WSPÓŁPRACA W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

Wydajność i precyzja odgrywają istotną rolę w pracy personelu medycznego, dlatego pomagamy placówkom służby zdrowia w zarządzaniu obiegiem informacji i drukowaniem.

OBEJRZYJ WIDEO

Rozwiązania technologiczne dla branży medycznej

Firma Epson doskonale rozumie, jak ważne jest udoskonalanie współpracy i opieki nad pacjentem przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności pracy i ograniczaniu kosztów.

Dlatego opracowaliśmy technologię, która upraszcza i usprawnia procedury, oszczędzając Twój czas i zasoby. Dostarczamy narzędzia do współpracy między zespołami i pozwalamy szybciej rozwiązywać problemy, łącząc pracowników, placówki i informacje w czasie rzeczywistym. Dzięki wysokiej wydajności i nieznacznemu angażowaniu użytkowników rozwiązania firmy Epson dla branży medycznej pozwalają się skupić na najważniejszym — pacjentach.

Więcej możliwości IT za mniejsze pieniądze

Nasze rozwiązania pomagają dostarczać niezawodny system opieki na wysokim poziomie.

Więcej możliwości IT za mniejsze pieniądze

Nasze rozwiązania pomagają dostarczać niezawodny system opieki na wysokim poziomie.

Upraszczaj i przyspieszaj proces obsługi pacjenta, korzystając ze zunifikowanych urządzeń umożliwiających szybkie i bezpieczne skanowanie, wyświetlanie i drukowanie informacji.

Zadbaj o współpracę między różnymi lokalizacjami za pomocą projektorów Epson o ultrakrótkim rzucie, które ułatwiają interakcję, szkolenia i wymianę informacji.

Obniż koszty drukowania bez uszczerbku na jakości, korzystając z drukarek WorkForce Pro Replaceable Ink Pack System (RIPS) oferujących do 84 000 stron wydruków z jednego zbiornika1.

Przetwarzaj informacje szybko i bezpiecznie, używając rozwiązań Epson do przechwytywania dokumentów i ich udostępniania w chmurze jednym naciśnięciem przycisku.

Usprawniaj procedury chirurgiczne za pomocą inteligentnych okularów Moverio, które wykorzystują technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR) do wyświetlania informacji, wskazówek i porad oraz poprawy koordynacji manualno-wzrokowej podczas zabiegu.

Pełny obraz finansów

Technologie Epson projektujemy tak, by umożliwiać ograniczanie kosztów bez strat w wydajności organizacyjnej, co pozwala na wykorzystywanie oszczędności w innych obszarach i na inne inicjatywy.

Pełny obraz finansów

Technologie Epson projektujemy tak, by umożliwiać ograniczanie kosztów bez strat w wydajności organizacyjnej, co pozwala na wykorzystywanie oszczędności w innych obszarach i na inne inicjatywy.

Popraw czytelność najważniejszych informacji i ograniczaj ryzyko operacyjne dzięki naszym kolorowym etykietom. System wyraźnych oznakowań pozwala szybciej znajdować potrzebne artykuły i informacje bez uszczerbku dla jakości opieki i bezpieczeństwa pacjentów.

Optymalizuj obsługę pacjenta i zwiększaj wydajność w środowiskach wymagających przetwarzania dużej liczby dokumentów, używając do skanowania i zapisywania wyników badań naszych skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych.

Przechowuj dane medyczne bezpiecznie, szybko i tanio, używając naszego urządzenia Discproducer, które pozwala przechowywać dane przez nawet 100 lat i eliminuje konieczność prowadzenia archiwum papierowego.

Zadbaj o wyświetlanie informacji w wysokiej jakości — korzystaj z projektorów instalacyjnych, które świetnie sprawdzają się podczas szkoleń medycznych i umożliwiają wyświetlanie obrazów o przekątnej do 600 cali w rozdzielczości Full HD.

Pomoc kadrze kierowniczej w zwiększeniu wydajności

Wydajność pracy w działach operacyjnych i logistycznych może mieć bezpośredni wpływ na opiekę nad pacjentem i skuteczność pracowników medycznych.

Pomoc kadrze kierowniczej w zwiększeniu wydajności

Wydajność pracy w działach operacyjnych i logistycznych może mieć bezpośredni wpływ na opiekę nad pacjentem i skuteczność pracowników medycznych. Technologia Epson poprawia efektywność, upraszcza procesy i zwiększa dokładność.

Potrzebujesz wysokowydajnych rozwiązań? Wybierz WorkForce Enterprise — szybką, niezawodną i ekologiczną drukarkę wielofunkcyjną A3 z opcjonalnym modułem wykańczającym.

