SKANERY
DO BIUR

0

Produkty Epson w Twojej firmie

Skanery są niezbędne w wielu firmach — to dzięki nim można przetwarzać informacje fizyczne do łatwej w obsłudze i bezpiecznej postaci cyfrowej. Aby sprostać rosnącym wymaganiom różnorodnych branż, opracowaliśmy najbardziej wszechstronne skanery na rynku, zapewniające szybkie i łatwe skanowanie obrazów i dokumentów w wysokiej jakości.

Łatwy odczyt, konwersja i przesyłanie zeskanowanych informacji w obrębie organizacji. Skorzystaj z zaawansowanych funkcji obrazowania dokumentów, które pozwalają na bezproblemowe przechowywanie skanów w wysokiej jakości w dowolnym istniejącym środowisku roboczym — zarówno w prostych systemach obsługi dokumentów, jak i w chmurze oraz w profesjonalnych rozwiązaniach do zarządzania treścią.

Nasze nowe skanery pozwolą zmniejszyć nakład pracy związany z odczytem i przechowywaniem dokumentów, a przy tym można je dostosować do różnych warunków i potrzeb odmiennych sektorów biznesowych, by spełniały wszystkie potrzeby użytkowników.

Proste skanowanie

Idealne rozwiązanie dla organizacji często korzystających z opcji skanowania. Prosty proces skanowania opracowany przez firmę Epson pozwoli zaoszczędzić czas i pracować wydajniej niezależnie od używanego formatu.

Niezależnie od tego, czy skanowane materiały są rozmiaru znaczka pocztowego, czy w formacie A0, z łatwością można je zapisać w wysokiej rozdzielczości i odtworzyć niemal w dowolnej skali.

Najmniejsze nawet zdjęcia, niezależnie od źródła ich pochodzenia, można zeskanować z zachowaniem tak wysokiego poziomu szczegółowości, że ich późniejsze wydrukowanie w dużym formacie nie powinno sprawić żadnego kłopotu.

Co więcej, rozwiązania od Epson umożliwiają łatwe skanowanie do wielu lokalizacji docelowych.

Łatwe skanowanie dokumentów

Skanowanie do wiadomości e-mail

Skanowanie bezpośrednio do chmury

Skanowanie do lokalnego folderu
lub do dysku sieciowego

Skanowanie do aplikacji
Microsoft Office

Skanowanie do wersji mobilnej

Funkcja Wi-Fi Direct

Oprogramowanie Epson DocumentScan umożliwia korzystanie z funkcji Wi-Fi Direct, pozwalającej na bezprzewodowe połączenie ze zgodnymi skanerami bez konieczności podłączania urządzeń do sieci. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w środowiskach BYOD i ułatwi korzystanie z usług chmurowych do skanowania i przechowywania w jednym miejscu ważnych dokumentów biznesowych, tak aby wszyscy mieli do nich dostęp z każdego miejsca na świecie i za pomocą dowolnego urządzenia. Można też skanować bezpośrednio do adresu e-mail lub innej drukarki z usługami Epson Connect.

Skanuj dokumenty bezpośrednio na urządzenie z systemem Android™. Przeglądaj zeskanowane dane i wysyłaj je do poczty e-mail, bezpośrednio do innych aplikacji lub do chmury, np. w usłudze Box®, DropBox®, Evernote®, Google Drive™ i Microsoft® OneDrive.

Aplikację można pobrać z serwisu App Store lub Google Play

Download on the App Store GET IT ON Google play

Zaawansowane rozwiązania do skanowania Epson

Dwuetapowy proces skanowania opracowany przecz firmę Epson jest idealny do trudnych zadań wymagających wysokiej produktywności. Pozwala odczytywać i segregować dokumenty w kilka sekund na podstawie parametrów użytkownika. Sterowniki TWAIN, ISIS i WIA oraz inne dodatki umożliwiają płynną integrację z systemami zarządzania dokumentami, systemami przepływu pracy oraz z usługami w chmurze.

Zaawansowane rozwiązania do skanowania Epson

ADMINISTRACJA LOKALNA

Integracja z systemem przepływu pracy

SEKTOR USŁUG FINANSOWYCH I UBEZPIECZEŃ

Specjalistyczne aplikacje

  • ADMINISTRACJA LOKALNA
  • SEKTOR USŁUG FINANSOWYCH I UBEZPIECZEŃ
  • OPIEKA ZDROWOTNA
  • SEKTOR USŁUG PRAWNYCH
  • PRACOWNICY MOBILNI

Łatwiejsze przechowywanie dokumentów

Idealne rozwiązanie w strefach kontaktu z klientami, gdzie wymagana jest wysoka wydajność. Nasze skanery opracowano z myślą o odczytywaniu dokumentów, formularzy i identyfikatorów w celu ułatwienia przetwarzania dokumentów, a także pod kątem bezpiecznego dostępu z użyciem urządzeń mobilnych.

WorkForce DS-530
WorkForce DS-1660W
WorkForce Pro WF-6590DWF

Spełnia wymogi związane z planowaniem, kontrolą budowlaną i nie tylko

Nasze skanery graficzne dla formatów A0 i A3 pozwalają wykonywać wielkoformatowe skany w wysokiej rozdzielczości, wymagane przez firmy budowlane, organizacje polityczne i inne instytucje.

SureColor SC-T5200 MFP
WorkForce DS-50000

Wydajne przechowywanie dużych dokumentów

Możliwość masowego skanowania usprawnia zarządzanie sprawami i zmniejsza nakłady pracy wymagane przy opracowywaniu dużej ilości dokumentów, upraszczając konwersję nawet najobszerniejszych raportów i wniosków.

WorkForce DS-860
WorkForce DS-70000

Zapewnij sprawne funkcjonowanie działu finansów i kadr

Uprość przetwarzanie faktur i płatności w biurze i zapewnij aktualność danych personalnych, wprowadzając skanowanie sieciowe, Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct i udostępniając użytkownikom możliwość przetwarzania jednym dotknięciem.

WorkForce DS-570W
WorkForce DS-60000N

Skanuj raporty i od razu je udostępniaj

Efektywna praca z dowolnego miejsca dzięki mobilnym rozwiązaniom do skanowania i druku firmy Epson — lekkim, kompaktowym urządzeniom zoptymalizowanym pod kątem szybkości i dokładności, pozwalającym na łatwe skanowanie i drukowanie raportów oraz ważnych dokumentów.

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Z łatwością przetwarzaj codzienne transakcje

Sprawnie przetwarzaj, kontroluj i weryfikuj codzienne transakcje, takie jak przyjmowanie czeków i wniosków. Kompaktowe, wydajne rozwiązania do przetwarzania dokumentów pozwolą na bezpieczne przekazywanie dokumentów do dalszego ich przetwarzania przez poszczególne działy.

WorkForce DS-860N
WorkForce DS-6500N
TM-S2000J

Automatyczne porządkowanie plików i dokumentów

Rozwiązania, które umożliwią sprawne przetwarzanie i rozdzielanie korespondencji dzięki opcji automatycznego nazywania i organizowania przyjmowanych plików.

WorkForce DS-530

Rozdzielanie i kontrolowanie większych dokumentów

Zyskasz kontrolę i możliwość archiwizacji obszernych raportów i faktur. Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie rozdzielania dokumentów pozwolą łatwo sortować duże ilości dokumentów cyfrowych.

WorkForce DS-860
WorkForce DS-70000

Przetwarzaj dokumenty szybko i bezpiecznie

Jednym naciśnięciem przycisku możesz wysyłać skany bezpośrednio do wspólnych repozytoriów lub usług w chmurze. Oferujemy produkty przeznaczone do gabinetów lekarskich, recepcji oraz innych miejsc, w których przestrzeń jest istotna, a sprawne przetwarzanie dokumentów to konieczność.

WorkForce DS-520N
WorkForce DS-6500N

Uchwyć każdy szczegół

Wyjątkowo wierne odtwarzanie dokumentacji medycznej o krytycznym znaczeniu, w tym negatywów, zdjęć oraz zdjęć rentgenowskich.

Perfection V850

Łatwa optymalizacja obsługi klienta

WorkForce DS-860
WorkForce DS-530

Sprawna obsługa pacjentów

Nasze urządzenia pozwolą Ci łatwo skanować, drukować i przesyłać pliki. Uprość procesy dzięki współpracującym ze sobą produktom, które umożliwią sprawną obsługę pacjentów we wszystkich działach.

Sprawna zamiana dokumentów medycznych na postać cyfrową

Przenieś najbardziej złożone zbiory danych, czyli dokumenty medyczne, do postaci cyfrowej. Szybkie urządzenia Epson dla formatu A3 oferują elastyczność pozwalającą skanować za jednym naciśnięciem przycisku wszystkie dokumenty w zbiorze i przesyłać je do wspólnych repozytoriów.

WorkForce DS-70000N
WorkForce DS-860N

Aktualne dane zawsze pod ręką

Uprość i przyśpiesz przechowywanie kompletnych rejestrów cyfrowych dzięki skanerom przeznaczonym do skanowania wysokonakładowego, idealnie sprawdzającym się w wymagających szybkiego działania okolicznościach.

