ROZWIĄZANIA EPSON DLA DOMU

Rozwiązania Epson dla domu

Przy zakupie drukarki, skanera lub projektora potrzebujesz porad, które są krótkie, proste i pomocne. Jesteśmy od tego, by Ci pomóc – poniżej znajdziesz urządzenie, którego potrzebujesz, i dowiesz się, jak firma Epson może urzeczywistnić Twoje pomysły.

Drukowanie w domu

Wybór drukarki jest teraz łatwiejszy. Nasza kompleksowa oferta jest podzielona na segmenty, więc łatwo będzie Ci znaleźć drukarkę z najlepszymi funkcjami dostosowanymi do Twoich potrzeb.

Drukarki EcoTank

Szukasz rozwiązania o wyjątkowo niskim koszcie? Nasza drukarka EcoTank jest dostarczana w zestawie z oryginalnym atramentem, dzięki czemu możesz zaoszczędzić średnio 90% kosztów atramentu1. Od początku masz wystarczająco dużo atramentu, by drukować tysiące stron – oznacza to oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu, bo nie musisz już często wymieniać wkładów.

Więcej informacji

Drukarki mono EcoTank

Drukarka EcoTank posiada duży pojemnik uzupełniany atramentem z dołączonych do niej butelek. Za ich pomocą można wydrukować tysiące stron, co pozwala obniżyć koszty i zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny na wymianę tonerów i ich zakup.

Więcej informacji

Biuro domowe

Szybkie, wydajne i kompaktowe drukarki WorkForce Pro będą doskonałym uzupełnieniem Twojej konfiguracji – niezależnie od tego, czy pracujesz w domu czy w małym biurze. Odkryj, jak te drukarki bezprzewodowe mogą poprawić Twoją wydajność przy minimalnych kosztach operacyjnych.

Więcej informacji

Seria Expression

Na produktach z serii Expression wydrukujesz codzienne dokumenty, zdjęcia ze świąt, zdjęcia warte utrwalenia i wiele więcej. Zawiera kompaktowe, ekonomiczne urządzenia wielofunkcyjne z możliwością drukowania bezprzewodowego i w formacie A3.

Więcej informacji

Rozwiązania wspomagające kreatywność

Ułatw i uprzyjemnij sobie życie dzięki naszej ofercie bezpłatnych arkuszy do samodzielnego drukowania przeznaczonych do zajęć domowych, dla dzieci i do zadań organizacyjnych.

Arkusze do wydrukowania

Zapewnij sobie profesjonalną przewagę dzięki naszym darmowym szablonom do drukowania. Stwórz jednolite stylistycznie koperty, broszury, papier firmowy i wiele innych. Mamy też kalendarze i szablony do planowania tygodnia, dzięki którym będziesz na bieżąco, a także fajne gry i materiały do zajęć manualnych po godzinach.

Więcej informacji

Rozrywka

Spraw, aby Twój dom stał się centrum akcji dzięki domowym projektorom firmy Epson. Teraz niezależnie od tego, czy oglądasz mecz, klasyk filmowy lub ulubiony serial, czy grasz w najnowszą grę wideo – dzięki dużemu obrazowi na pewno będzie to wyjątkowa rozrywka. Zaproś rodzinę i przyjaciół, by razem z nimi dzielić te niezapomniane chwile.

Kino domowe

Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie wyświetlania obrazu2 i wiemy, jak uzyskać projekcje wysokiej jakości. Czerp radość z filmów, kolekcji płyt i wielu innych materiałów dzięki tym łatwym w użyciu projektorom.

Więcej informacji

Gry

Zrób miejsce w kalendarzu, bo Twój dom stanie się centrum wieczornych rozgrywek. Niezależnie od tego, czy odpierasz ataki na boisku, bierzesz ostre zakręty czy podbijasz nowe światy, dzięki projektorom Epson możesz dołączyć do akcji.

Więcej informacji

Wyszukiwarka projektorów do kina domowego

Nasza prosta w obsłudze wyszukiwarka projektorów do kina domowego pomoże Ci wybrać najlepsze urządzenie do domowego centrum rozrywki.

Rozpocznij teraz

Sport

W dniu meczu wszyscy powinni się spotykać, a dzięki projektorowi Epson możesz stworzyć epickie sportowe przeżycie, któremu Twoi znajomi nie będą się mogli oprzeć. Większy, jaśniejszy i ostrzejszy niż kiedykolwiek wcześniej obraz. Pokaż piękną grę w jej całej okazałości.

Więcej informacji

Mobilne wyświetlacze

Nowy sposób patrzenia na świat

Najlepszym sposobem na doświadczenie rzeczywistości rozszerzonej i pilotowania dronów jest użycie najlżejszych na świecie przezroczystych dwuocznych okularów inteligentnych z wyświetlaczem OLED3.

Więcej informacji

Jasna przyszłość dla FPV

Dzięki okularom Moverio BT-300 można wiele zobaczyć. Wykorzystano w nich najnowsze osiągnięcia z zakresu technologii widoku pierwszoosobowego (FPV – First Person View). Jest to najlepszy sposób na robienie zdjęć i filmów za pomocą dronów.

Więcej informacji

Epson Connect

Łatwe drukowanie z tabletów, smartfonów i innych urządzeń dzięki bezpłatnym, prostym aplikacjom.

Więcej informacji
  1. Średnią wymaganą liczbę wkładów / oszczędność obliczono podczas drukowania takiej samej liczby stron przy użyciu dołączonych butelek z tuszem z serii EcoTank z wyłączeniem kosztów sprzętu. Do porównania użyto modelu EcoTank A4 i średnich kosztów eksploatacji 10 najlepiej sprzedających się modeli w Europie Zachodniej w okresie od stycznia 2017 do grudnia 2017 r., zgodnie z danymi GfK. Koszty wydruku obliczone dla wkładów standardowych i XL dostępnych w Europie Zachodniej, zgodnie z danymi GfK dla tego samego okresu, przy użyciu średnich cen detalicznych. Wydajność wkładów atramentowych podana na stronach internetowych producentów.
  2. Największy udział jednostkowy na rynku projektorów o jasności 500 i więcej lumenów (Badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Limited na okres od 2001 r. do 2016 r.).
  3. W porównaniu do danych dostępnych na stronach producentów urządzeń konkurencyjnych z podobnymi funkcjami, według stanu ze stycznia 2016. Docelowa waga zestawu Moverio BT-300: 69 g.