Precyzyjnie rejestruj wszystkie informacje za pomocą skanerów graficznych Epson, które umożliwiają wierne odtwarzanie krytycznej dokumentacji medycznej, w tym negatywów, fotografii i zdjęć rentgenowskich

Usprawnij procesy organizacyjne za pomocą systemu drukowania LabelWorks i wybierz z szerokiej gamy konfiguracji zoptymalizowanych do różnych budżetów i wymagań. To świetne rozwiązanie do zarządzania zapasami, archiwizowania oraz znakowaniu sprzętu.

Uporządkuj najważniejsze informacje , szybko i na żądanie tworząc i drukując etykiety, oznakowania i bilety przy użyciu urządzeń ColorWorks.

Automatyzuj zadania precyzyjnie i niezawodnie przy użyciu systemów robotów Epson do pomieszczeń czystych przeznaczonych dla środowisk medycznych i farmaceutycznych o szczególnych wymaganiach.

Ochrona przyszłości Ziemi

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Ochrona przyszłości Ziemi

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Realizuj ambitne plany ekologiczne — urządzenia WorkForce Pro RIPS3 umożliwiają redukcję odpadów o 99%, drukarki WorkForce Pro3 zużywają do 96% mniej energii, a rozwiązania WorkForce Enterprise2 pozwalają dwukrotnie przyśpieszyć drukowanie, pobierając o połowę mniej energii

Oszczędzaj energię i zmniejszaj emisję CO2, korzystając z modeli WorkForce Pro, które pobierają do 96% mniej energii w porównaniu z drukarkami laserowymi i kserokopiarkami3

Ogranicz pobór mocy i wydłużaj czas eksploatacji lampy, używając trybu ekonomicznego w projektorach interaktywnych

Ogranicz emisję dwutlenku węgla , korzystając z niewymagających nagrzewania skanerów z wbudowaną technologią ReadyScan

5 prostych kroków w kierunku bardziej stabilnej przyszłości Europy

Jedno urządzenie naraz

POBIERZ INFOGRAFIKĘ

 

Zobacz, ile możesz zaoszczędzić

Oblicz przy użyciu naszego kalkulatora, o ile możesz obniżyć rachunki za prąd i emisję CO2 w środowisku edukacyjnym dzięki drukarce WorkForce Pro.

 
 • Nawet o 92% mniejsza emisja CO2 w porównaniu do drukarek laserowych4
 • O 96% mniejsze zużycie energii w porównaniu do drukarek laserowych3
 • O 94% mniej odpadów w porównaniu do drukarek laserowych3
 • O 3,5 raza szybsze działanie w porównaniu do drukarek laserowych5
 • Bardziej ekologiczna technologia, bez ozonu
 

Serwis i wsparcie

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Serwis i wsparcie

Gwarancja standardowa

Dowiedz się więcej o gwarancjach firmy Epson.

Serwis na miejscu

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Wsparcie

Potrzebujesz pomocy? Na naszej stronie wsparcia znajdziesz przydatne informacje i dowiesz się, jak się z nami skontaktować.

Zarejestruj się

Dziękujemy za zakup produktu firmy Epson i czas poświęcony na rejestrację.

Sprawdź gwarancję

Sprawdź gwarancję urządzenia.

Promocja z rozszerzoną gwarancją

Trzyletnia rozszerzona gwarancja na wybrane drukarki firmy Epson.

 

Rozwiązania leasingowe

Dowiedz się więcej o możliwościach leasingu produktów firmy Epson.

Drukuj i oszczędzaj

Drukuj bez ograniczeń, problemów i ukrytych kosztów.

 

Filmy instruktażowe

Zobacz więcej naszych filmów instruktażowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oprogramowanie

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą rozwiązań programowych i informacjami o zgodności systemowej, w tym dostarczanymi przez partnerów Epson.

Zaprojektowane z myślą o opiece zdrowotnej

Zobacz pełną ofertę rozwiązań programowych i informacje o zgodności systemowej od firmy Epson i naszych partnerów

W pełni zarządzana usługa drukowania, obejmująca serwisowanie i materiały eksploatacyjne, ułatwia drukowanie i zmniejsza zużycie zasobów.

 • Ogranicz koszty drukowania i uzyskaj pełny widok kosztów inwestycji i eksploatacji
 • Automatycznie otrzymuj uzupełnienia wyczerpujących się materiałów eksploatacyjnych
 • Płać tylko za to, co drukujesz
 • Uzyskaj pełną kontrolę nad kosztami dzięki jednej prostej fakturze miesięcznej
 • Wybierz opcje odpowiednie dla Ciebie
 • Ciesz się niezawodnym drukowaniem i odciąż personel, by mógł się skupić na zapewnieniu najlepszej opieki nad pacjentem

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oprogramowanie do projektorów Epson: zwiększ możliwości swoich urządzeń

Oprogramowanie do projektorów Epson umożliwia zarządzanie ponad tysiącem projektorów z jednej centralnej lokalizacji, co usprawnia ich wykorzystanie i kontrolowanie całej floty.

