Zarząd firmy Epson Europe

Celem naszego Zarządu jest stały rozwój firmy oparty na mądrości i doświadczeniu liderów oraz dążeniu do podnoszenia poziomu zadowolenia naszych pracowników, klientów i partnerów.

Kazuyoshi Yamamoto

Prezes i Dyrektor ds. Operacyjnych, Epson Europe B.V.

Kazuyoshi Yamamoto objął stanowisko Prezesa w firmie Epson Europe B.V. w czerwcu 2015 roku. Wcześniej przez wiele lat był Dyrektorem Generalnym przedstawicielstwa firmy Epson Europe B.V. w Moskwie oraz Epson na Ukraine i Epson w Kazakhstanie. Jako Prezes pracował również przez 7 lat w Indonezji.

Dołączył do działu marketingu i sprzedaży firmy Epson w 1999 roku, mając 16 lat doświadczenia w pracy związanej z marketingiem i sprzedażą w kilku dużych firmach (Sharp i Sony).

Studiował na Kobe City Foreign Language University, gdzie obronił tytuł licencjata w dziedzinie nauk humanistycznych. Jest żonaty i ma syna.

Rob Clark

Senior Vice President Epson Europe B.V i Dyrektor Zarządzający, Epson UK.

Rob Clark pracuje na stanowisku Senior Vice President w Epson Europe i odpowiada za wszystkie działania w zakresie marketingu i sprzedaży w regionie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji, jak również za działalność w Wielkiej Brytanii.

Poprzednio zajmował stanowisko Vice President ds. Marketingu i Rozwoju Biznesu, a wcześniej pracował przez 5 lat jako Dyrektor działu drukarek atramentowych w firmie Epson Europe.

Na początku swojej kariery w naszej firmie był Menedżerem Produktu ds. drukarek igłowych. Zdobywał kolejne szczeble kariery, zajmując się marketingiem produktów i zarządzaniem przedsiębiorstwem, a także zarządzał pracą zespołu sprzedażowego (projektory i drukarki wielkoformatowe) w Epson UK.

Przed dołączeniem do firmy Epson pracował w sektorze dystrybucji rozwiązań IT, gdzie zdobywał doświadczenie w zakresie sprzedaży i marketingu, współpracując bezpośrednio z pośrednikami oraz sprzedawcami detalicznymi. Po skończeniu studiów na Wydziale Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej rozpoczął karierę w brytyjskiej administracji publicznej jako urzędnik ds. technologii.

Hideki Kitamura

Vice President ds. działalności biznesowej, Epson Europe B.V.

Hideki Kitamura zarządza działalnością biznesową w regionie Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji (EMEAR). Do jego obowiązków należy nadzór nad działaniami podejmowanymi w zakresie audytów, obsługi prawnej, HR, finansów, łańcucha dostaw, obiektów, obsługi klienta oraz IT w regionie EMEAR.

Wcześniej zajmował różne stanowiska w przedsiębiorstwach należących do spółki Epson Group, ostatnio pracując przez 8 lat w Epson America.

Dołączył do firmy Epson w 1983 roku po skończeniu studiów ekonomicznych. Na początku pracował w dziale finansowym w Japonii, gdzie zajmował się kontrolą budżetu grupy, zarządzaniem transakcjami gotówkowymi i walutowymi, a następnie przeprowadził się do Niemiec, aby dalej zdobywać doświadczenie jako stażysta w dziale finansowym.

Massimo Pizzocri

Wiceprezes na Europę Środkowo-Wschodnią w Epson Europe B.V. oraz dyrektor generalny w Epson Italy

Massimo Pizzocri jest odpowiedzialny w Epson Europe za region Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej pełnił rolę wiceprezesa ds. sprzedaży konsumenckiej w Epson Europe B.V i odpowiadał za sprzedaż wszystkich produktów konsumenckich oraz zarządzanie kanałami dystrybucji i sprzedaży detalicznej/internetowej.

Rozpoczął karierę w Epson Italy w 1999 roku, aby po pewnym czasie zostać tam Dyrektorem ds. Marketingu na Włochy, a później Dyrektorem Marketingu Strategicznego na cały region EMEA. W 2006 roku został mianowany Dyrektorem Zarządzającym w Epson Italy i pełni tę funkcję do dzisiaj, będąc jednocześnie VP ds. Sprzedaży Konsumenckiej w firmie Epson Europe.

Zanim dołączył do firmy Epson, pracował w dziale graficznym firmy DuPont.

Mieszkał we Włoszech, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Jego hobby to trekking i czytanie książek, jest także aktywnym wolontariuszem Czerwonego Krzyża.

Adrian Clark

Wiceprezes ds. sprzedaży biznesowej w Epson Europe B.V.

Adrian Clark odpowiada za sprzedaż produktów biznesowych w regionie EMEA. Wcześniej był wiceprezesem w Epson Europe odpowiedzialnym za region CISMEA.

Dołączył do firmy Epson w październiku 2012 roku jako pracownik działu sprzedaży w Wielkiej Brytanii, aby po pewnym czasie trafić do kadry zarządzającej w Europie.

Wcześniej pracował w wielu czołowych firmach technologicznych w sektorze IT (Intel), telekomunikacyjnym (Vodafone) i medialnym (Panasonic), gdzie zdobył doświadczenie w zakresie kanałów sprzedaży pośredniej i bezpośredniej, a także zarządzania sprzedażą i marketingiem.

Po skończeniu studiów na Wydziale Inżynierii Elektronicznej rozpoczął pracę na stanowisku inżyniera ds. rozwoju i przygotowania sprzedaży w sektorze telekomunikacyjnym.

Jest żonaty i ma dwójkę dzieci, a w wolnym czasie lubi majsterkować oraz puszczać latawce akrobacyjne.

Epson Europe: nasza historia

Firma Epson zawsze wyprzedzała swój czas. I to dosłownie. Daiwa Kogyo Ltd. (później Seiko) — założonej w 1942 r. skromnej fabryce zegarków — już w 1964 r. na olimpiadzie w Tokio powierzono zadanie pomiaru czasu, w tym rejestrowania i drukowania wyników zawodników.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Historia firmy Epson

Historia firmy Epson to pionierskie wynalazki, innowacje i potrzeba przekraczania kolejnych barier. Robimy to już od 50 lat... i nie mamy zamiaru przestać. To coś więcej niż tylko ambicja, to po prostu nasza misja.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