Skanery szczelinowe

Niezależnie od indywidualnych potrzeb Twojej firmy skanery szczelinowe firmy Epson z pewnością okażą się przydatne przy automatyzacji procesów i digitalizacji dokumentów.

POBIERZ BROSZURĘ Odtwarzaj
0

Skanery szczelinowe gwarantują wzrost wydajności

Skanery szczelinowe firmy Epson są szybkie, niezawodne i wszechstronne — z pewnością pomogą Ci zwiększyć produktywność w miejscu pracy. Firmy na terenie całej Europy zaczynają przywiązywać coraz większą wagę do płynnego zarządzania dokumentami. Szybkie i łatwe skanowanie, digitalizacja i udostępnianie plików mogą zwiększyć wydajność.

Wybierz skaner dla siebie

Wysoka wydajność

Inteligentne i wszechstronne rozwiązanie do zarządzania dokumentacją firmową, oferujące wydajność na światowym poziomie. Może skanować do 35 stron / 70 obrazów na minutę.

Skanery opracowane specjalnie z myślą o firmach obsługujących dużą ilość dokumentacji, takich jak firmy prawnicze czy księgowe, pozwalają na szybkie i łatwe zapisywanie dokumentów. Tryb automatycznego podawania umożliwia łatwe skanowanie do jednego pliku nawet największych dokumentów na rozmaitych nośnikach.

Wszechstronność

Opcjonalny zestaw skanera płaskiego sprawia, że wszystkie nośniki, nawet tak małe jak znaczki pocztowe, mogą być bezpiecznie zeskanowane w jednym miejscu, zapewniając tym samym integralność całego dokumentu.

Zestaw do konwersji umożliwia także skanowanie paszportów1, książek, nośników z błyszczącą powłoką oraz dokumentów zszytych.

Niezawodność

Inteligentne funkcje, takie jak aktywny system rolek separujących, zapobiegają podawaniu dwóch arkuszy jednocześnie, dzięki czemu wszystkie kartki są zeskanowane poprawnie i zapisane w najwyższej jakości. Pomagają w tym wbudowane sensory oraz ręczne wprowadzanie długości papieru.

Funkcja wykrywania podwójnych arkuszy oznacza, że można bezpiecznie i za przyciśnięciem jednego przycisku skanować trudne w obsłudze nośniki, takie jak koperty czy dokumenty z naklejonymi notatkami.

Łączność

Zaawansowany, kompaktowy skaner bezprzewodowy z podajnikiem dzięki swojej elastyczności zapewnia bezpieczne zapisywanie dokumentów. Model DS-570W obsługuje sterowniki USB 3.0 i 2.0, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet, NFC, TWAIN, ISIS i WIA.

Technologia

Nasze wszechstronne, kompaktowe skanery szczelinowe umożliwiają skanowanie dokumentów w różnych rozmiarach i na różnorodnych nośnikach. Dzięki nim łatwo stworzysz pliki PDF, ułatwisz współpracę z zespołem i bezpiecznie przechowasz krytyczne dane biznesowe. Dzięki obsłudze sterowników WIA, TWAIN i ISIS nasze skanery mogą być stosowane w niemal każdym procesie przepływu dokumentów i systemie zarządzania dokumentacją. Ponadto funkcje rozpoznawania kodów kreskowych i strefowego optycznego rozpoznawania znaków pomagają przyspieszyć i zautomatyzować szczególnie uciążliwe procesy obróbki dokumentów, takie jak nazywanie plików czy tworzenie folderów.

Funkcje sieciowe

Bezproblemowa integracja skanerów z siecią firmową i obowiązującymi procesami pozwoli na planowanie dedykowanych zadań i wysyłanie skanów bezpośrednio do miejsca przeznaczenia. Oprogramowanie Epson Document Capture Pro ułatwia integrację skanerów biznesowych z istniejącym systemem zarządzania dokumentami, co przyspiesza pracę oraz umożliwia zapisywanie i konwertowanie zeskanowanych danych, a także dystrybuowanie ich do systemu przechowywania dokumentów.

Dodatkowo zwiększa wydajność pracy i umożliwia dostosowanie funkcji skanowania za pomocą jednego przycisku z panelu skanera bezpośrednio do programu Microsoft SharePointTM lub do chmury.

Funkcja Wi-Fi Direct

Oprogramowanie Epson DocumentScan umożliwia korzystanie z funkcji Wi-Fi Direct, pozwalającej na bezprzewodowe połączenie ze zgodnymi skanerami bez konieczności podłączania urządzeń do sieci. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w środowiskach BYOD i ułatwi korzystanie z usług chmurowych do skanowania i przechowywania w jednym miejscu ważnych dokumentów biznesowych, tak aby wszyscy mieli do nich dostęp z każdego miejsca na świecie i za pomocą dowolnego urządzenia. Można też skanować bezpośrednio do poczty e-mail lub innej drukarki z funkcją Epson Connect.

Skanuj dokumenty bezpośrednio na urządzenie z systemem Android™. Przeglądaj zeskanowane dane i wysyłaj je do poczty e-mail, bezpośrednio do innych aplikacji lub do usług chmurowych, np. Box®, DropBox® Evernote®, Google Drive™ i Microsoft® OneDrive.

Epson DocumentScan

Pobierz z App Store Pobierz z Google Play

Więcej informacji o naszych pozostałych seriach skanerów biznesowych

Skanery przenośne

Przenośne skanery A4 do prostego i wydajnego zarządzania dokumentami poza biurem lub w małych środowiskach pracy.

Więcej informacji

Skanery płaskie

Te niezawodne i wszechstronne skanery płaskie pomogą Ci ograniczyć ilość zużywanych nośników i usprawnić procesy przepływu dokumentów.

Więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Aby dowiedzieć się więcej o Skanery szczelinowe, wpisz poniżej swoje dane, a przedstawiciel firmy Epson się z Tobą skontaktuje.

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Chcę otrzymywać informacje e-mailem o produktach Epson, aktualnych promocjach, ofertach specjalnych oraz wydarzeniach.
Kontrola bezpieczeństwa

Pomoże nam to potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie maszyną wysyłającą spam.

Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane.

  1. Paszporty można skanować za pomocą opcjonalnego zestawu skanera płaskiego.

POMIŃ

 
ZAMKNIJ

Kup w internetowym sklepie detalicznym

ZAMKNIJ

Kup w internetowym sklepie detalicznym

ZAMKNIJ

Kup w internetowym sklepie detalicznym

Skontaktuj się z nami