 • Wyświetlaj treści na dowolnym projektorze sieciowym z dowolnej lokalizacji
 • Rzutuj obraz z wielu źródeł bez przełączania wejścia
 • Wyświetlaj obraz z jednego źródła na wielu projektorach
 • Zdalnie sprawdzaj stan i zarządzaj projektorami
 • Ręczne lub automatyczne wysyłaj wiadomości do wybranych projektorów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Epson Business Imaging Solutions: większa wydajność, niższe koszty i lepsze zabezpieczenie dokumentów

Przy coraz bardziej restrykcyjnych przepisach dotyczących prywatności i bezpieczeństwa danych oraz rosnących kosztach opieki na wysokim poziomie technologie Epson pomagają w usprawnianiu i przyspieszaniu procesów.

 • Chroń prywatność pacjentów przez uwierzytelnianie, autoryzację i raportowanie dostępu do urządzeń wielofunkcyjnych oraz wykonywanych z nich wydruków
 • Unikaj błędnego przekazywania danych pacjentów i ograniczaj liczbę błędów medycznych, używając predefiniowanych schematów przetwarzania dokumentów
 • Łatwo i szybko skanuj dane pacjentów w punkcie ich pozyskiwania, eliminując konieczność kosztownego ponownego tworzenia dokumentów i ryzyko ich utraty

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Epson iProjection: bezprzewodowa projekcja dokumentów i zdjęć

Nasza intuicyjna aplikacja mobilna na urządzenia z systemami iOS i Android umożliwia bezprzewodową projekcję obrazów i dokumentów z tych urządzeń za pomocą projektora Epson podłączonego do sieci. Ułatwia to współpracę z innymi osobami i eliminuje ograniczenia związane z małymi ekranami.

 • Łatwo i szybko wyświetlaj zdjęcia i dokumenty
 • Dodawaj adnotacje i podświetlenia na udostępnianym obrazie, by wyjaśniać wątpliwości i podkreślać kluczowe informacje
 • Wyświetlaj wysokiej jakości strony internetowe za pomocą w pełni funkcjonalnej przeglądarki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Więcej możliwości IT za mniejsze pieniądze

Nasze rozwiązania pomagają dostarczać niezawodny system opieki na wysokim poziomie.

Pełny obraz finansów

Technologie Epson projektujemy tak, by umożliwiać ograniczanie kosztów bez strat w wydajności organizacyjnej, co pozwala na wykorzystywanie oszczędności w innych obszarach i na inne inicjatywy.

Pomoc kadrze kierowniczej w zwiększeniu wydajności

Wydajność pracy w działach operacyjnych i logistycznych może mieć bezpośredni wpływ na opiekę nad pacjentem i skuteczność pracowników medycznych.

Ochrona przyszłości Ziemi

W firmie Epson rozumiemy, jak ważne jest dbanie o planetę i zachowanie jej zasobów dla przyszłych pokoleń.

Serwis i wsparcie

Dowiedz się więcej o serwisowaniu na miejscu i gwarancjach firmy Epson.

Oprogramowanie

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą rozwiązań programowych i informacjami o zgodności systemowej, w tym dostarczanymi przez partnerów Epson.

Skontaktuj się z nami

Aby uzyskać więcej informacji o rozwiązaniach biznesowych, prosimy o kontakt. Nasz przedstawiciel skontaktuje się w najbliższym możliwym terminie.

Skup się na pacjentach

Oszczędzaj czas i pieniądze na przechowywaniu danych

Bezpiecznie przechowuj dane medyczne, eliminując koszty utrzymywania archiwum papierowego. Wiele szpitali korzysta już z duplikatorów CD/DVD firmy Epson do kopiowania oraz archiwizacji płyt z danymi pacjentów ze względu na niezawodność i łatwość obsługi nawet w trudnych warunkach.

Zobacz lepsze wyniki

Wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości (AR) pozwala przeglądać istotne dane pacjenta podczas wykonywania zabiegów. Nasze inteligentne okulary Moverio umożliwiają jednoczesne wyświetlanie informacji i obrazów, co pozwala szybciej reagować, zwiększa wydajność i przyspiesza leczenie.

Szybkie drukowanie dużej liczby dokumentów

WorkForce Enterprise to szybka, niezawodna i ekologiczna drukarka wielofunkcyjna A3 z opcjonalnym modułem wykańczającym, która pozwala drukować dokumenty o wysokiej jakości z prędkością do 100 obrazów/min 2.

