Oferujemy wszystko dla biura domowego, w tym biznesowe drukarki atramentowe, drukarki kompaktowe, bezprzewodowe, WiFi Direct, skanery biznesowe, drukarki wielofunkcyjne i projektory biznesowe.

TWOJE BIURO DOMOWE

Gdy prowadzisz firmę w domu, bardzo ważna jest tania i niezawodna technologia, która zapewni efektywną pracę Twojego biura.

Nasze rozwiązania pozwolą Ci skupić się na pracy.

Gdy ważne są wyniki, potrzebujesz niezawodnego sprzętu, który pozwoli Ci skoncentrować się na tym, co najistotniejsze. Skorzystaj z naszych inteligentnych technologii, które ułatwią efektywne prowadzenie firmy, eliminując przestoje i konieczność uczenia się obsługi sprzętu.

Ogranicz koszty drukowania

Wszyscy potrzebujemy dokumentów papierowych. Ale nikt nie lubi problemów. Dlatego opracowaliśmy serię biznesowych drukarek atramentowych zapewniających niezawodne i niedrogie drukowanie. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz obniżyć koszt wydruku strony nawet o 50%1.

 • Dbaj o środowisko

  Wpływ na środowisko naturalne ma znaczenie, dlatego zużycie energii w naszych drukarkach atramentowych jest mniejsze nawet o 80%2.

 • Śmiałe prezentacje

  Zrób wrażenie na spotkaniu lub w biurze, korzystając z naszych projektorów o wysokim poziomie jasności i intensywnych kolorach.

 • Pracuj w dowolnym miejscu

  Nasze rozwiązania umożliwiają drukowanie bezprzewodowe z poczty e-mail lub chmury.

 • Spełniamy wszystkie wymagania Twojego biura

  Aby nie zagracać biura, oferujemy modele 4-w-1, dzięki którym zaoszczędzisz przestrzeń i pieniądze.

 • Drukowanie z urządzeń mobilnych

  Klienci uwielbiają tablety i smartfony z systemami Android i iOS. Dlatego stworzyliśmy aplikację iPrint, umożliwiającą łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych.

 • Ogranicz koszty atramentu

  Oddzielne wkłady atramentowe pozwalają obniżyć koszty — wymienia się tylko zużyty kolor.

 • Bezpośrednie połączenie

  Dzięki technologii bezprzewodowej WiFi Direct możesz utworzyć bezpośrednie połączenie z drukarką, bez konieczności używania routera.

 • 1) W porównaniu z 10 czołowymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku; koszt wydruku jednej strony obliczony na podstawie oficjalnych cenników producentów (jeśli były dostępne) i opublikowanych danych o wydajności z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Włoch na czerwiec 2013 roku.


 • 2) W porównaniu z 10 wiodącymi kolorowymi drukarkami laserowymi i urządzeniami wielofunkcyjnymi A4 sprzedawanymi we Francji, w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech w I kwartale 2013 roku według danych IDC; zużycie prądu na podstawie danych opublikowanych przez producentów dla trybu drukowanie/średnia na czerwiec 2013 roku.