Projekcja równie wspaniała, jak otaczający świat

Oferta projektorów instalacyjnych firmy Epson

Pokazujemy drogę do doskonałości w dziedzinie technologii wizualnej

Epson world leader in projectors since 2001

Sukces w świecie komunikacji wizualnej wymaga wyświetlania jaśniejszych, wyraźniejszych i bardziej kreatywnych obrazów w każdym środowisku. Dlatego też ciężko pracujemy nad rozwojem innowacyjnych i wszechstronnych rozwiązań, które przenoszą wyświetlane obrazy w nowy, wyższy wymiar.

Nasz wkład w jakość, technologię i powiązania produktów, wspierane usługami najwyższej jakości, i asystą techniczną, sprawia, że od 2001 roku jesteśmy liderem na rynku projektorów.

Od edukacji i galerii sztuki, po instalcje digital signage i wydarzenia korporacyjne, od projektorów domowych po urządzenia dla firm rentalowych i projekcje sceniczne — oferujemy inteligentne i kompleksowe rozwiązania.

Wyjątkowa jakość

Każdy projektor firmy Epson jest wynikiem naszego zaangażowania w badania, rozwój i produkcję, przy jednoczesnym dbaniu o najwyższą jakość obrazu, łatwość obsługi i całkowitą niezawodność. Nasze rozwiązania łączą wysoką jasność, oraz wyjątkową ostrość projekcji, które pozwalają uzyskać żywy obraz, przebijający się przez oświetlenie otoczenia, nawet na dużych przestrzeniach.

Epson EB-L25000U

Innowacyjna technologia

Nasze projektory cechuje elastyczność, najwyższą jakość, umożliwiającą i kreatywne wykorzystanie niemalże w każdym otoczeniu. Wszechstronne możliwości w zakresie montażu i podłączeń, w tym instalacji 360º i prostej obsługi funkcji sieciowych, sprawiają, że korzystanie z projekcji wysokiej jakości staje się łatwo dostępne.

Nasza technologia 3LCD generuje obrazy do trzech razy jaśniejsze w zakresie kolorów, niż w przypadku konwencjonalnych jednochipowych projektorów w technologii DLP. Stworzyliśmy najjaśniejszy projektor laserowy 3LCD na świecie, EB-L30000U, korzystając z nieorganicznego źródła światła stosowanego w naszych projektorach laserowych. Dzięki rozdzielczości sięgającej natywnego 4K oraz wszechstronnym funkcjom projektory firmy Epson wiodą prym w dziedzinie komunikacji wizualnej o wysokiej jasności dla najbardziej wymagających zastosowań.

Wszechstronne wsparcie

Nie tylko tworzymy solidne i trwałe produkty, ale oferujemy również usługi wsparcia i pomocy technicznej do naszych projektorów, pozwalając Ci w pełni kreować rozwiązania oferowane Twoim klientom i odbiorcom. Od doradztwa przedsprzedażowego po stałą pomoc techniczną i dostęp do wiedzy naszych ekspertów, a także nasza gwarancja w wersji standardowej i rozszerzonej - CoverPlus zapewniają kompleksowe i skuteczne wsparcie w każdej sytuacji i przez cały okres eksploatacji urządzeń.

Budowanie relacji

Blisko współpracujemy z naszymi klientami i partnerami, aby na bazie Twoich opinii tworzyć produkty, które sprostają zmieniającym się potrzebom rynkowym. Nasze podejście oparte na wspólnej pracy skutkuje wyjątkowymi innowacjami, takimi jak nieorganiczne panele LCD oraz koło fosforowe, zapewniające wysokiej jakości strumień światła, poprawioną odporność na wysokie temperatury, a co za tym idzie - dłuższą żywotność produktu.

Rozwiązania dla firm rentalowych i pod instalacje sceniczne Stwórz nadzwyczajne widowisko

Widowisko wykracza ponad to, co widzisz na scenie. Chodzi o to, aby Twoi odbiorcy rozpłynęli się, doświadczając wyjątkowej ostrości, klarowności i szczegółowości oszałamiających efektów wizualnych.

Nasze wszechstronne projektory instalacyjne Pro AV o wysokiej wydajności, na czele z modelami EB-L30000U, EB-L20000U, EB-L12000Q i EB-L1755U, zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej niezawodności i elastyczności zastosowań. Spełnij oczekiwania widowni w audytoriach, teatrach, na koncertach, dużych firmowych imprezach oraz wydarzeniach plenerowych na całym świecie.