Wydajne i ekonomiczne drukowanie

Trać mniej czasu, czekając na wydruki — nawet w przypadku dużej liczby dokumentów — jednocześnie zachowując kontrolę nad dostępem do poufnych informacji. Drukarki Epson WorkForce Pro i WorkForce Enterprise w niewielkim stopniu angażują użytkowników oraz oferują szybszy czas reakcji, wydajne wkłady i ochronę hasłem. To wszystko wspiera i zabezpiecza zarządzanie danymi, a nie przeszkadza w ich przetwarzaniu.

Sprawna digitalizacja dokumentów medycznych

Zdigitalizuj najbardziej wymagającą dokumentację papierową — dokumenty medyczne. Uniwersalność szybkich urządzeń Epson formatu A3 pozwala skanować jednym dotknięciem przycisku wszystkie dokumenty w zbiorze i przesyłać je do wspólnych obszarów roboczych.

Łatwiejsza współpraca

Omawiaj przypadki pacjentów bez konieczności zapisywania notatek oraz konsultuj się zdalnie ze specjalistami w czasie rzeczywistym bez konieczności opuszczania miejsca pracy. Dzięki naszym interaktywnym projektorom praca zespołowa staje się wydajniejszym, cyfrowym procesem niewymagającym stosowania flipchartów, tablic ani monitorów.

Oznaczanie najważniejszych danych

Korzystaj z kolorowych etykiet do odróżniania pacjentów, leków i zabiegów. Jednoznaczna identyfikacja dzięki wyraźnemu zaznaczeniu istotnych informacji oraz podkreśleniu subtelnych różnic zwiększa dokładność i czytelność informacji. Nasze drukarki etykiet ColorWorks drukują na żądanie bardzo trwałe etykiety leków i próbek.

Produkty

Odkryj bogatą ofertę drukarek biznesowych, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów, projektorów i innych urządzeń firmy Epson.

Przykłady wdrożeń

Previous Next

Materiały

Korzystaj z szerokiej gamy zasobów, w tym artykułów, infografik i broszur z informacjami o produktach i rozwiązaniach firmy Epson oraz trendach rynkowych.

Dowiedz się więcej

Wiadomości i wydarzenia

Bądź na bieżąco dzięki najświeższym wiadomościom od firmy Epson i dowiedz się, w jakich wydarzeniach weźmiemy udział w przyszłości.

Filtruj wyniki

Previous Next

Brak targów lub wydarzeń do wyświetlenia.

Technologia niewymagająca ciepła kształtuje przyszłość druku

Zwiększ wydajność i zmniejsz wpływ na środowisko bez kompromisów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązania dla służby zdrowia, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
(zaznacz wszystkie pasujące pozycje)
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.

Porównaj
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

Usuń z porównania
Skontaktuj się z nami

BROSZURA

Miejsce pracy jutra

Pobierz e-przewodnik „Miejsce pracy jutra”

BROSZURA

Miejsce pracy jutra

Pobierz e-przewodnik „Miejsce pracy jutra”

 1. Zasobnik atramentu o dużej pojemności umożliwia wydrukowanie około 84 000 stron. Faktyczna wydajność zależy od drukowanych dokumentów i warunków użytkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield. Wkłady początkowe zawierają tylko tyle atramentu, by można było uruchomić drukarkę. Do normalnego użytku należy zakupić nowe atramenty.
 2. Z reguły przy prędkości 45–55 str./min drukarki laserowe zużywają 1500 W, natomiast urządzenia serii WorkForce Enterprise pobierają 180–320 W i drukują z prędkością do 100 obrazów/min.
 3. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r. w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.
 4. W oparciu o wydobycie i przetwarzanie surowców oraz przetwarzanie zasobów. Testowano zgodnie z metodologią firmy Epson: 1. Obliczenie dotyczy tylko emisji 2 przyczyniającej się do globalnego ocieplenia. 2. Wyniki obliczeń bazują na własnym oświadczeniu (nie otrzymano weryfikacji strony trzeciej).
 5. Korzystamy ze współczynnika 2 (kg 2 na jednostkę) opublikowanego w bazie danych „LCA Pro” JEMAI.
 6. Zgodnie z testami przeprowadzonymi na zlecenie Epson przez firmę BLI na przestrzeni dwóch miesięcy do lutego 2017 r., średnia FPOT po nocnym uśpieniu w porównaniu z wybranymi drukarkami konkurencyjnymi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.pl/inkjetsaving.
 7. Największy udział jednostkowy na rynku projektorów o jasności 500 i więcej lumenów (badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited w okresie od 2001 r. do 2016 r.).