ZOBRAZUJ SOBIE DOSTĘPNE MOŻLIWOŚCI

Dzięki drukarkom Epson SureLab z serii D możliwości ekspansji Twojej firmy coraz bardziej się poszerzają.

Skontaktuj się z nami

Zaoferuj coś więcej swoim klientom

Linia SureLab D składa się z dwóch modeli podstawowych, które można przystosowywać do różnych potrzeb produkcyjnych. Modułowa konstrukcja pozwala zbudować zarówno małą konfigurację do pracy biurkowej (z użyciem kiosku w punkcie sprzedaży), jak i uzyskać drukowanie na dużą skalę poprzez minilab. Rozwiązania można dopasować do konkretnych potrzeb, niezależnie od tego, czy będzie to samoobsługa czy też tradycyjne stanowisko z ladą.

Ta komercyjna drukarka fotograficzna SureLab z serii D zapewnia druk w wysokiej jakości przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji i może być używana samodzielnie lub stanowić część wydajnej floty produkcyjnej. Dzięki swojej modułowej budowie urządzenia SureLab z serii D potrafią drukować na materiałach o różnych powierzchniach, szerokościach i formatach. Przy tak bogatej ofercie kreatywnych usług drukarskich o wysokiej wartości dodanej można zaoferować klientom więcej opcji niż kiedykolwiek wcześniej.

Jak używać urządzenia SureLab

Produkty i rozwiązania

SURELAB SL-D800

Drukarka SL-D800 to kontynuator sukcesu poprzedniego modelu, SL-D700. Ma niewielkie rozmiary (takie same, co SL-D700), jest wytrzymała i stworzona z myślą o szybkości, elastyczności i wysokiej jakości komercyjnego druku zdjęć. Została zaprojektowana pod kątem długoletniego działania i idealnie wpasowuje się do środowiska pracy dzięki wytrzymałemu podajnikowi oraz udoskonalonej konstrukcji wrzeciona. Dzięki intuicyjnej, dwustopniowej zmianie rolki można także znacząco ograniczyć przestoje.

Komercyjna drukarka fotograficzna

Przeznaczona jest do drukowania nie tylko odbitek fotograficznych wysokiej jakości na różnych nośnikach, ale także kartek, reprodukcji dzieł sztuki i innych produktów poligraficznych.

Więcej informacji

Elastyczny druk produkcyjny wysokiej jakości

SL-D800 ze sterownikami

Do drukarki dołączane są sterowniki do komputerów Mac i PC, które umożliwiają drukowanie niemal z każdej aplikacji. Jakość druku dostosowana jest do wymagań zakładów fotograficznych. SL-D800 to doskonały wybór dla osób ceniących możliwość umieszczenia urządzenia na biurku, przenośność i szybkie drukowanie w wysokiej jakości. Drukarka może być również stosowana jako element systemu modułowego.

Najważniejsze cechy: SL-D800

Drukowanie zdjęć w wysokiej jakości

Kontynuując sukces komercyjnych minilabów, firma Epson oferuje urządzenie SL-D800 o znakomitej jakości wydruku i spójności kolorów. Stworzono je z myślą o firmach, które muszą drukować niedrogie i trwałe zdjęcia na żądanie. Dzięki porównywalnej jakości wydruku, obsłudze papieru i wymiarom model SL-D800 z powodzeniem może być użytkowany wraz ze swoim poprzednikiem, SL-D700.

Niepowtarzalna różnorodność zastosowań

Może drukować zdjęcia, paski ze zdjęciami, kartki, zaproszenia, ulotki i materiały promocyjne na szerokiej gamie nośników w różnych formatach, w tym na papierze błyszczącym, połyskliwym i matowym. Obsługiwane długości druku wynoszą od 50 do 1000 mm, na nośnikach ciągłych o szerokościach 89 mm, 102 mm, 127 mm, 152 mm, 203 mm i 210 mm.

Obsługa wielu rodzajów nośników

Może drukować na szerokiej gamie nośników i formatów, w tym na papierze błyszczącym, połyskliwym i matowym.

Atrament UltraChrome D6r-S

Drukarka, jeśli jest używana w połączeniu ze specjalnie opracowanym atramentem UltraChrome D6r-S, pozwala tworzyć niezwykłe obrazy o żywych kolorach, intensywnych czerniach, ostrych konturach i płynnej gradacji. Oferuje również imponujący, równomierny poziom połysku.

Niezawodność

Trwałe ostrze gilotyny, długi okres między przeglądami, ulepszona dwustopniowa wymiana rolki nośnika i łatwe w użyciu narzędzie do konserwacji.

SURELAB SL-D3000 DR i SR

Cyfrowy suchy lab

SL-D3000 to sześciokolorowy, kompaktowy, cyfrowy suchy lab umożliwiający otrzymywanie szerokiej gamy wydruków fotograficznych, zaprojektowany z myślą o wytwarzaniu wysokiej jakości wydruków, przyjazny dla środowiska i charakteryzujący się dużą elastycznością. Wykorzystuje sprawdzoną technologię głowic drukujących Micro Piezo firmy Epson, która w połączeniu z oryginalnym atramentem i technologią LUT zapewnia dokładne odwzorowanie i maksymalną rozdzielczość 1440 × 1440 dpi.

Realistyczne wydruki

Sześciokolorowy zestaw atramentów fotograficznych Epson UltraChrome D6 pozwala uzyskać szeroką gamę kolorów, lepszą niż w przypadku odbitek opartych na halogenku srebra, zapewniając niezmiennie żywe i realistyczne odbitki o doskonałej gęstości czerni. Gwarantuje również imponujący, jednolity poziom połysku.

Oznacza to, że jakość wydruków będzie niezmiennie wysoka przy jednoczesnym mniejszym niż w przypadku mokrych labów wpływie na środowisko naturalne – dzięki mniejszemu zużyciu energii i braku wymagających utylizacji środków chemicznych do wywoływania zdjęć.

Różnorodność materiałów i typów nośników

Urządzenie SL-D3000 zapewnia użytkownikom możliwość tworzenia różnych materiałów o szerokości od 4 do 12 cali oraz drukowania zdjęć, kart, zaproszeń, ulotek i materiałów promocyjnych na dedykowanym papierze błyszczącym, połyskliwym i matowym. Model z dwiema rolkami umożliwia jednoczesne załadowanie dwóch różnych typów nośników i/lub rolek o dwóch różnych szerokościach, dodatkowo podnosząc wydajność i wszechstronność urządzenia.

Najważniejsze cechy

Wysoka jakość odbitek

Technologia Micro Piezo, najwyższa rozdzielczość 1440 × 1440 dpi, dedykowany zestaw atramentów UltraChrome D6, szeroka gama kolorów, wierne odwzorowanie kolorów i realistyczne oraz trwałe odbitki.

Wszechstronność

Drukowanie na papierze błyszczącym, połyskliwym i matowym; drukowanie na papierze o szerokości do 12 cali; model z dwiema rolkami umożliwia jednoczesne załadowanie dwóch różnych typów nośników lub rolek o dwóch różnych szerokościach.

Niski koszt posiadania i wpływ na środowisko

Energooszczędność, brak konieczności podgrzewania chemikaliów lub atramentu, brak wody i filtra powietrza, brak konieczności składowania i utylizacji środków chemicznych.

Łatwość użycia

Minimalna konserwacja, brak konieczności podgrzewania i przygotowywania środków chemicznych, opcjonalny sorter A4, opcjonalne oprogramowanie OrderController do zarządzania zamówieniami z prostymi, wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami roboczymi, w tym ustawieniami korekcji obrazu.

Od zamówienia do wydruku w pięciu prostych krokach

Krok 1: Wybór zdjęć

Krok 2: Wybór ustawień wstępnych

Krok 3: Wybieranie liczby kopii

Krok 4: Sprawdzanie i regulacja

Krok 5: Opcjonalna weryfikacja

Stworzone do zoptymalizowanej produkcji zdjęć

Zapewnia wybór wstępnie zdefiniowanych ustawień zapobiegających błędom ludzkim w okresach wzmożonego ruchu, jak również podstawową procedurę roboczą.

Oprogramowanie OrderController, w które wyposażone jest urządzenie SureLab, może generować procesy drukowania, które porządkują zamówienia i obejmują do 300 wstępnie zdefiniowanych ustawień do różnych produktów.

Specyfikacja różni się w przypadku oprogramowania SureLab OrderController LE

Oprogramowanie SureLab OrderController ma wiele wstępnie zdefiniowanych ustawień, które spełnią zróżnicowane potrzeby klientów, oraz kilka opcji służących do priorytetyzowania zamówień.

Funkcje edycji zdjęć obejmują zmianę rozmiaru, kadrowanie/przycinanie, regulację ostrości i jasności, zmianę rozdzielczości, edycję kolorów, usuwanie efektu czerwonych oczu itp.

SureLab OrderController LE firmy Epson to oprogramowanie dla zakładów fotograficznych, które uzupełnia urządzenia SureLab SL-D700 i SureLab SL-D800, podnosi ich wydajność i przekształca je w mikrolaby.

Najważniejsze cechy

Obsługa różnych urządzeń wyjściowych

Oprogramowanie SureLab OrderController obsługuje zadania dla systemów SL-D3000DR/SR, SL-D800 i SL-D700 (maksymalnie z czterema drukarkami) oraz innych wielkoformatowych i profesjonalnych drukarek firmy Epson.

Elastyczność

Różnorodne dane z kiosków można wprowadzać za pośrednictwem monitorowanych folderów (DPOF), funkcji bezpośredniego przeglądania oraz skanerów ze sterownikami TWAIN.

Szybka i prosta produkcja

Oprogramowanie umożliwia szybkie i łatwe generowanie pakietów zdjęć przy użyciu predefiniowanych ustawień, w tym z użyciem zaawansowanych funkcji korekcji obrazu.

Obsługa zadań profesjonalnych

W przypadku zadań profesjonalnych na etapie weryfikacji można regulować predefiniowane ustawienia. Obsługuje różne długości wydruków w jednym zleceniu. Oferuje różne opcje nadruku tylnego.

Łatwość obsługi

Może być obsługiwane przez operatorów o różnych poziomach biegłości. Wyświetla komunikaty ostrzegawcze o małej rozdzielczości, przycinaniu i obramowaniach.

Przykładowe wdrożenia

Studia przypadków

Tutaj dowiesz się więcej o naszych nośnikach i atramentach

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji na temat rozwiązań firmy Epson, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.