 • Rozszerzona wyrazistość i szczegółowość

  Szukając budzących podziw doświadczeń wizualnych, możesz zaufać naszemu skrupulatnemu działowi badań i rozwoju, który niejednokrotnie był pionierem w dziedzinie technologii laserowej. Skorzystaj z najwyższej jasność i idealnie ostrej projekcji w jakości HD w wielkoformatowych prezentacjach i w trakcie wydarzeń dzięki naszym innowacyjnym technologiom natywnego 4K i optymalizacji 4K.

 • 360° dla pełniejszego widoku

  Wyświetlaj obrazy pod dowolnym kątem na dowolną powierzchnię bez utraty jakości obrazu. Z łatwością przełącz się na projekcję portretową lub skorzystaj z naszej technologii edge blending (łączenia projekcji), aby wyświetlać panoramiczne obrazy z wielu projektorów zamontowanych zarówno na suficie, jak i na ścianie.

 • Trwałość

  Koncentruj się na kreatywności, dzięki trzem poziomom ochronnym zapewniającym doskonałą wytrzymałość i ochronę przed kurzem oraz dzięki systemowi chłodzenia cieczą, który izoluje źródło światła i kluczowe komponenty optyczne. Ciesz się długą żywotnością filtra nawet przez 30 000 godzin przy minimalnej ingerencji.

Epson L25000U

Rozwiązania instalacyjne jako atrakcje dla odwiedzających Zachwyć, rozbaw i zainspiruj swoją widownię

No rainbow effect

Zapierające dech wystawy wizualne dostarczają wrażeń, które sprawią, że klienci z chęcią wrócą po więcej.

Nasze najbardziej zaawansowane projektory łączą technologie 3LCD i 4K z żywymi kolorami i ultrawysokim współczynnikiem kontrastu natywnego, generując wspaniałe obrazy odzwierciedlające rzeczywistość.

Bezobsługowa jakość typu „zamontuj i zapomnij” dzięki naszemu mocnemu projektorowi laserowemu WUXGA 3LCD EB-L1495U o mocy 9000 lumenów. Ten projektor z technologią optymalizacji 4K oferuje wybitną szczegółowość obrazu oraz długotrwałą, praktycznie nie wymagającą konserwacji wydajność w różnych środowiskach pracy, takich jak galerie, muzea, parki tematyczne i wiele innych miejsc dla odwiedzających.

Zapewniaj zgodne obrazy

Zachowaj zgodność obrazów i ogranicz konserwację dzięki innowacyjnej kamerze, która jest wbudowana w nasze projektory laserowe. Kiedy wykryje zmiany barwy lub nierównorodność w projekcji, dokonuje ich rekalibracji, dbając o to, by były równe i jednolite.

Przekształcaj każdą powierzchnię

Bez względu na rodzaj i kształt powierzchni, możesz generować doskonałe obrazy z wykorzystaniem mapowania projekcji obiektów 3D i przestrzeni. Dzięki temu masz praktycznie nieograniczone możliwości, by popuścić wodze fantazji i kreować nową przestrzeń w każdym otoczeniu.

Wywieraj jeszcze większe wrażenie

Zachwyć widownię, wyświetlając obrazy w zaskakujących miejscach dzięki licznym ułatwieniom i opcjom montażu. Dopasuj każdy obraz pod kątem jasności i koloru, korzystając z edge blending (łączenia projekcji) i skalowania.

Rozwiązania dla digital signage Wyświetlaj niezapomniane wrażenia wizualne

Ludzie zapamiętują oszałamiające projekcje wizualne.

Mocne obrazy mogą całkowicie zmienić wrażenia widza. Spraw, by Twoje działania postrzegane były bardziej spektakularnie, dzięki czarującym projekcjom, które, w porównaniu z płaskimi panelami, oferują dużo większe możliwości w bezpośrednim kontakcie z klientem. Elastyczne opcje montażu oznaczają, że projektory można zamontować w miejscach niedostępnych i poza zasięgiem wzroku, takich jak sufity, ściany, szyny oświetleniowe, dzięki czemu reklamy są doskonale widoczne, a urządzenia nie rozpraszają uwagi.

Nasza innowacyjna seria rozwiązań dla digital signage LightScene EV-100 łączy funckje oświetlenia z projekcją jakości HD, idealnie sprawdzając się w sklepach, hotelach czy miejscach rozrywki. Dzięki niej stworzysz przyciągające wzrok obrazy o nietypowych kształtach i rozmiarach, będące wspaniałym doświadczeniem wizualnym, pozbawionym ograniczeń płaskiego monitora.

