Najlepsze urządzenia o niewielkich rozmiarach.

Obejrzyj wideo

Zwiększ efektywność
swojej firmy

Zwiększ efektywność swojej pracy, minimalizuj koszty, dzięki serii szybkich, kompaktowych i stylowych urządzeń WorkForce marki Epson. Te solidne urządzenia 4-w-1 – zbudowane w oparciu o sprawdzoną technologię drukowania opartą na głowicach PrecisionCore opracowaną przez firmę Epson – oferują bardzo szybki druk dwustronny. Wi-Fi oraz zestaw funkcji do druku mobilnego stanowią ogromną wartość dla małych firm o dużym obciążeniu roboczym i o wysokich oczekiwaniach w zakresie jakości druku

Najważniejsze cechy

Kompaktowa budowa

Stylowa i kompaktowa konstrukcja czyni produkty z linii WorkForce idealnym wyborem do biura w domu lub małej firmy, gdzie niezbędny jest niewielki, lecz wysoce funkcjonalny sprzęt.

Drukuj z każdego miejsca

Postaw na łączność Wi-Fi; dzięki zastosowanej w każdym modelu technologii Wi-Fi z łatwością prześlesz pliki ze swojego komputera, smartfona lub tabletu bezpośrednio do drukarki biurowej4.

Niski koszt eksploatacji

Uzyskaj o 50% niższy koszt wydruku strony niż w przypadku konkurencyjnych drukarek laserowych2 i drukuj do 2600 stron dzięki niezwykle wydajnym kartridżom XL od firmy Epson3.

Korzystaj z zaawansowanych funkcji

Zaawansowane funkcje dla środowiska biznesowego, takie jak skanowanie na adres e-mail, do chmury, na serwer FTP lub do lokalizacji sieciowej oraz wsparcie LDAP dla skanowania (wyłącznie w modelu WF-4740).

Większa wydajność

Te urządzenia 4-w-1 oferują drukowanie dwustronne, jeden lub dwa pojemne podajniki papieru, intuicyjny ekran dotykowy, a także wygodny automatyczny podajnik dokumentów mieszczący od 35 do 50 kartek. Są szybkie, z prędkością drukowania sięgającą 24 strony na minutę1.

Elastyczny druk mobilny

Aplikacje Epson Connect pomogą Ci wykorzystać pełnię możliwości Twojej drukarki i urządzeń przenośnych. Korzystając z aplikacji Epson iPrint4, możesz drukować dokumenty, strony internetowe oraz zdjęcia prosto ze swojego smartfona lub tabletu.

Zapoznaj się z pełną ofertą

Everyday printing

Easily print, scan or copy with EcoTank printers for home

Porównaj produkty

Technologia
Funkcje
Złącza
Maksymalny rozmiar papieru
Drukowanie dwustronne
Automatyczny podajnik dokumentów
Wyświetlacz LCD
Drukowanie z urządzeń mobilnych

POMIŃ

 

POMIŃ

 

POMIŃ

 

POMIŃ

 
PORÓWNAJ
Zamknij

Porównaj produkty

z 3 wybranych

PORÓWNAJ WYBRANE
EcoTank

Drukarki z systemem stałego zasilania w atrament

W zestawie atrament na okres do trzech lat

Promotions Promotions

Zobacz nasze najnowsze promocje

Promotions Promotions

Zobacz nasze najnowsze promocje

EcoTank

Drukarki z systemem stałego zasilania w atrament

W zestawie atrament na okres do trzech lat