WorkForce DS-60000
WorkForce DS-70000

Skanuj i zapisuj informacje w każdych warunkach

Kompaktowe rozwiązania, idealne w strefach kontaktu z klientami, pozwalają na natychmiastowy odczyt dodatkowych informacji.

WorkForce DS-520
WorkForce DS-530
WorkForce DS-860

Wysoka czułość skanowania

Możesz szybko i precyzyjnie uchwycić każdy szczegół fotografii, dokumentów wielkoformatowych, a nawet odcisków palców, Następnie zapiszesz dane bezpośrednio do chronionego hasłem pliku PDF.

Perfection V850 Pro
SureColor SC-T5200 MFP

Możliwości dla pracowników mobilnych

Udostępnij swoim pracownikom programy, aplikacje i interaktywny sprzęt, żeby mogli skutecznie i niezależnie pracować w środowisku BYOD.

WorkForce DS-1660W
WorkForce DS-570W

Natychmiastowe skanowanie i zapisywanie informacji od klientów

Twórz dokumentację transportową w punkcie dostawy. Kompaktowe i lekkie urządzenia mobilne pozwolą Ci zeskanować i zapisać dokument w momencie dostarczenia przesyłki, a tym samym zapobiec uszkodzeniu lub utracie ważnych dokumentów potwierdzających dostawę.

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Bezpieczna praca zdalna

Zapewnij bezpieczeństwo danych nawet podczas pracy zdalnej. Nasze przenośne skanery pozwolą Ci odbierać i przechowywać dokumenty przy zachowaniu poufności, niezależnie od miejsca.

WorkForce DS-30
WorkForce WF-100W

Technologia, która pomaga

Skanery Epson sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom i pozwolą Ci przejść na poziom cyfrowy.

Wysoka jakość

Odczyt obrazów w gęstości optycznej aż do 4.0 D

Rozdzielanie dokumentów

Prosta segregacja dokumentów dzięki opcjom automatycznego rozdzielania

Prostowanie

Wyprostuj obraz, żeby łatwiej go było odczytać

Konwersja skanów

Konwertuj skany do postaci danych tekstowych dzięki wbudowanej funkcji OCR, która pozwoli Ci utworzyć przeszukiwalne pliki

Automatyczny obrót

Skróć czas potrzebny na przygotowania dzięki funkcji automatycznego obrotu

Wyostrzony tekst

Zwiększ ostrość skanowanego tekstu, aby był łatwiejszy do odczytania

Zaawansowana i wydajna technologia podawania papieru

Automatyczne wykrywanie arkusza przenoszącego

Znajdź swój produkt

Inne produkty Epson dla firm

Drukarki atramentowe dla firm

Nasze drukarki atramentowe działają znakomicie i wyróżniają się pod każdym względem: czy chodzi o zużycie energii, szybkość, czy niezawodność i jakość wydruku.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Drukarki laserowe dla firm

Niezależnie od hierarchii wartości obowiązującej w firmie jej potrzeby biznesowe zaspokoi odpowiednia drukarka laserowa marki Epson. Doskonale sprawdzi się w każdym biurze.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Projektory biznesowe

Najlepsze firmy potrzebują jaśniejszej, lepszej komunikacji wizualnej, aby wyróżniać się na tle konkurencji. Jako światowy lider na rynku projektorów od ponad dziesięciu lat1, oferujemy dokładnie to, czego potrzebuje Twoja firma, aby zapewnić odpowiednią komunikację podczas szkoleń, zebrań zarządu, posiedzeń w salach konferencyjnych i wystąpień przed szerszą publicznością.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Więcej informacji o naszych pozostałych seriach skanerów biznesowych

Skanery przenośne

Przenośne skanery A4 do prostego i wydajnego zarządzania dokumentami poza biurem lub w małych środowiskach pracy.

Więcej informacji

Skanery szczelinowe

Zaskakiwanie klientów i wprawianie ich w zachwyt innowacyjnymi produktami i usługami to dopiero początek.

Więcej informacji

Skanery płaskie

Te niezawodne i wszechstronne skanery płaskie pomogą Ci ograniczyć ilość zużywanych nośników i usprawnić procesy przepływu dokumentów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o Skanery Epson dla firm, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Kontrola bezpieczeństwa

Pomoże nam to potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie maszyną wysyłającą spam.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

  1. Badanie przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited dla okresu od 2001 r. do 2015 r.

POMIŃ

 

POMIŃ

POMIŃ

Skontaktuj się z nami