A museum with banners projected onto the outside walls

Wyświetlaj obraz na dowolną powierzchnię

Pokazuj obrazy na ścianach, produktach lub całych budynkach, emitując dyskretnie reklamy na dowolnych powierzchniach, łącząc bezproblemowo obrazy z kilku projektorów. Serie EB-750 i EB-800 o ultrakrótkim rzucie stanowią alternatywę dla płaskich ekranów, wyświetlając obrazy dużych rozmiarów z bardzo krótkiej odległości, dzięki czemu nadają się idealne do wąskich przestrzeni, takich jak witryny sklepowe i korytarze. W przypadku większych powierzchni możesz wywrzeć jeszcze większe wrażenie za sprawą modelu EB-L30000U, naszego najjaśniejszego projektora — 30 000 lumenów to ekwiwalent 15 halogenowych lamp o dużej mocy. Projektor ten jest w stanie up-skalować obrazy bez utraty jakości lub kolorów.

 • Wyjątkowe doświadczenia dla klientów

  Spraw, aby Twoja przestrzeń była bardziej zachęcająca, co może wpłynąć na jakość obsługi klienta, poprawić Twoje postrzeganie, a przez to zwiększyć Twoje wpływy. W przeciwieństwie do tradycyjnych nośników reklam nasze projektory umożliwiają personalizację przekazu do każdego odwiedzającego z osobna. Wyświetlane treści można często i z łatwością aktualizować, aby odzwierciedlały przekaz promocyjny w danym sezonie.

 • Żywe kolory

  Zrealizuj swoje pomysły dzięki naszej niezawodnej i prostej w montażu serii projektorów instalacyjnych EV100 w technologii 3LCD, zapewniającej żywsze kolory. Pokaż wiernie odwzorowane kolory, nawet trzykrotnie jaśniejsze a także trzykrotnie szerszej przestrzeni barwnej.

  Dowiedz się więcej

 • Epson Projector Content Manager

  Oprogramowane Epson Projector Content Manager pozwala stworzyć listy odtwarzania z wykorzystaniem zdjęć, filmów, a także filtrów kształtów oraz efektów, których wyświetlenie można zaplanować, a następnie zapisać je na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej celem bezobsługowego odtwarzania materiałów.

  Ściągnij

  * Zgodne z wybranymi modelami

 • Epson Creative Projection

  Aplikacja Epson Creative Projection zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do całej gamy elementów kreatywnych, pozwalając na tworzenie treści personalizowanych z wykorzystaniem kombinacji filmów, zdjęć, tekstu oraz istniejących już filtrów lub przesłanie nowych treści celem dostarczenia unikalnych efektów.

  Dowiedz się więcej

  * Zgodne z wybranymi modelami

 • Dyskretny wygląd

  Każdy produkt ma elegancki, dyskretny wygląd, a większość z nich dostępna jest w czarnej lub białej obudowie. Z łatwością wtapiają się w otoczenie i można je umieścić w miejscach, w których zwykły projektor by nie pasował.

 • Uniwersalny montaż

  Ta linia projektorów oferuje uniwersalne i elastyczne opcje montażu. Wyświetlaj obraz pod dowolnym kątem, w tym z podłogi, sufitu lub ściany. Wybrane modele można nawet zamontować na szynach oświetleniowych.

Rozwiązania w zakresie projekcji obrazu dla firm i uczelni wyższych Wyświetlaj inspirujące prezentacje i materiały do nauki

Dodaj kreatywności i inspiracji spotkaniom firmowym i nowoczesnym materiałom do nauczania.

Przykuj uwagę studentów przy pomocy naszej linii rozwiązań do projekcji obrazu dla firm i uczelni wyższych. Dopasuj najbardziej odpowiedni obiektyw do danej lokalizacji z gamy 10 wymiennych obiektywów, współpracujących z naszym sztandarowym projektorem EB-L1070U (sprzedawanym bez obiektywu). Zaurocz firmową widownię jasnością do 6000 lumenów oraz rozdzielczością FullHD/WUXGA, jaką oferuje seria EB-L600. Wymień przestarzałe modele lampowe w salach wykładowych i konferencyjnych na efektywną kosztowo technologię laserową.

Generuj żywe, przykuwające uwagę, obrazy

Twórz żywe, wciągające obrazy nawet w jasno oświetlonych salach wykładowych i miejscach spotkań, dzięki naszej technologii 3LCD o wysokiej rozdzielczości, która zapewnia niezwykłą ostrość obrazu, przy takim samym natężeniu światła białego i barwnego dla jasnych obrazów

Zmodernizuj swoje pomieszczenia

Zmodernizuj sale konferencyjne i aule przy pomocy szerokiej gamy projektorów wyposażonych w najnowsze funkcje AV i opcje podłączeń. W pełni wykorzystaj przestrzeń dzięki opcji montażu na suficie. Zainstaluj projektory z serii EB-L1070U lub EB-L600 gdziekolwiek zechcesz bez utraty jakości obrazu.

Epson EB-L610W

Doskonała jakość obrazu dla publiczności

Zapewnij studentom i uczestnikom doskonały widok z dowolnego miejsca, skalując obrazy przy użyciu EB-L1070U tak, by pasowały do każdych warunków. Używaj kompaktowej i wszechstronnej serii EB-L600 do różnych zastosowań, od sal lekcyjnych po sale konferencyjne, korzystaj z zaawansowaną opcji screen mirroringu.

Wykorzystaj inteligentną, intuicyjną i czołową na świecie technologię projektorów

 • 3LCD
 • 4K
 • 4K Enhancement

Firma Epson jest głównym producentem projektorów na świecie i z pełnym oddaniem staramy się utrzymać tę pozycję. W naszym zatrudniającym 1100 osób dziale badań i rozwoju 70% zespołu zajmuje się wyłącznie odkrywaniem ekscytujących możliwości w dziedzinie technologii projektorów. Nigdy nie przestajemy pracować nad dostarczeniem Ci najnowszych rozwiązań w kwestii jakości, niezawodności i elastyczności.

Przyszłość projektorów już tu jest

Technologia 3LCD generuje żywsze i jaśniejsze kolory

Spraw, by Twoje projekcje były pełne życia. Bazując na sukcesie pierwszego projektora laserowego 3LCD o mocy 15 000 lumenów (EB-L1750U/EB-L1755U), EB-L30000U zwiększa poziom jasności do 30 000 lumenów.

Dzięki projektorom EPSON wyświetlisz żywe i realistyczne obrazy. W każdej chwili możesz wyrównać balans bieli oraz wyrównać dopasowanie koloru. Dzięki temu otrzymasz obrazy, które są spójne a ich kolory są trzykrotnie jaśniejsze od generowanych przez 1-chipowe projektory, w technologii DLP, bez efektu tęczy.

Zamontuj i miej pewność, że konserwacja będzie zbędna nawet w najbardziej niesprzyjającym otoczeniu — stworzyliśmy je, by osiągały ponadprzeciętne rezultaty w trudnych warunkach, nawet w pyle i dymie.

Technologia natywnego 4K i optymalizacji 4K

Pokaż swojej widowni przyszłość projekcji przy pomocy technologii natywnego 4K i optymalizacji 4K, która pozwoli Ci wyświetlać kontent 4K lub cyfrowo przeskalować materiały Full HD 1080p.

Zawsze zapewniaj idealnie ostry obraz w jakości HD, nawet podczas dużych wydarzeń plenerowych, aby tworzyć wspaniałe i zapadające w pamięć wciągające doświadczenia, które sprawią, że Twoi klienci będą chcieli wracać po więcej.

Twórz lepsze obrazy w mgnieniu oka

Możesz błyskawicznie i z łatwością tworzyć doskonale dopasowane obrazy za pomocą narzędzia Epson Projector Professional Tool. Nasze darmowe oprogramowanie poprawia szybkość konfiguracji ustawień dla instalacji wieloprojektorowych. Zapewnia również dostęp do bardziej zaawansowanych technik od razu po uruchomieniu.

Ściągnij oprogramowanie EPSON PROFESSIONAL

A laptop showing the projector setup screen in front of an Epson projector

Znacząco skróć czas konfiguracji urządzeń dzięki łatwej kontroli nad podstawowymi funkcjami projektora, takimi jak włączanie i wyłączanie zasilania lub wyświetlanie obrazu testowego. Dostosuj ostrość obiektywu projektora lub zdalnie zmień jego pozycję, a błyskawicznie oczarujesz swoją widownię.

Ściągnij oprogramowanie

Złącza

The connection ports on an EB-L30000U
 1. Port LAN (RJ45: 100Base-TX)
 2. Port HDBaseT
 3. DVI-D
 4. Wejście HDMI
 5. Port serwisowy
 6. Wyjście SDI
 7. 3G-SDI
 8. Złącze wejściowe (15-stykowe Mini D-Sub)
 9. Złącze wyjściowe (15-stykowe Mini D-Sub)
 10. Złącze wejściowe BNC (5BNC)
 11. Port RS-232C (9-stykowe Mini D-Sub)
 12. Złącze zdalne (stereo mini)

Przekształć małe przestrzenie

Gdy przestrzeń jest ograniczona, możesz wyświetlać bardzo duże obrazy przy pomocy obiektywów z serii LX o ultrakrótkim rzucie, dostępnych w kolorach czarnym i białym.

Obiektywy te idealnie nadają się do wąskich przestrzeni i projekcji tylnej. Szeroki zakres przesunięcia obiektywu zapewnia niezwykłą elastyczność, pozwalającą przekształcić najbardziej kompaktowe przestrzenie.

Dowiedz się więcej

Obrazy o dużym rozmiarze

Użyj obiektywu o ultrakrótkim rzucie, aby wyświetlać oszałamiające obrazy z bardzo małej odległości. ELPLX02 obsługuje rozmiary projekcji z przedziału od 100 do 1000 cali.

Elastyczne ustawianie pozycji obiektywu

Montuj obiektywy z serii LX o szerokim zakresie przesunięcia obiektywu i z zerowym offsetem pionowym w miejscach, w których sufit jest nisko zawieszony i jest mało przestrzeni.

Zgodność

Wybieraj spośród szeregu wymiennych obiektywów marki Epson do projektorów o mocy od 5500 do nawet 20 000 lumenów.

Projektory z dużą dynamiką obrazu

Wykorzystaj projekcję przednią lub tylną, również z poziomu podłogi, aby odmienić wystawy sklepowe i stworzyć godne zapamiętania i przykuwające uwagę wrażenia.

The top face of an Epson L1070U, pointing upwards

Wyświetl projekcje przyciągające wzrok

Olśniewające efekty wizualne, które odmienią większe przestrzenie

Nasza najnowsza linia laserowych projektorów instalacyjnych 3LCD o mocy od 5500 do 7000 lumenów z technologią optymalizacji 4K ożywi duże przestrzenie dzięki żywym, kolorowym i jasnym projekcjom. Projektory EB-L1075U, EB-L1070U i EB-L1050U typu „zainstaluj i zapomnij” będą doskonałym wyborem w sytuacji, gdy potrzebne są wielkoformatowe, pełne szczegółów i robiące wrażenie obrazy.

Zapadające w pamięć prezentacje

Dzięki wymiennym obiektywom i wysokiej jakości obrazom laserowym najnowsze produkty z naszej linii projektorów otwierają nowe możliwości emisji zapadających w pamięć prezentacji wizualnych do sal konferencyjnych i wykładowych, jak również doskonale sprawdzą się w atrakcjach turystycznych dla odwiedzających, w muzeach, galeriach oraz pod digital signage.

Swoboda instalacji

Pasują do każdego miejsca dzięki możliwości swobodnego montażu w każdym położeniu oraz za sprawą możliwości projekcji pod kątem bez obniżenia jakości.

Łatwa obsługa

Korzystaj z projektorów dłużej, za sprawą 20 000 godzin praktycznie bezobsługowej projekcji: wystarczy jedynie zamontować.

Zobacz ofertę

KALKULATOR ODLEGŁOŚCI PROJEKTORA OD EKRANU

Uzyskaj idealny obraz

Nasze narzędzie instalacyjne pomoże Ci obliczyć odległość projektora od ściany oraz rozmiar ekranu odpowiedni do Twojego pomieszczenia.

Dowiedz się więcej

Case studies

Skontaktuj się już dziś

Aby dowiedzieć się więcej o programie, wpisz poniżej swoje dane, w celu umożliwienia kontaktu przez przedstawiciela firmy Epson.

CZY MASZ JESZCZE JAKIEŚ INNE WYMAGANIA?
Pola oznaczone symbolem „*” są wymagane

Przypisy

 1. Badania przeprowadzone przez firmę Futuresource Consulting Ltd. w okresie od 2001 r. do 2019 r.
 2. Jasność kolorów (natężenie światła barwnego) w najjaśniejszym trybie, zmierzona przez laboratorium zewnętrzne zgodnie z normą IDMS 15.4. Jasność kolorów zmienia się w zależności od warunków użytkowania projektora. Bestsellerowe projektory 3LCD marki Epson w porównaniu z najpopularniejszymi 1-chipowymi projektorami DLP, na podstawie danych handlowych grupy NPD za okres od maja 2017 r. do kwietnia 2018 r.
 3. Gama kolorów w najjaśniejszym trybie zmierzona w niezależnym laboratorium w trybie 3D w przestrzeni barwnej CIE L*a*b*. Bestsellerowe projektory 3LCD marki Epson w porównaniu z najpopularniejszymi 1-chipowymi projektorami DLP, na podstawie danych handlowych grupy NPD za okres od maja 2017 r. do kwietnia 2018 r.