskich kosztach wydruku.

ZALETY MATRYCOWYCH DRUKAREK IGŁOWYCH

  • Doskonały współczynnik całkowitego kosztu eksploatacji (TCO) na stronę (nawet 0,20 EUR/100 stron).
  • Obsługa materiałów wielowarstwowych (maks. 1 oryginał + 9 kopii)
  • Duża trwałość wydruków (nawet 100 lat)
  • Możliwość pracy w trudnych warunkach (wysokie lub niskie temperatury, duża suchość, wilgotność, kurz)
  • Minimalna konserwacja
  • Obsługa papieru ciągłego
  • Obsługa zróżnicowanych nośników o różnej grubości
  • Różne ścieżki podawania papieru zależnie od środowiska pracy
  • Jednoczesna obsługa pojedynczych arkuszy i papieru ciągłego

DRUKARKI 9-IGŁOWE

Idealne w handlu, przemyśle i logistyce: 9-igłowe drukarki Epson zapewniają doskonałą jakość druku w konkurencyjnej cenie. Oferta tych drukarek jest szeroka, obejmuje modele z wąskimi i szerokimi karetkami, a połączenie wyjątkowo precyzyjnego wyrównania oraz zaawansowanych funkcji obsługi papieru umożliwia drukowanie nawet bardzo dużych nakładów.

DRUKARKI 24-IGŁOWE

Te urządzenia są wyposażone w takie same funkcje co drukarki 9-igłowe, a oprócz tego zapewniają czcionki skalowalne i jakość druku bliską listowej. 24-igłowe drukarki Epson doskonale sprawdzają się w punktach obsługi klienta, handlu i usługach, nadają się też do drukowania faktur i zamówień. Oferta obejmuje również drukarki płaskie do obsługi szerszych (i grubszych) nośników, jak paragony i etykiety.

DRUKARKI KSIĄŻECZEK BANKOWYCH

Zapewniając bardzo ciche drukowanie i niski całkowity koszt posiadania, seria PLQ-22 doskonale nadaje się do zastosowań zarówno w bankach, urzędach pocztowych, jak i urzędach administracji publicznej. Urządzenia z tej serii gwarantują dużą szybkość drukowania wynoszącą do 576 znaków na sekundę oraz obsługę zróżnicowanych nośników, w tym książeczek bankowych, paszportów, biletów i wiz. Klienci i pracownicy z pewnością docenią ciche działanie tej drukarki, której poziom hałasu wynosi zaledwie 51 dB(A).