APLIKACJE I OPROGRAMOWANIE FIRMY EPSON

Do mobilnego drukowania, skanowania i przesyłania dokumentów ze smartfonów oraz tabletów.

Filtruj zasoby

Typ użycia

Produkt

Urządzenie

 • Epson Cloud Solution PORT

  Epson Cloud Solution PORT

  Platforma Epson Cloud Solution dla urządzeń mobilnych pozwala na zdalne monitorowanie pracy drukarek przy użyciu telefonu lub tabletu – w każdej chwili, z każdego miejsca oraz za pośrednictwem bezpiecznej i zlokalizowanej w chmurze platformy.

 • Apple AirPrint™

  Apple AirPrint™

  AirPrint™ pozwala na bezprzewodowe drukowanie zdjęć, e-maili, stron internetowych i dokumentów z iPada, iPhone'a czy iPoda touch bez konieczności instalowania sterownika.

 • Kalkulator odległości projektora epson od ekranu

  Kalkulator odległości projektora epson od ekranu

  Korzystając z tego kalkulatora online obliczysz idealną odległość wyświetlania na dowolnych rozmiarów ekranie dla większości projektorów firmy Epson. Wystarczy, że wprowadzisz wymiary, takie jak szerokość i wysokość ściany, na której chcesz wyświetlać obraz, lub preferowany rozmiar ekranu, a automatycznie uzyskasz idealną odległość wyświetlania dla projektorów do użytku w domu i biurze. Możesz także wprowadzić żądaną odległość wyświetlania, aby poznać minimalną i maksymalną wielkość ekranów w połączeniu z szeroką gamą projektorów i obiektywów.

 • Epson Remote Printer Driver

  Epson Remote Printer Driver

  Ten sterownik drukarki zdalnej umożliwia drukowanie na dowolnej drukarce Epson z włączoną obsługą poczty e-mail znajdującej się gdziekolwiek na świecie.

 • Epson Scan-to-Cloud

  Epson Scan-to-Cloud

  Możesz korzystać z usług w chmurze do skanowania, zapisywania i udostępniania wszystkich ważnych dokumentów domowych oraz zdjęć rodziny i przyjaciół. Mogą oni uzyskać dostęp do tych plików z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu. Można też skanować bezpośrednio do adresu e-mail lub innej drukarki z usługami Epson Connect.

 • Email Print

  Email Print

  Korzystając z poczty e-mail, możesz drukować na dowolnej zgodnej drukarce Epson z urządzenia mobilnego lub komputera znajdującego się w dowolnym miejscu na świecie. Wystarczy przypisać swój adres e-mail do drukarki z włączoną usługą Epson Email Print. Drukuj dokumenty A4 i A3 o rozmiarze nawet 20 MB i przechowuj zadania drukowania przez maksymalnie 72 godziny.

 • Epson DocumentScan

  Epson DocumentScan

  Skanuj dokumenty bezpośrednio na urządzenie mobilne. Aplikacja Epson DocumentScan automatycznie znajdzie Twój skaner w tej samej sieci Wi-Fi. Możesz nawet skorzystać z bezpośredniego połączenia „jeden na jeden” bez sieci Wi-Fi. Przeglądaj zeskanowane dane i wyślij je e-mailem. Możesz je też bezpośrednio wysłać do innych aplikacji czy usług magazynowania w chmurze jak Box DropBox™ Evernote®, Google Drive™ i Microsoft® OneDrive®.

 • Ink Cost Calculator

  Ink Cost Calculator

  Koszt wydruku można obliczyć za pomocą kalkulatora przybliżonych kosztów.

 • Epson iLabel

  Epson iLabel

  Dzięki aplikacji Epson iLabel tworzenie, przechowywanie i drukowanie etykiet z urządzeń przenośnych jest bardzo łatwe. Wykorzystaj w pełni zalety swojego urządzenia, takie jak transkrypcja głosowa, aby drukowanie etykiet przenieść na wyższy poziom.

 • Epson iProjection

  Epson iProjection

  Wyświetlaj zawartość smartfonów i tabletów, korzystając z aplikacji Epson iProjection. Jest łatwa w użyciu, a intuicyjne opcje menu pomogą Ci przenieść zawartość urządzeń z systemami iOS i Android na duży ekran.

 • Creative Print

  Creative Print

  Puść wodze fantazji i edytuj zdjęcia zrobione za pomocą smartfona lub tabletu. Wystarczy pobrać i zainstalować tę nową aplikację lub otworzyć ją za pomocą Epson iPrint, aby drukować ulubione zdjęcia z Facebooka, tworzyć karty z życzeniami i wiele więcej.

 • Epson Printer Finder

  Epson Printer Finder

  Epson Printer Finder wyszukuje drukarki Epson w Twojej sieci i umożliwia łatwe wyświetlenie strony konfiguracyjnej w przeglądarce WWW, aby wprowadzać zmiany w usługach, takich jak Google Cloud Print i Firmware Update.

 • Epson iPrint

  Epson iPrint

  Doskonałe rozwiązanie do drukowania raportów z ostatniej chwili za pomocą smartfona lub tabletu albo gdy nie masz czasu na uruchomienie komputera przed spotkaniem. Aby móc drukować i skanować strony internetowe, dokumenty Microsoft® Office, zdjęcia i pliki PDF za pośrednictwem sieci domowej lub biurowej, wystarczy pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację.